Moim marzeniem jest:

komputer stacjonarny

Norbert, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-09-24

W sobotnie przedpołudnie udało nam się odwiedzić naszego kolejnego Marzyciela. Jest nim 15-letni Norbert. Ponieważ mieliśmy problemy z dodzwonieniem się do Norberta, stwierdziliśmy, że zrobimy mu niespodziankę. Przyszliśmy do szpitala i udało nam się po dłuższym czasie znaleźć salę gdzie leży Norbert. Chłopiec był zaskoczony. Ale ucieszył się, że przyszliśmy.

Norbert to wielki fan motoryzacji i najchętniej zamarzyłby sobie motocykl. Niestety nie możemy spełniać takich marzeń, więc musiał opowiedzieć nam o innym wielkim marzeniu. Ale mamy nadzieję, że marzenie o motocyklu też się kiedyś spełni.

Kolejną pasją Norberta jest piłka nożna. Niestety przez chorobę i przebytą operację nie będzie mógł już pokazać się nam na boisku. Na szczęście są gry komputerowe, w tym popularna gra FIFA. Może ona być substytutem prawdziwej gry w piłkę nożną. Chłopiec bardzo lubi grać w FIFĘ.

Norbert opowiedział nam, że w domu razem z bratem mają stary komputer i cieszyłby się jakby mogli zagrać w grę na niezacinającym się sprzęcie. Marzeniem naszego Marzyciela jest komputer stacjonarny.

Przyjęliśmy marzenie Norberta i chcemy działać jak najszybciej, aby udało nam się dostarczyć komputer do domu naszego Marzyciela, na czas kiedy opuści szpital.

Zachęcamy do pomocy w spełnieniu marzenia tego przesympatycznego młodego człowieka o pięknym uśmiechu. Spełniajmy marzenia! Działajmy!

spełnienie marzenia

2016-11-10

W jesienne, chłodne popołudnie wybraliśmy się do szpitala gdzie czekał już na nas Norbert wraz z mamą i bratem. Tego wieczoru szczęśliwie mógł w końcu opuścić szpital na jakiś czas i już nie mógł się doczekać podróży do domu. Przyszliśmy w samą porę i wręczyliśmy Norbertowi upragniony komputer stacjonarny wraz z monitorem i klawiaturą. Uśmiech nie schodził z twarzy naszego Marzyciela. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia aby nie zapomnieć o tej radosnej chwili.

Norbert cieszył się, że będzie mógł u siebie w domu cieszyć się ze swojego marzenia. Podwójne szczęście.

Dziękujemy firmie Metlife za spełnienie tego cudownego marzenia i wywołanie uśmiechu u Norberta!

Dziękujemy Norbercie za to, że mogliśmy pomóc spełnić Twoje marzenie! Nigdy nie przestawaj marzyć !