Moim marzeniem jest:

quad na akumulator

Maks, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie

2018-08-17

Maksymilian, a właściwie Maksio, gdyż lubi takie zdrobnienie swojego imienia, to nad wyraz inteligentny, śmiały i bystry chłopczyk. Szybko nawiązuje kontakt z drugą osobą, jest wesoły i przekochany. Maksio to wielki fan Arki Gdynia i dzięki zaangażowaniu fundacji Trzeba Marzyć za kilka dni weźmie udział w treningu swoich ulubionych piłkarzy. Maksio lubi gry na xboxie czy komputerze, uwielbia także brać udział w zajęciach plastycznych takich jak: malowanie czy lepienie z plasteliny. Nasz Marzyciel to chłopczyk, o którym można porozmawiać o wszystkim i we wszystko się pobawić. Uśmiech nie znika z jego twarzy, co więcej zaraża nim wszystkich, którzy przebywają w jego otoczeniu. Największym marzeniem Maksia jest posiadanie quada na akumulator (per perego John deer), na którym mógłby w ciepłe dni wozić swoich braci i pieska. Wiem, że marzenie Maksia jest prawdziwe i już dawno temu zaistniało w jego głowie, także wiem, że spełnienie tego życzenia dostarczy Maksiowi wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i wspomnień na całe życie.

Maksio – z całego serca marzymy o tym, abyśmy spotkali się ponownie, tym razem w towarzystwie Twojego wymarzonego quada.

Wszystkich, którzy razem z nami pragną spełnić marzenie chłopczyka, zapraszamy do kontaktu!

spełnienie marzenia

2018-08-29

Maksio ogromnie ucieszył się, kiedy zobaczył, że w pokoju stoi… jego auto! Otworzył szeroko oczy, „ooo jaki on duży!”. Od razu podszedł do swojego, nowego samochodu, dokładnie go obejrzał, sprawdził czy dosięga do pedałów, a następnego dnia zaczął jeździć – wożąc siebie i swoich braci. Radość Maksia z auta jest wprost nie do opisania, nie do oprawienia w żadne ramy. Tak niewiele, potrafi zdziałać tak wiele! Zakupiliśmy Maksiowi także kask. Chłopczyk od razu zademonstrował nam, jak wygląda w kasku i jakim też jest kierowcą. A przysięgamy, że w swojej kategorii wiekowej – najlepszym! Maksio! Ogromnie, ogromnie, ogromnie cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje tak piękne marzenie. Jesteś wyjątkowym chłopcem. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze! Zdrowiej i nie przestawaj się uśmiechać. Nie przestawaj marzyć.

Wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Maksia, do wyczarowania uśmiechu na jego twarzy, serdecznie, z całego serca dziękujemy! <3