Moim marzeniem jest:

Marzę o komputerze stacjonarnym do gier

Marek, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2019-01-05

Zaraz na początku roku 2019, dn. 5 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie z naszym Marzycielem. Marek, bo tak mu na imię, dał się poznać jako osoba o niezwykłym dystansie do siebie, bardzo dojrzała ale również z poczuciem humoru. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się o 15-letnim Marzycielu wielu ciekawych rzeczy. Największe wrażenie zrobiło na nas jego zamiłowanie do akrobatyki (nie jest to łatwa dziedzina sportu!). Wspólnym tematem okazały się również seriale, które zarówno Marek jak i my bardzo lubimy oglądać. Kiedy już nieco się o sobie dowiedzieliśmy, przeszliśmy na temat marzeń. Marek powiedział nam, że jego marzeniem jest otrzymanie nowego komputera stacjonarnego (mógłby na nim grać, co okazało się, że lubi robić w wolnym czasie – szczególnie teraz w trakcie choroby). Nadszedł czas pożegnań z chłopcem oraz jego tatą, który również był obecny. Na końcu zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Z pewnością spotkanie to było dla nas wspaniałym rozpoczęciem roku. Dało nam nie tylko wiele śmiechu i radości, ale także podziwu dla Marka, który pomimo młodego wieku, podchodzi do wielu spraw bardzo dojrzale. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

spełnienie marzenia

2019-02-18

  18 lutego udało nam się spełnić marzenie Marka! Postanowiliśmy, że będzie to niespodzianka, więc nie wspominaliśmy o celu naszej wizyty.

  Zostaliśmy serdecznie przywitani przez chłopca oraz jego mamę. Jako, że pogoda nam dopisywała to udaliśmy się najpierw na krótki spacer po parku, by na spokojnie porozmawiać oraz spędzić czas na świeżym powietrzu. Kiedy przechadzka dobiegła końca zwróciliśmy się w stronę samochodu, by wyciągnąć z niego prezent - komputer stacjonarny. Wręczyliśmy go Marzycielowi, który z pewnością był pozytywnie zaskoczony takim zwrotem akcji. Z tym sprzętem nie straszna nuda, a i pewno umili on Markowi wolny czas.

   Bardzo cieszymy się, że mogliśmy spełnić marzenie Marka!

   Zarówno Marek jak i Fundacja Mam Marzenie dziękuje wszystkim uczestnikom aukcji charytatywnych Kolacja Marzeń edycja V. Dzięki Wam spełniło się marzenie Marka:)