Moim marzeniem jest:

Laptop MSI

Martyna, 14 lat

Kategoria: być

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

inne

2019-02-05

Artyści zawsze mają swój świat, pasja rozjaśnia im nawet najczarniejszy dzień. Nasz Marzycielka to właśnie dziewczyna z pasją, uwielbia rysować, a jej prace są przepiękne. Niedawno rodzice obdarowali ją tabletem graficznym, więc teraz tworzy nie tylko rysunki, ale również grafiki. Mama pokazała nam kilka prac swojej pociechy, nie mogliśmy uwierzyć, że tak młoda osoba, ma taki talent! Wydaje nam się, że Martyna może kiedyś zostać sławną artystką.

Od samego progu można było poczuć bardzo rodzinną atmosferę, widać było, że wszyscy się bardzo kochają. Najpierw przywitała nas mama, a chwilę później zobaczyliśmy prześliczną dziewczynę o uśmiechu, który rozweseliłby każdego. Usiedliśmy i zaczęliśmy rozmowę, najpierw o tym, czym Marzycielka się interesuje, później o szkole, jednak nieuchronnie zbliżaliśmy się do tematu marzeń. Przeczuwaliśmy, że będzie to coś, co pomoże dziewczynie rozwijać swoją pasję…marzenie to laptop. Jednak nie byle jaki, Martyna marzy o laptopie MSI, który będzie jej towarzyszył podczas pobytu w szpitalach, ponieważ jak sama mówi, bardzo brakuje jej wtedy rozmów z przyjaciółmi. Gdyby chodziło tylko o rozmowy, mógłby to być jakikolwiek inny laptop, ale jak już mówiliśmy Martyna tworzy grafiki i potrzebuje sprzętu, który udźwignie różne programy do tworzenia i obróbki grafik. Dziewczyna chce się rozwijać, dlatego poprosiła o tak zaawansowany sprzęt, który wystarczy jej na kilka lat oraz nie będzie miał problemów z obsługą zaawansowanych technologicznie programów graficznych.

Kiedy już żegnaliśmy się, mama Martyny obdarowała nas przepięknym stroikiem, który dumnie będzie przystrajał naszą siedzibę. Już wiemy po kim dziewczyna ma taki talent! Bardzo dziękujemy za prezent!

Jeśli chcesz przyczynić się do tego, że Martyna zostanie wielką, sławną artystką skontaktuj się z: Michalina Kwiatkowska, michalina.kwiatkowska@mammarzenie.org, 576132512

spełnienie marzenia

2019-05-31

„Artystą jest i ten, który spostrzega piękno, i ten, który przekazuje je dalej.” ~ Karol Estreicher

Cytat ten idealnie opisuje naszą Marzycielkę Martynę, której największą pasją jest rysowanie i tworzenie grafik. Dziewczynka niejednokrotnie wraz z mamą wspierała swoimi pracami różne akcje charytatywne.

W Fundacji Mam Marzenie staramy się robić coś więcej niż samo spełnianie marzeń – staramy się stworzyć niezapomniany dzień, który będzie oderwaniem od codziennych zmagań z chorobą. W przypadku Martyny również tak było. Po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami wersja oficjalna brzmiała tak – „Przyjeżdżamy po to, aby nagrać filmik, który zachęci potencjalnego sponsora do spełnienia marzenia Martyny”. Dodatkowo wymyśliliśmy malutkie kłamstewko, a mianowicie, że wolontariusze przygotowali niewielką niespodziankę dla Martyny. Wolontariusz Zbyszek udał, że zapomniał upominku z samochodu, stwierdził, że musi po niego iść. W tym czasie wolontariuszka Michalina rozmawiała z rodziną i nagrywała filmik (żeby trochę uwiarygodnić nasze małe oszustwo). Po chwili Zbyszek wrócił z pięknie zapakowanym laptopem, który był największym marzeniem Martyny oraz tortem. Mogliśmy już odsłonić karty, powiedzieliśmy Martynie, że dziś jest jej szczęśliwy dzień i spełniamy jej marzenie. Dziewczynka nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje, ale widać było, że była bardzo szczęśliwa.

Martyna od razu zabrała się do rozpakowywania prezentu, a zaraz później wszyscy jedliśmy smakowity tort. Niesamowite jest to, jak dużo wiary w szczęście daje uśmiech dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy Martyna mogła chociaż na chwilę poczuć się wyjątkowa i zapomnieć o chorobie.

Bardzo dziękujemy sponsorowi oraz Tobie Martyna za tak wspaniałe marzenie oraz za to, że mogliśmy Cię poznać.

PS: Czekamy na rysunek!