Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny

Wiktor, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2018-07-31

We wtorkowe popołudnie mieliśmy okazję poznać również Wiktora – fana piłki nożnej. Chłopiec nie poprzestaje jedynie na oglądaniu meczy w telewizji, czy też amatorskim graniu z kolegami. Wiktor ćwiczy swoje umiejętności w klubie piłkarskim. Nie bez powodu jego ulubionym przedmiotem w szkole jest wychowanie fizyczne :)
 
Nasz Marzyciel lubi także grać na PlayStation m.in. w Minecraft. Wiktor grał również na swoim komputerze, jednak ten sprzęt odmówił już posłuszeństwa. Dlatego też chłopiec pragnąłby otrzymać komputer stacjonarny, na którym mógłby grać w swoje ulubione gry, ale także byłaby to nieoceniona pomoc w nadchodzącym dużymi krokami roku szkolnym.
 
Było nam bardzo miło poznać Wiktora, jego braciszka i rodziców. Spędziliśmy bardzo miłe popołudnie w ich towarzystwie.

spełnienie marzenia

2018-10-09

Wolontariusze katowickiego oddziału mieli okazje spełnić kolejne wspaniałe marzenie.

Pewnego wieczoru udałyśmy się do Mysłowic zrobić niespodziankę naszemu Marzycielowi. Wiktor to super chłopak, marzył o komputerze stacjonarnym. A my, dzięki pomocy firmy Cocodrillo, spełniliśmy jego marzenie. W prezencie otrzymał komputer, duży monitor, podświetlaną klawiaturę oraz super-myszkę. Tego wieczoru udało nam się uszczęśliwić nie tylko Wiktora, ale i jego młodszego braciszka, który świetnie się bawił z kotką w kartonach po prezencie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia tego marzenia.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer stacjonarny marzyciela Wiktor.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN