Moim marzeniem jest:

mebelki z "Psim patrolem"

Gabriel, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-04-28

W ciepłe, wiosenne popołudnie wybraliśmy się, aby odwiedzić naszego 3-letniego Marzyciela. Gabryś czekał na nas w towarzystwie swojej mamy oraz taty. Rodzice opowiedzieli nam, jak bardzo chłopiec nie mógł się doczekać spotkania z nami. Sam Marzyciel z początku był nieśmiały, jednak z czasem w trakcie rozmowy coraz bardziej się otwierał. Gabryś dał nam się poznać jako cudowny chłopczyk, który uwielbia się śmiać i żartować. Drobne prezenty, które dla niego przynieśliśmy, czyli puzzle i książeczki, były ozdobione motywami przewodnimi z „Minionków”, "Maszy i niedźwiedź" oraz „Psiego Patrolu”. Ta ostatnia bajka okazała się być ulubioną Gabrysia i rozmowa o niej zaczęła budować jeszcze większe porozumienie między nami a nim. Gabryś ostatecznie zakomunikował nam, że jego marzeniem jest pokój z meblami o motywie przewodnim właśnie postaci z „Psiego Patrolu”. Bardzo ucieszyliśmy się z tego, że wybrał on takie marzenie, gdyż jest ono bardzo ciekawe i widać, iż jest tym, czego naprawdę pragnie. Nie możemy doczekać się dnia, w którym zostanie spełnione marzenie Gabrysia, a na jego twarzy ponownie zobaczymy ten uroczy, promienny uśmiech.

Jeżeli ktoś chce pomóc spełnić to marzenie proszę o kontakt:

Wolontariusz prowadzący: Magdalena Rokosz

adres email: magdalena.rokosz@mammarzenie.org

tel: 600-139-589

spełnienie marzenia

2019-06-27

W te ostatnie dni ciepłego czerwca nadszedł wielki dzień- spełnienie Marzenia Gabrysia o pokoju z mebelkami z "Psim patrolem"! Z niecierpliwością czekaliśmy na to spotkanie, ponieważ nasz Marzyciel dał się poznać jako niesamowity, dający wiele radości chłopiec. Na spotkanie w jego domu wybraliśmy się wraz z jedną z dwóch par młodych, która wsparła naszą akcję "Zamień Kwiaty na Marzenia". Po krótkiej chwili, gdy nacisnęliśmy przycisk domofonu, w drzwiach ukazał się on- pełen uśmiechu Gabryś oraz jego rodzice. Mebelki okazały się strzałem w dziesiątkę, bowiem chłopiec je uwielbia. Po krótkiej rozmowie, nastąpiła chwila, aby odpakować wszystkie przywiezione przez nas dodatki z wspomnianej już bajki "Psi patrol". Nasz Marzyciel z pomocą mamy po kolei wyciągał akcesoria, przy okazji uważnie je oglądając. Następnie Gabryś układał je tak, aby w pokoiku wciąż panował porządek, co sprawiło, że byliśmy jeszcze bardziej zachwyceni jego osobą. Po wielkim rozpakowywaniu udało nam się jeszcze poodbijać balony. W zabawę zaangażowane były wszystkie osoby, ale nikt nie mógł dorównać precyzji i sile Gabrysia! Z rodziną pożegnaliśmy się z wiedzą, iż chłopczykowi pokój bardzo się podoba i uwielbia w nim przebywać. Jesteśmy szczęśliwi, iż mogliśmy poznać tak wyjątkową, bardzo kochającą się rodzinę. Uczestniczyć przy spełnieniu marzenia tego wspaniałego Marzyciela to dla nas ogromny zaszczyt.

Kochany Gabrysiu, dziękujemy Ci za to marzenie. Życzymy Ci wszystkiego dobrego. Zawsze pamiętaj o sile marzeń!

Bardzo dziękujemy dwóm parom młodym, które wzięły udział w naszej akcji "Zamień Kwiaty na Marzenia". To dzięki Państwu udało się spełnić to marzenie. Mamy nadzieję, że uwierzyliście, jaką wielką moc mają marzenia. Za pełne dobroci serca- dziękujemy.