Moim marzeniem jest:

Laptop do gry w Fifa18

Konrad, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-11-26

28 listopada w piękny, zimowy poranek, na holu Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego spotkałam się z naszym nowym Marzycielem - Konradem :) Chłopiec przywitał mnie z wielkim uśmiechem na twarzy, nie mógł się doczekać kiedy opowie mi o swoim marzeniu... wyjeździe na mecz Realu Madryt! Jest to jego ulubiona drużyna i razem z rodziną często wspólnie oglądają jej mecze w telewizji. Spotkanie to było jednym z krótszych, ponieważ chłopiec wiedział o czym najbardziej marzy i nie wiedział co mogłoby mu je ewentualnie zastąpić ;)

Relacja: Iga G.

spotkanie - zmiana marzenia

2018-02-12

W poniedziałkowy poranek spotkałyśmy się wraz z Kasią, aby porozmawiać z Konradem. Chciałyśmy trochę go poznać, a przede wszystkim dowiedzieć się jakie jest jego największe marzenie. ☺
Jakiś czas temu podejmowaliśmy już ten temat, ale że czas leci i Konrad jest już starszy, więc coś mogło ulec zmianie. Konrad jest wielkim fanem piłki nożnej, uwielbia pływać. I nie było, żadnych wątpliwości, że marzenie będzie powiązane z jednym z tych dwóch przepięknych sportów.

Konrad uwielbia zarówno grać jak i oglądać piłkę nożną, a zwłaszcza mecze swojej ulubionej drużyny, Realu Madryt.  Po chwili rozmowy z Konradem dowiedziałyśmy się, że nigdy nie był na wyjeździe rodzinnym i myślał, aby pojechać kiedyś z rodziną na Mazury, zobaczyć przepiękne jeziora i oczywiście popływać. ;) Opowiadał nam o przepięknych krajobrazach jakie mógłby zobaczyć.
Jednak chłopiec nie był zdecydowany. Myślał też o laptopie, którym mógłby porozumieć się z kolegami. Zagrać w różne gry a przede wszystkim w Fifę 18 i wcielić się w trenera i gracza swojej ulubionej drużyny!
Chłopiec wciąż się wahał jakie marzenie jest tym największym, w którego spełnieniu moglibyśmy pomóc. Opowiedziałyśmy mu o marzeniach jakie udało nam się spełnić . Po pewnym czasie było widać, że powoli podejmuje decyzję. ;) Konrad zdecydował się na swojego własnego laptopa, na którym mógłby grać w Fifę. Wiedziałyśmy, że to jest to, kiedy na twarzy chłopca pojawił się szeroki uśmiech.
Zanim spotkanie dobiegło końca Konrad obiecał nam jeszcze, że zawsze będzie więcej grał na boisku niż w gre na komputerze.

Pamiętaj Konradzie trzymamy Cię za słowo! I mamy nadzieję, że uda Ci się spełnić wszystkie Twoje marzenia, być na meczu Realu Madryt, pojechać na Mazury, a ten laptop tylko rozpocznie tą piękną serię spełniania marzeń!

Dla osób, które marzą nie ma rzeczy niemożliwych, a my widzimy się już wkrótce na spełnieniu Twojego marzenia Konradzie! ☺

Relacja:

Dominika J.

spełnienie marzenia

2018-04-16

Z samego rana troszkę pochmurnego i smutnego wybrałam się do naszego DSK, aby rozchmurzyć ten dzień i spełnić piękne marzenie młodego piłkarza Konrada! ☺
Tuż przed badaniami udało mi się go spotkać i wręczyć mu jego wymarzony komputer do grania w Fifę 18. Chłopiec był odrobinę onieśmielony i zawstydzony, ale z radością oglądał swój nowy sprzęt, na którym wkrótce rozegra nie jeden mecz. ;)
Na szczęście obiecał mi, że oprócz wirtualnej gry nie zaprzestanie również gry na boisku.

Bardzo dziękujemy Dzielnicowemu Domowi Kultury SM "Czechów" w Lublinie za zorganizowanie Gal Tanecznych, z których dochód pozwolił nam na spełnienie marzenia Konrada! ☺
Dziękujemy, że od tak dawna jesteście z nami i wciąż spełniacie z nami dziecięce marzenia!

Dziękujemy Ci Konradzie za tak piękne marzenie i że mogliśmy pomóc Ci je spełnić!
Nigdy nie przestawaj marzyć i nie zapomnij poinformować nas
o swoich piłkarskich sukcesach! ;)
Pamiętaj, wiara czyni cuda ☺

Relacja:

Dominika J.