Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny do gier

Fabian, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-02-15

Marzyciel, którego odwiedziłyśmy w Przylądku Nadziei we Wrocławiu to 14- letni Fabian. Chłopiec dostał na przełamanie lodów grę krokiet oraz puzzle IQ. Po otrzymaniu  prezentu u Fabiana pojawił się uśmiech, który towarzyszył mu już przez całe nasze spotkanie.

Nasz marzyciel to bardzo wesoły chłopak o wielu zainteresowaniach, nagrywa własne filmiki i ma nawet swój kanał na You Tube. Chętnie obserwuje i uczy się od innych Youtuber’ów. Jednak największą jego pasją są gry komputerowe, gdzie łączy przyjemne z pożytecznym i oprócz zabawy może uczyć się języka angielskiego.

Fabian marzy aby dostać komputer stacjonarny, który pozwoli mu na rozwijanie swoich pasji. Wiemy, że wśród Państwa pojawi się ktoś, kto ma podobne zainteresowania i chciałby nam pomóc w zrealizowaniu tego marzenia. 

spełnienie marzenia

2018-04-06

Kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz z naszym marzycielem Fabianem, opowiedział nam o swoim marzeniu. Chciał dostać komputer stacjonarny do nauki, gier oraz do spróbowania swoich umiejętności w nagrywaniu filmików na YouTube. Tak więc kilka tygodni później, po skompletowaniu całego sprzętu pojechaliśmy z radością do chłopca, żeby wręczyć mu wymarzony sprzęt. Chcieliśmy, żeby nasza wizyta była niespodzianką… ale Fabian zaczął podejrzewać, że ta wizyta będzie wyjątkowa. I była, bo chłopiec bardzo się ucieszył na nasz widok i nie mógł się doczekać aż rozpakuje wszystkie pudełka. A było ich kilka, ponieważ oprócz komputera Fabian dostał monitor, słuchawki, myszkę i klawiaturę. Na szczęście miał pomoc brata przy rozpakowywaniu prezentu, więc szybko sprzęty zaczęły znajdować swoje miejsce w pokoju chłopców. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak radosnych chwilach naszego marzyciela i życzymy, aby sprzęt pomógł w realizacji dalszych marzeń.

Kochany Fabianie, nigdy nie przestawaj marzyć.

Szczególne podziękowania dla Parafii Ewangelicko- Luterańskiej, sponsorów tego marzenia i ogromną pomoc w jego realizacji.