Moim marzeniem jest:

Wystrój pokoju

Liliana, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-09-05

We wrześniowe popołudnie wybrałyśmy się na spotkanie z nową Marzycielką. Na szpitalnym korytarzu dostrzegłyśmy mamę z cudowną córeczką na rękach - była to właśnie mała Liliana. Dziewczynka od razu przywitała nas szerokim uśmiechem. Po otrzymaniu od nas drobnego upominku szybko przystąpiła do jego oglądania wraz z mamą. Najbardziej do gustu przypadła jej gra, w której musiała dopasować zwierzątka odpowiednio do plansz z nazwą miejsc, w których żyją. Szło jej to bezbłędnie, co nas nie zdziwiło, bo od razu zauważyłyśmy, że Lilka to bardzo inteligentna dziewczynka, a dodatkowo dowiedziałyśmy się od mamy, iż uwielbia ona wszystko co związane jest ze zwierzątkami. Liliana interesuje się również "brum brumami", czyli wszelakimi pojazdami, od motorów, aż po rowerki. Po czasie opowiedziałyśmy trochę więcej o naszej Fundacji oraz o naszych czterech kategoriach spełniania marzeń. Lilka nie wskazała swojego największego marzenia, dlatego postanowiłyśmy dać jej jeszcze trochę czasu na zastanowienie. Lilka żegnając się przesyłała nam słodkie buziaczki oraz energicznie machała. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z tą wspaniałą Marzycielką. Mamy nadzieję, że już niedługo poznamy jej najskrytsze marzenie, które następnie, obiecujemy już teraz, spełnimy jak najszybciej!

spotkanie - poznanie marzenia

2018-09-13

Kolejne spotkanie z naszą Marzycielką zaowocowało poznaniem najskrytszego marzenia dziewczynki. Po zaprezentowaniu kolorowych obrazków przedstawiających cztery kategorie marzeń, Lilka bez zawahania wybrała zdjęcie pokoju barwnie ozdobionego zwierzątkami. Jej niezwykle uroczy uśmiech i śmiałość w wyborze marzenia, jest dla nas niewątpliwym potwierdzeniem, że jest to największe marzenie dziewczynki. Byłaby to niezwykła okazja dla Liliany do posiadania własnej przestrzeni po powrocie do domu. Perspektywa kolorowych zwierzątek w jej wymarzonym pokoju wywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy dziewczynki. To piękne marzenie, za które ściskamy mocno kciuki, by udało się je spełnić jak najprędzej.

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:

Aleksandra Ludew

e-mail: aleksandra.ludew@mammarzenie.org

tel 792 705 567

 

spełnienie marzenia

2018-12-30

Nowy Rok bezsprzecznie rozpoczyna nowy etap w życiu każdego z nas. I tak przychodzi chwila wieczornych, zimowych refleksji. Nowy Rok, nowe postanowienia, cele, wyzwania, a być może nowy ja? Jaki będzie nowy rok? Tego nie wie nikt. Jednak wiemy jak Nowy 2019 rok rozpoczęła Lilianka, nasza mała Marzycielka.

Lilianka, z pomocą swojej mamy, już wcześniej wybrała nowy wystrój pokoju. Po zakupieniu kilku dodatkowych elementów w końcu wyruszyliśmy w podróż. Cała przygoda ze składaniem nowych mebli, łóżeczka, szafek i innych dekoracji, miało miejsce 30 grudnia 2018 roku w rodzinnej miejscowości dziewczynki. Trzeba przyznać – tego dnia nie było nudy. Na powitanie rodzice Lilianki poczęstowali nas przepysznym obiadem. Następnie nadszedł czas na "zabranie się do roboty". Wszystkie paczki były zapakowane, więc czekało na nas duuużo pracy ze złożeniem wszelkich rzeczy. Mimo wszystko, przy składaniu mebli bawiliśmy się świetnie. Dziewczynka w tym czasie spędziła czas na rozrywce pod opieką starszej siostry, m.in. zabawiały one masę pluszowych misiów oraz lepiły przeróżne rzeczy z plasteliny.

Liliana została zaproszona do swojego pokoju, dopiero by zobaczyć efekt końcowy. Możemy śmiało stwierdzić, że po prostu jej dech zaparło. Nasza Marzycielka uwielbia zabawę w gotowanie, dlatego też od razu zaczęła zabawę przy stoliczku. Następnie przeniosła się do swojego pięknego łóżeczka! Po naszym wyjeździe, od mamy Lilii otrzymałyśmy informacje, że córcia pozytywnie oszalała na punkcie pokoju. Dodatkowymi elementami wystroju, które niedawno dotarły do naszej Marzycielki, są naklejki na ścianę w kształcie zwierzątek, czyli ulubionego motywu Lilki.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości spełnienia takiego pięknego marzenia! A Liliance oraz całej rodzinie życzymy samych pomyślności.

Składamy serdeczne podziękowania firmie Coccodrillo za pomoc w spełnieniu marzenia cudownej Lilianki. Dziękujemy za chęć niesienia pomocy oraz wiarę w moc marzeń!