Moim marzeniem jest:

Zestaw różnych lalek i laleczek z akcesoriami modowymi oraz do stylizacji włosów

Kasia, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2018-11-03

W dniu 03.11.2018r. udaliśmy się na spotkanie z naszą nową Marzycielką Kasią, w celu poznania Jej marzenia. Kasia czekała już na Nas z niecierpliwością i z wielkim uśmiechem na twarzy.

Dziewczynka z entuzjazmem przyjęła od Nas garść balonów oraz torbę z lodołamaczem. Jak się okazało, lodołamacz był bardzo trafiony, co sprawiło Dziewczynce dużą frajdę. Od razu zajęła się zabawą otrzymaną lalką, ubieraniem jej, czesaniem i układaniem różnych fryzur.

Kasia pokazała Nam swój pokój i poprosiła, aby potowarzyszyć Jej w zabawie, co oczywiście uczyniliśmy. Dziewczynki pokój wypełniony jest grami, puzzlami, książkami i wieloma pracami, które sama tworzy. Kasia jest bardzo zdolna. Pokazała Nam swoje niesamowite dzieła plastyczne, które z cierpliwością i wielką precyzją układa, wykleja i wysypuje kolorowym piaskiem. Marzycielka uwielbia wszelkie wyzwania manualne, układanki, wyklejanki oraz wszystkie zestawy modowe i do stylizacji lalek. 

Okazało się później, że z tym jest związane największe marzenie Kasi. Dziewczynka bardzo by chciała dostać Zestaw różnych lalek i laleczek z akcesoriami modowymi oraz do stylizacji włosów. Taki kreatywny zestaw spełniłby również funkcję zdrowotną, gdyż Marzycielka cały czas musi ćwiczyć pod względem manualnym.

Droga Kasiu, bardzo Nam miło Ciebie poznać. Masz super fajne marzenie i mamy nadzieję, że uda nam się szybko Ci je spełnić, byś jeszcze bardziej była uradowana!

spełnienie marzenia

2018-12-15

15.12.2018, w piękny zimowy wieczór, pojechaliśmy po raz kolejny do Kasi. Gdy dotarliśmy do domu, drzwi otworzyła Nam sama Marzycielka, która już z wielką niecierpliwością czekała na Naszą wizytę.

Wchodząc do domu, wnieśliśmy kilkanaście zielonych błyszczących pudełek, które już samym swym wyglądem zapowiadały wiele wrażeń i emocji. Nie zabrakło oczywiście balonów, na które Kasia miała już przygotowane miejsce. Nie chcieliśmy zbyt długo trzymać dziewczynki w niepewności i zachęciliśmy, by zajrzała, czy w paczkach, które przynieśliśmy, jest to, co tak bardzo chciała dostać.

Marzycielka nie zwlekała zbyt długo i zaczęła otwierać wszystkie pudełka. Oczy Dziecka mówiły wszystko... Kasia była w euforii, a emocje Jej oraz nasze sięgały zenitu. Laleczki, które otrzymała, przytulała, a nawet całowała. Przy niektórych również płakała, ale na szczęście łzami radości. Dziewczynka chyba się nie spodziewała, że otrzyma wszystko to, o czym marzy. Nasza wizyta odbywała się w bardzo sympatycznej i życzliwej atmosferze. Marzycielka pokazała Nam jeszcze swoją pracę, dzięki której wygrała konkurs na hasło stadionowe. Jest bardzo zdolna i wygrywa większość konkursów, w których bierze udział.

Kasia była w bardzo dobrym humorze. Spełnione marzenie dało Jej jeszcze więcej powodów do radości. Każda otrzymana rzecz bardzo Dziewczynkę cieszyła, a My widząc zaabsorbowanie Kasi prezentami, udaliśmy się do wyjścia.

Kochana Kasiu, cieszymy się bardzo, że mogliśmy brać udział w spełnieniu Twojego marzenia!

Z całego serca dziękujemy również Pani Sponsor, która przyczyniła się do ogromnej radości, jaka w tym dniu zagościła w domu naszej Marzycielki. Proszę pamiętać, że dobro zawsze powraca i to ze zdwojoną siłą!!! Dziękujemy!!!