Moim marzeniem jest:

Duży telewizor z Xboxem i kinectem

Wiktoria, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-03-05

To było bardzo miłe, energetyczne i optymistyczne popołudnie. Odwiedziliśmy naszą marzycielkę, Wiktorię. Wiktorka od progu powitała nas serdecznym uśmiechem. Z radością przyjęła drobny prezent, który bardzo Jej się spodobał, bo w wolnych chwilach lubi rysować i kolorować, a Jej prawdziwą pasją jest budowanie z klocków Lego. Wiktorka wiele nam opowiadała o sobie, szkole, wyjazdach np. na Zieloną Szkołę – na Jej buzi ciągle gościł uśmiech. Jest pełna energii i optymizmu. Niedługo później wspólnie budowaliśmy na dywanie z nowych klocków Lego Friends. Z czasem zdradziła nam swoje ukryte pragnienie – chciałaby tańczyć! Niestety nie jest to fizycznie możliwe ze względu na konieczność poruszania się na wózku ☹ Jednak ma cudowne marzenie – duży telewizor (wada wzroku z roku na rok się pogłębia) wraz Xboxem z kinectem, które to sprzęty pozwolą Jej wykorzystywać ruchy rąk i głos, bawić się i tańczyć jak inne dziewczynki.

Mamy nadzieję, że już niebawem uda nam się spotkać kolejny raz, by zobaczyć wielką radość Wiktorii przy spełnieniu jej marzenia – zabawy do piosenki "Waka Waka".

spełnienie marzenia

2019-07-03

W środowe popołudnie udało nam się spełnić marzenie Wiktorii, która tego dnia została zaskoczona nie tylko przez wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, ale również przez swoją najbliższą rodzinę. Rodzice zabrali Wiktorię na spacer, który dla Tej niezwykle uśmiechniętej i optymistycznie nastawionej do życia dziewczynki zakończył się wizytą w pizzerii. Wchodząc do pizzerii Wiktoria wiedziała już, co "się święci". Jej radość była ogromna, gdy w środku zobaczyła najbliższą rodzinę. Wiktoria opowiedziała nam o tym, jak spędza wakacje i pochwaliła się bardzo dobrymi wynikami w szkole. W Jej głosie wyczuć można było radość i optymizm, którym "zarażała" wszystkich uczestników spotkania. Marzeniem Wiktorii był duży telewizor z Xboxem oraz kinectem, dzięki którym Jej pokój przeobrazi się w studio taneczne. Jeszcze przed uroczystą kolacją dziewczynka odebrała swoje prezenty. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się jak wielką fanką żużla jest nasza marzycielka i że już nie może się doczekać, by najbliższy mecz obejrzeć na nowym telewizorze.

Wiktorio, życzymy Ci dużo zdrowia, wypoczynku podczas wakacji i tego, byś zawsze była tak uśmiechnięta i optymistyczna.

Dziękujemy rodzinie Marzycielki za obecność w tym jakże ważnym i przyjemnym dla Niej dniu :) 

Dziękujemy firmom: TPV Displays Polska oraz Coccodrillo, dzięki którym mogliśmy spełnić marzenie Wiktorii; a także Sojka Cafe za piękny tort, a za miłą obsługę - pracownikom Ciao Italia.