Moim marzeniem jest:

prawdziwa trąbka

Michał, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-11-29

W czwartkowy poranek, kiedy za oknem spadł pierwszy śnieg odbyła się wizyta u Michałka, który obecnie przebywa w szpitalu . Na początku chłopczyk lekko nieśmiały, jeszcze drzemał w towarzystwie misia, którego dostał od naszych wolontariuszy z okazji Dnia Pluszowego Misia. W momencie wręczenia lodołamacza, którym była książka o farmie i puzzle od razu się rozweselił i był skory do rozmowy .

Wielką pasją Michała jest farma i wszystko co z nią związane-  zna się na traktorach , sianiu zboża i wiejskich zwierzętach bardziej niż niejeden rolnik J z zapartym tchem opowiadał o tematach związanych z farma jaki gotowaniu, nasz nowy marzyciel uwielbia gotować ,pomagać mamie w kuchni i już nie może się doczekać  zdobienia świątecznych pierników.

Następnie przyszedł temat marzeń , Michał bez zawahania rzekł, że jego największe marzenie to trąbka, prawdziwa trąbka, na której mogły ćwiczyć , aby chodzić do szkoły muzycznej a potem zagrać wspólnie z Zenonem Martyniukiem !

 

Michałku to był wspaniały poranek i możliwość poznania Ciebie, Twojej mamy i Twojego nietuzinkowego marzenia J

Dołożymy wszelkich starań, aby spełniło się jak ze Twoich snów !

spełnienie marzenia

2019-02-10

        W niedzielne popołudnie wybraliśmy się z Ania i Mateuszem do Michałka, który marzył o prawdziwej trąbce . Jak tylko zajechaliśmy pod dom naszego marzyciela już czekał na nas w oknie  elegancko ubrany :) Spotkanie zaczęliśmy od wspólnej zabawy, Michał z wielkim uśmiechem pokazywał nam swoje ulubione zabawki i opowiadał co lubi robić, czas mijał bardzo sympatycznie i wesoło aż przyszedł moment rozpakowania wymarzonego prezentu Michała. Chłopiec z wielką ekscytacją zdejmował papiery ozdobne, aby ujrzeć wymarzoną trąbkę , jak tylko ją wyciągnął oraz atrybuty do niej dołączone jak rękawiczki, ustnik to zaczął na niej grać  Jaka to była radość patrzeć na Michałka grającego na swojej wymarzonej trąbce ! Oby służyła jak najdłużej i nasz marzyciel mógł rozwijać swoje muzyczne talenty  Wszystkim osobom, które pomogły w spełnieniu marzenia Michała z całego serca dziękujemy a Tobie Michałku i Twojej rodzinie życzymy samych marzycielskich, pięknych dni !! Wielka jest siła marzeń