Moim marzeniem jest:

Przelot helikopterem policyjnym

Kacper, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2017-06-08

Było słoneczne popołudnie, kiedy wybrałyśmy się na spotkanie z naszym nowym Marzycielem Kacperkiem. Kacper przywitał nas nieśmiało, ale to onieśmielenie nie trwało długo. Udało nam się „przełamać pierwsze lody” i mogłyśmy poznać jak fantastycznym jest chłopcem. Kacperek to znawca maszyn rolniczych, ma zachwycającą kolekcję sprzętu rolniczego, a na dodatek potrafi opowiedzieć o każdej z tych maszyn. Podczas całego spotkania na buzi Kacpra gościł uśmiech. To chłopiec o pozytywnej energii, ciekawy świata, w którym towarzystwie czas biegnie nieubłagalnie szybko. Dzięki Kacperkowi miałyśmy niepowtarzalną okazję, aby dowiedzieć się jaka maszyna, do czego służy i kiedy się jej używa. Wizyta powoli dobiegała końca i chciałyśmy bardzo poznać marzenie Kacpra. Okazało się, że Jego największym marzeniem jest przelot helikopterem policyjnym. Nigdy nie wiemy jak ogromną siłę mają marzenia i o czym można marzyć. Cieszymy się, ze Kacper zdradził nam swoje największe marzenie i mamy ogromną nadzieję, że będziemy mogli sprawić, aby jak najszybciej się spełniło.

 

spełnienie marzenia

2017-10-17

Na ten dzień czekaliśmy wszyscy bardzo długo. Dzień, w którym udało się spełnić największe marzenie Kacpra, czyli lot policyjnym helikopterem. Chłopiec razem ze swoimi bliskimi przyjechał do Wrocławia, gdzie miało miejsce to niezwykłe wydarzenie. Pogoda jak i wszystkie inne warunki były po naszej stronie. Udało się znakomicie, aż trudno opisać to słowami. Kacper otrzymał mundur policjanta, który idealnie na niego pasował. Trudno było od niego oderwać wzrok, tak doskonale się w nim prezentował. Na miejscu czekali na Kacpra policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, którzy wspólniez Komisarzem Lwem powitali naszego Marzyciela w swoich szeregach. Chłopiec otrzymał od policjantów Krasnala Partolka i kilka innych policyjnych gadżetów. Jednak to, co najważniejsze nastąpiło ciut później Kacper wsiadł z ogromną odwagą do policyjnego helikoptera i wzbił się w powietrze. Przeleciał nad województwem dolnośląskim i podziwiał wszystko z lotu ptaka. Był zachwycony! Uśmiech przez cały dzień gościł na Jego buzi. Po wylądowaniu na lotnisku, chłopiec spotkał się z antyterrorystami, miał możliwość przejechać się radiowozem policyjnym oraz poznać policyjnego psa i jego opiekuna. Atrakcji było bardzo dużo. Kacper z radością obserwował wszystko, co się wokół niego działo. Udzielał również wywiadów, był w centrum zainteresowania. I tak właśnie miało być. To był Jego dzień! Kacperku, życzymy Ci dużo zdrowia i sił. Nigdy nie przestawaj marzyć!

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich Policjantów z Dolnośląskiej Policji, którzy pomogli w realizacji marzenia Kacpra, a w szczególności dla Pani Komisarz z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Anety Pola.

Podziękowania również za okazaną pomoc i wsparcie dla Pani Małgorzaty Morawskiej-Bawełek, Pana Andrzeja Penar oraz przyjaciół Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmików ze spełnienia marzenia Kacpra:

https://www.youtube.com/watch?v=4uwiRHgAY3E

https://www.youtube.com/watch?v=GNMIxmWZrfs