Moim marzeniem jest:

iPhone X w kolorze gwiezdnej szarości

Zuzanna, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2016-11-20

     20 listopada odwiedziłyśmy Zuzię. Dziewczynka przywitała nas bardzo ciepło i nie miałyśmy problemu z przełamaniem barier. Zuza zaskoczyła nas otwartością i entuzjazmem. Przy herbatce opowiadała o swoim marzeniu z ogromną pasją, przekonaniem i zaangażowaniem. Marzycielka okazała się być dziewczynką bardzo aktywną w życiu i o wielu zainteresowaniach. Jej główną pasją jest moda a Zuzia doskonali tę sztukę poprzez śledzenie różnych blogów modowych. Jej marzeniem jest spotkanie z Jessicą Mercedes Kirschner, czyli jedną z najbardziej widocznych i najbardziej kontrowersyjnych osobowości polskiej blogosfery. Zuza zaimponowała nam swoją ogromną wiedzą na temat Jessici i jej działalności. Próbowała nawet swych sił w świecie blogowym. Czas z Zuzią upłynął nam bardzo miło i bardzo szybko.

spotkanie - zmiana marzenia

2017-04-28

     Wiele spraw, sytuacji i okoliczności w życiu naszej Marzycielki Zuzi w ostatnim czasie się zmieniło. Oczywiście najbardziej cieszą nas pozytywne wieści dotyczące stanu zdrowia, ale z równie dużą radością i ciekawością przyjęliśmy informację o tym, że Zuzia chciałaby zmienić swoje marzenie.

Nastolatka chce zrezygnować ze spotkania ze swą blogową i modową idolką, Jessicą Mercedes, na rzecz spotkania z polską kadrą skoczków narciarskich.

Zuzia jest wiernym kibicem tej drugiej, po piłce nożnej, narodowej dyscypliny sportowej Polaków, niezależnie od tego jakie rezultaty odnosiła Reprezentacja. Tak szczęśliwie się składa, że sukces naszej kadry nałożył się w czasie z powrotem do zdrowia naszej Marzycielki i być może to wspólne doświadczenie spowodowało, że Zuzia stawia sobie jeszcze odważniejsze cele i marzenia.

spotkanie - zmiana marzenia

2018-12-04

    Nasz drugi sport narodowy, zainspirowany postawami i osiągnięciami najpierw Adama Małysza, potem Kamila Stocha, a aktualnie całej naszej reprezentacjina dobre powrócił na ekrany TV. Wszystko to za sprawą kolejnych, odbywających się na różnych skoczniach, konkursów. Nasza Zuzia marzyła o spotkaniu ze skoczkami, ale jednak zmieniła swoje marzenie. Być może również dlatego, że gdy skoczkowie byli do dyspozycji naszych Marzycieli, tuż przed inauguracją sezonu, Zuzia nie mogła w tym spotkaniu uczestniczyć.

    Obecnym marzeniem nastolatki jest iPhone X w kolorze gwiezdnej szarości.

spełnienie marzenia

2019-01-15

    W połowie stycznia postanowiliśmy spotkać się z naszą Marzycielką. Owego pamiętnego wieczoru spadło tak dużo śniegu, że drogi były ledwo przejezdne. Sytuacja pogodowa nie mogła jednak pokrzyżować tak ważnych planów - wyruszyliśmy dzielnie z misją przyprawienia Zuzanny o uśmiech.

   Tuż po przybyciu na miejsce z twarzy nastoletniej Marzycielki wyczytaliśmy jedno: kompletne zaskoczenie. I o to właśnie chodziło! Zuzanna z radością zabrała się do rozpakowywania głównego prezentu, jakim był iPhone X w kolorze gwiezdnej szarości.

    Nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowych zdjęć oraz ważnego życzenia: aby Zuzanna nigdy nie przestała marzyć. Bo przecież, jak widać, marzenia naprawdę się spełniają!

Bardzo dziękujemy marce Coccodrillo za to, że marzenie Zuzi mogło stać się rzeczywistością!