Moim marzeniem jest:

Samsung UE32J5100 i Play Station 4

Rafał, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2016-06-13

W piękne poniedziałkowe popołudnie wybraliśmy się do szpitala, aby spotkać się z naszym Marzycielem. Rafał od progu przywitał nas wielkim uśmiechem, był bardzo zadowolony z naszej wizyty.  Wręczając chłopcu mały upominek jego uśmiech zrobił się jeszcze większy :) Klocki lego były strzałem w dziesiątkę, bowiem jest to jedna z ulubionych form zabawy Rafałka. Po chwili rozmowy dowiedzieliśmy się też, że w wolnych chwilach najbardziej ze wszystkich rzeczy lubi jeżdzić  na rowerze. Chłopiec opowiadał nam o swoich wyprawach rowerowych, oraz o tym, że chciałby umieć robić różne sztuczki na rowerze. Mówił, też, że dla zabicia czasu lubi sobie pograć w gry komputrowe lub pooglądać serial. Przez całą naszą wizytę był bardzo ożywiony i ledwo co mógł wysiedzieć w miejscu – tak się cieszył :)  Gdy spytaliśmy o jego marzenie od razu wymienił kilka rzeczy, jednak nie potrafił wybrać tego jednego, największego marzenia, które sprawiłoby mu najwięcej radości. Postaramy się dowiedzieć tego przy następnej wizycie.

spełnienie marzenia

2016-09-22

Dzień 22 września 2016 roku wpisał się nie tylko w historię oddziału krakowskiego Fundacji Mam Marzenie poprzez koncert „Magia Marzeń 5” - ale także w pamięć kilkoro naszych Marzycieli, którzy uczestniczyli w nim i którym spełniliśmy na scenie ich marzenia!

Jednym z nich był właśnie Rafał. Nasz Marzyciel uczestniczył w Gali z rodzicami i przy okazji podziękowań dla firmy MetLife, został poproszony na scenę, gdyż nasz wspaniały sponsor wybrał właśnie to marzenie do spełnienia w tym dniu. Było widać nieukrywaną radość chłopaka na widok upragnionej konsoli PS4 – telewizor doszedł do Rafała kilka dni wcześniej poprzez firmę kurierską.

Kochany Rafale! Dziękujemy Ci za to wspaniałe marzenie i za to, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć!