Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny z monitorem i klawiaturą

Piotr, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2017-02-13

W słoneczną niedzielę wybraliśmy się na poznanie paru marzeń. W poznaniu tego marzenia nie przeszkodził nam ani złośliwy GPS, ani nieuważna nawigatorka i pomimo paru dodatkowych zakrętów dojechaliśmy w odpowiednie miejsce.

Tym razem bohaterem naszego dnia był trzynastoletni Piotrek. Z jednej strony nieśmiały, ale bardzo zdecydowany, od razu wiedział, co jest jego największym marzeniem Piotrek zna się na rzeczy, już od dłuższego czasu marzy o własnym komputerze, takim, którego nie będzie musiał dzielić z siostrą. Komputery na pewno nie są mu obce.

Podczas rozmowy pokazał nam sprzęt, o którym wcześniej czytał, poznał jego parametry itp. Spędził nad tym na pewno dużo czasu, analizując i wybierając to, co najbardziej byłoby mu potrzebne. To właśnie takie jest marzenie Piotrka - komputer stacjonarny z monitorem i klawiaturą, który w 100% spełniłby oczekiwania ambitnego chłopaka. Wierzymy, że będzie rozwijał zainteresowanie grami dzięki sprzętowi z górnej półki, na który sam nie jest w stanie uzbierać. A może kiedyś my będziemy grać w gry stworzone przez Piotrka? Taką mamy nadzieję :)

---

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego marzenia skontaktuj się z:
Joanna Firla; joanna.firla@mammarzenie.org; tel.: 505795264

spełnienie marzenia

2017-12-14

Marzenie spełnione w czasie Spotkania Świątecznego Marzycieli, Przyjaciół, Sponsorów i Wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie o.Katowice 2017.