Moim marzeniem jest:

Rower

Adam, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-08-15

Przemierzamy ulice Wrocławia w kierunku Przylądka Nadziei, gdzie przebywa nasz nowy Marzyciel. Na ulicach niewielki ruch, miasto powoli budzi się do życia. A my już w drodze. W klinice poznajemy Adama i jego tatę. Chłopiec na powitanie obdarza nas nieśmiałym uśmiechem. Na początku wręczamy Marzycielowi lodołamacz, który przypada mu do gustu. Klocki Lego sprawiają, że Adaś jest bardzo zadowolony. Wszyscy pomagamy mu w budowaniu. Adam wykazuje dużą spostrzegawczość w składaniu klocków. Podczas rozmowy dowiadujemy się, że Adaś jest wielkim fanem gier, bardzo lubi Minecrafta. Oprócz zainteresowań grami, Marzyciel kibicuje również Robertowi Lewandowskiemu, którego bardzo ceni i podziwia. Zapytany o swoje największe marzenie, Adam odpowiada, że chciałbydostać laptopa, na którym mógłby grać w ulubione gry. Z pewnością na monitorze takiego laptopa pojawiłaby się tapeta Lewandowskiego. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić marzenie Adama.

 

spotkanie - zmiana marzenia

2018-09-11

W życiu tak bywa, że nieustannie są jakieś zmiany. U Adasia również zmiany następują. Stan zdrowia się poprawia, a to bardzo dobra wiadomość. A i marzenie się zmieniło. Wiadomo, jeśli jedna z najcenniejszych rzeczy jakie posiadamy uległa zniszczeniu, to oczywiste, że potrzebujemy nową. Dla Adama rower, to taka WIELKA rzecz. I nawet marzenie o laptopie spada w rankingu marzeń bardzo nisko. Nasz Marzyciel zmienił marzenie, chciałby dostać nowy rower. Zmieniamy więc kierunek poszukiwań na „ścieżkę rowerową” :)

spełnienie marzenia

2018-09-21

W słoneczny piątek udałyśmy się do Brzegu na zakupy :) Wyjątkowe zakupy, bowiem związane z realizacją marzenia Adama. Razem z Marzycielem i jego tatą odwiedziliśmy sklep rowerowy. Tam czekał już na Adama w pełni wyposażony, zielono-czarny rower. Adaś był szczęśliwy! Nasz Marzyciel czekał na ten dzień już od dawna i w końcu nastał ten wspaniały dzień. Jako wielki fan jazdy na rowerze, Adaś ma świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego dobrał do niego również kask, który otrzymał w prezencie od sklepu rowerowego. Jak to dobrze, że przed sklepem był duży plac, wręcz idealny na pierwszą jazdę testową :) Pogoda tego dnia dopisała, na rower była wręcz idealna. Dlatego też po załatwieniuwszystkich formalności, Adaś razem z tatą udał się na wycieczkę rowerową. Kochany Adasiu, dziękujemy Ci za Twoje marzenie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc je spełnić.

Ogromne podziękowania dla sieci sklepów H&M za przekazanie środków na realizację marzenia.

Dziękujemy również firmie „JUMA „- rowery i skutery w Brzegu za podarunek dla Adama w postaci kasku oraz za fachową i miła obsługę. http://www.rowerybrzeg.pl