Moim marzeniem jest:

Laptop Acer Predator Helios 300

Nikola, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2018-10-23

Nie pozwoliłyśmy, by niezbyt przyjemna aura za oknem popsuła nam kolejny dzień pięknej jesieni dlatego postanowiłyśmy rozweselić go poznaniem kolejnej Marzycielki.

Nie zawiodłyśmy się ;) Nikola powitała nas szerokim uśmiechem, w towarzystwie swoich ukochanych pupili - piesków i kotków. Kochane czworonogi z pewnością pomagają Jej przetrwać ciężki okres leczenia.

Po krótkiej rozmowie dowiedziałyśmy się, że Nikola lubi czytać książki, zwłaszcza fantastyczne. Nic więc dziwnego, że jest również fanką gier komputerowych. I z tą dziedziną związane jest też marzenie dziewczyny.
Nikola chciałaby otrzymać laptopa Acer Predator Helios 300, na którym będzie mogła pokonywać kolejne etapy ulubionych gier komputerowych, dzięki czemu wizyty szpitalne również miną prawie niezauważalnie.

spełnienie marzenia

2018-12-20

Na kilka dni przed świętami udaliśmy się do Knurowa, by spełnić marzenie Nikoli. Przed domem czekała na nas mama Marzycielki wraz z pieskiem. W domu powitały nas pozostałe zwierzęta, a w ostatnim pokoju czekała nas nasza Bohaterka - Nikola. Bez zbędnej zwłoki przekazaliśmy jej przygotowaną przez nas paczkę. Nikola od razu pozbyła się ozdobnego papieru i wyciągnęła swój wymarzony laptop. Po włączeniu i połączeniu z internetem Marzycielka rozpoczęła przeszukiwanie internetu, konfigurowanie swoich kont na portalach społecznościowych. W międzyczasie mogliśmy usłyszeć o przygotowaniach do świąt oraz do zbliżających się 18. urodzin Marzycielki. Otrzymaliśmy również przepiękne podziękowania przygotowane przez Nikolę i jej mamę.