Moim marzeniem jest:

Spotkanie z reprezentacją Polski

Jakub, 19 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie

2018-10-09

Cristiano Ronaldo nie dość że jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, to dodatkowo ma szeroką rzeszę swoich fanów w Polsce. Jednym z nich jest 15-letni Jakub, nasz nowy Marzyciel, którego pasją jest piłka nożna. Naprawdę mógłby o niej opowiadać godzinami! Jako lodołamacz Kuba otrzymał od nas ręcznik z wizerunkiem polskich piłkarzy. Nie zdziwiło nas zatem, gdy na pytanie o swoje największe marzenie, Kuba bez wahania odpowiedział, ze jest nim spotkanie z Cristiano Ronaldo. Chłopak marzy o tym, aby podać rękę swojemu idolowi, mieć z nim wspólne zdjęcie i otrzymać od niego autograf. Pomyślałam, że to fantastyczne marzenie – spotkać się z najlepszym piłkarzem świata. A więc musimy zrobić wszystko, co w naszej, aby to marzenie się ziściło.

Jakubie – dziękujemy Ci za rozmowę i spotkanie! Mam nadzieję, że spotkanie z Twoim ulubionym piłkarzem odbędzie się jak najszybciej! Wszystkich, którzy mogą pomóc w spełnieniu tego marzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

spotkanie - zmiana marzenia

2021-06-17

Dziś późnym popołudniem razem z Basia połączyliśmy się ponownie z marzycielem Jakubem. Czas oczekiwania na jego pierwsze marzenie wydłuża się, więc postanowił je zmienić.
Ponieważ jest wielkim fanem piłki nożnej, kolejne marzenie również jest związane z tą dyscypliną:) Teraz Jakub marzy by spotkać się z drużyną reprezentacji Polski!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jakub - o. Trójmiasto - Spotkanie z reprezentacją Polski

Jakub wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.