Moim marzeniem jest:

fioletowy Iphone 11

Anastazja, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-03-01

Anastazja to 7-letnia dziewczynka, której optymizm i uśmiech mógłby zarazić niejednego smutnego człowieka. Dziewczynka ogromnie ucieszyła się z prezentu, który przyniosłyśmy – z lalki Barbie i od razy zaczęła się nią bawić. Anastazja uwielbia bajki i lalki, ale przede wszystkim lubi oglądać różne filmiki w Internecie i słuchać muzyki. Jej idolką jest Cleo – zna wszystkie jej piosenki na pamięć, śledzi trasy koncertowe i ogląda teledyski. Jednak nade wszystko Anastazja lubi oglądać filmiki nagrane przez młodą Youtuberkę – Lenkę, która razem z rodzicami znana jest jako „Hejka tu Lenka”. Anastazja ma podobne zainteresowania jak Lenka, uwielbia się bawić, kocha zabawki i zwierzęta. Dziewczynka zaznaczyła, że fajnie byłoby razem się pobawić, porozmawiać i zadać kilka pytań. Lenka jest dla Anastazji idolką świata internetowego i gdy nasza Marzycielka ma chwilkę czasu, od razu włącza youtube i ogląda filmiki Lenki. Jest z nimi na bieżąco i jak mówi, oglądanie nagrań sprawia jej ogromną radość. Mamy nadzieję, że przekonamy się, jak wielki uśmiech pojawi się na twarzy naszej Marzycielki, gdy dziewczynki się poznają.

Anastazjo – jesteś wspaniałą dziewczynką, myśl o swoim marzeniu, a być może się spełni!

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2019-10-21

W poniedziałek (tj 21.10.2019) zadzwoniła do mnie Martyna i zapytała czy pojadę z nią do Anastazji, naszej małej marzycielki, która zmieniła swoje marzenie.

Oczywiście zgodziłam się bez zastanowienia i od razu umówiłam się z Martyną, by pojechać i poznać naszą małą marzycielkę ( bo ja osobiście jej nie znałam ) i jej nowe marzenie. Po drodze zajechałyśmy po Monikę, naszą wolontariuszkę,  która była już u Anastazji na pierwszej wizycie.

W drzwiach przywitała nas mama dziewczynki, a tuż za nią wyleciała mała Anastazja. Była malutka, słodziutka i pełna radości i energii,  że przyjechałyśmy. Obie przywitały nas bardzo gorąco i nawet upiekły dla nas pyszne ciasteczka. 

Kiedy mama robiła herbatkę, Anastazja zaczęła nam puszczać ulubione piosenki Cleo (  Za Krokiem Krok, WRRRA, Wolę Być ) i namówiła nas żebyśmy razem z nią zaczęły śpiewać.... było bardzo wesoło hihihi bo my do śpiewanie zupełnie się nie nadajemy hihi.... 

Anastazja wprowadziła nas w bajeczny świat Cleo, opowiedziała nam jak dzięki ciężkiej pracy Pani Joanna ( bo tak ma na imię Cleo ) spełniła swoje marzenie o byciu gwiazdą. .  

Nasza Mała Anastazja bardzo zainspirowała się życiem gwiazdy CLEO, która stała się jej idolką. Po wszystkich opowieściach Anastazji wiedziałyśmy jakie będzie marzenie naszej marzycielki 

Spotkanie z CLEO !

Anastazja marzy o spotkaniu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i wypiciu gorącej czekolady z Cleo.

 

spotkanie - zmiana marzenia

2020-11-09

Pewnego popołudnia spotkałyśmy się z Anastazją. Poznałyśmy dziewczynkę kilka miesięcy temu, a ze względu na panującą pandemię postanowiła zmienić swoje marzenie. Anastazja jest coraz starsza i zmienia się tak samo jak zmieniają się jej marzenia dlatego przyszła do nas z prośba otrzymania fioletowego iPhone 11. Dziewczynka jest bardzo radosna i wesoła, rozmowa z nią była naprawdę przyjemna i ciekawa. Z powodu obecnie panującej pandemii spotkanie odbyło się online, ale naszej marzycielce nie przeszkadzało to i bawiła się różnymi „filtrami” na aplikacji. Miałyśmy niezły ubaw!

Masz pomysł lub pytania jak pomóc spełnić marzenie Anastazji?

Skontaktuj się z wolontariuszem Moniką Gacioch: 721588766

Wpłat można dokonywać na nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, z dopiskiem "darowizna O. Trójmiasto – Iphone Anastazji"

spełnienie marzenia

2021-06-01

To był wyjątkowy ciepły wtorek. Zapowiadał się festyn na Dzień Dziecka w rodzinnym mieście naszej marzycielki Anastazji, w Dzierzgoniu. Tego dnia zaplanowaliśmy spełnić marzenie na świeżym powietrzu, niestety po 2 godzinach pogoda nam zrobiła psikusa i cała impreza została przeniesiona do budynku. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby Anastazja nie dowiedziała się o niespodziance. Na scenie miał odbyć się teatrzyk i przed jego rozpoczęciem poproszono ją na scenę. Niczego nieświadoma Marzycielka czekała, co się wydarzy. Marzeniem Anastazji był telefon iPhone oraz słuchawki AirPods.
Wyszliśmy na scenę z zaskoczenia, by wręczyć niespodziankę. Reakcja Anastazji była niesamowita, nie dowierzała, że to jej wymarzony telefon ze słuchawkami. Na dalszą część rozpakowania udaliśmy się do domu Marzycielki. Anastazja płakała z radości i z wrażenia nie mogła wypowiedzieć słowa.

Anastazjo, marzenia się spełniają! Nigdy nie przestawaj marzyć.

Dzięki Waszej pomocy i przekazaniu 1%, spełniło się marzenie naszej uroczej Marzycelki.