Moim marzeniem jest:

Iphone SE

Tomasz, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-08-16

Zaraz po długim weekendzie odwiedziliśmy naszego nowego Marzyciela Tomka w celu poznania jego największego marzenia. Chłopak czekał na nas wraz z mamą i rodzeństwem.

Tomek to bardzo sympatyczny i ułożony chłopak. Ma papugi, które również bardzo wyraźnie i uroczo przywitały nas swoim głosem. Nie musieliśmy długo opowiadać o Fundacji, gdyż Tomek już swoje marzenie znał i głośno wypowiedział. Bardzo chciałby dostać IPhone SE.

Tomku, mamy nadzieje, że szybko uda nam się zdobyć środki na telefon i zobaczymy się szybko …

spełnienie marzenia

2016-09-22

Dzień 22 września 2016 roku wpisał się nie tylko w historię oddziału krakowskiego Fundacji Mam Marzenie poprzez koncert „Magia Marzeń 5” - ale także w pamięć kilkoro naszych Marzycieli, którzy uczestniczyli w nim i którym spełniliśmy na scenie ich marzenia!

Jednym z nich był właśnie Tomek. Nasz Marzyciel uczestniczył w Gali i przy okazji podziękowań dla firmy MetLife, został poproszony na scenę, gdyż nasz wspaniały sponsor wybrał właśnie to marzenie do spełnienia w tym dniu. Było widać nieukrywaną radość chłopaka na widok upragnionego Iphona SE. Tomek wraz z mamą pozostał z nami do samego końca koncertu i widać było, że się dobrze bawił.

Kochany Tomaszu! Dziękujemy Ci za to wspaniałe marzenie i za to, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć!