Moim marzeniem jest:

Laptop

Kamil, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-09-02

W piątek udaliśmy się na pierwsze spotkanie z naszym nowym 7- letnim marzycielem Kamilem. Chłopczyk, pełen nadziei oczekiwał już na nas przy wejściu. Razem z nim przeszliśmy na sale, gdzie wspólnie rozpakowaliśmy przyniesiony przez nas prezent. Wraz z jego mamą rozpoczęliśmy wspólna zabawę kartami i klockami lego. Oba prezenty były związane z autami, zgodnie z zainteresowaniami chłopca. Kamilek jest sympatycznym, mądrym i grzecznym chłopcem. Idąc w ślady taty i brata, odziedziczył pasję strażacką i już w tak młodym wieku uczęszcza do ochotniczej straży pożarnej.

Mały strażak opowiedział nam o swoim najskrytszym marzeniu, którym jest posiadanie laptopa. Gdy wyjawiał nam swoje marzenie, na jego twarzy pojawił się promienny uśmiech. Czeka, aż na swoim przenośnym komputerze będzie mógł przenieść się w świat gier i wygrywać wyścigi oraz konstruować pojazdy.

Mamy nadzieję, ze już w wkrótce na jego twarzy znów zobaczymy ten piękny, promienny uśmiech wywołany spełnionym marzeniem.

spełnienie marzenia

2016-11-02

W środę popołudniu udaliśmy się do naszego Marzyciela Kamilka, by spełnić jego marzenie. Chłopiec wraz
z mamą czekał na nas w sali, gdzie przyszliśmy wręczyć mu wyczekiwany przez niego prezent. Od momentu kiedy nas zobaczył, na jego buzi pojawił się malowniczy uśmiech, a jego brązowe oczy zaświeciły się na widok podarunku. Kamilek szybko rozpakował paczkę z nadzieją, iż znajdzie w niej to, o czym marzył... Nie zawiedliśmy go, gdyż znalazł swój upragniony laptop. Chłopiec od razu włączył komputer, nie mogąc doczekać się, aż będzie mógł zacząć swoją przygodę w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkową atrakcją były słuchawki, dzięki którym Kamilek będzie mógł dogłębniej oddać się rozrywce oraz słuchać muzyki. Patrzenie na chłopca sprawiło nam oraz jego mamie wiele radości. On sam zaś nie odrywał wzroku od podarunku i z radością oglądał nowo nabyty sprzęt. Dzięki laptopowi, będzie mógł korzystać nie tylko
z rozrywek, ale również z komunikatora Skypea'a, który umożliwi mu kontakt z najbliższymi osobami. Po uruchomieniu laptopa wraz z chłopcem graliśmy w gry oraz słuchaliśmy muzyki. W tym radosnym nastroju spędziliśmy bardzo miłe popołudnie. Spełnienie marzenia Kamilka było dla Nas jak i dla samego zainteresowanego cudownym wydarzeniem, które doda Nam wszystkim siły i wiary w marzenia.

Kamilku dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje marzenie. Życzymy Ci dużo zdrowia, i wciąż nowych pięknych marzeń!!!

Wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia tego pięknego marzenia serdecznie dziękujemy.