Moim marzeniem jest:

Telewizor

Mikołaj, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-04-26

Szybko i sprawnie dotarliśmy na miejsce. W progu przywitała nas mama naszego Marzyciela. Po przedstawieniu się przekazalismy naszemu podopiecznemu drobny upominek, którym był pojemny pen drive, ponieważ Mikołaj interesuje się komputerami. Chodził do technikum, ale choroba spowodowała, że aktulanie ma indywidualne nauczanie.

   Mikołaj jest rozmowny i bardzo dojrzały jak na swój wiek. W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się jak wiele doświadczyła go walka z chorobą, ktora trwa niemal 10 lat. Uważnie słuchał, gdy opowiadaliśmy o kategoriach marzeń w których spełnieniu pomagamy. Ma już plany, aby po zakończeniu leczenia i lepszym samopoczuciu zacząć podróżować, zwiedzać ciekawe miejsca i poznawać sławne osoby.  

   Kulminacyjnym momentem tego niesamowitego spotkania bylo poznanie marzenia Mikołaja, co do którego byl stuprocentowo pewny. To marzenie to własny telewizor, z którego będzie mógł korzystać w swoim pokoju. Wybór taki determinowany jest, tym iż nasz marzyciel ma problemy z poruszaniem się i schodzenie do salonu sprawia mu wiele trudności. Dzięki telewizorowi we własnym pokoju bedzie mógł oglądać ulubione seriale kiedy tylko będzie miał ochotę oraz grać w gry

 

   Drogi Mikołaju jest w Tobie mnóstwo sił i determinacji do stawiania czoła przeciwnościom losu.Biorąc z Ciebie przykład zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc spełnić Twoje marzenie.

 

spełnienie marzenia

2019-09-09

W pogodne, poniedziałkowe popołudnie udałyśmy się razem z Oliwią i Pauliną w odwiedziny do domu naszego Marzyciela Mikołaja, aby spotkać się z nim i spełnić jego największe marzenie.

 

Mikołaj razem z mamą już od rana wyczekiwali z niecierpliwością na nasze przybycie. To, co zauważyłyśmy już przy przywitaniu, to jak bardzo zmienił się nasz Marzyciel od naszego ostatniego spotkania. Widać, że leczenie przynosi dobre rezultaty, z czego ogromnie się cieszymy.

 

Nadszedł w końcu czas, aby uroczyście wręczyć Mikołajowi wymarzony prezent – telewizor. Dzięki niemu chłopak będzie mógł zrelaksować się i obejrzeć w dobrej jakości interesujące go filmy i seriale podczas długich jesiennych wieczorów, które już wkrótce nadejdą.

 

Podczas miłej rozmowy przy herbacie dowiedziałyśmy się jakie plany Mikołaj ma na najbliższą i dalszą przyszłość, oraz jakie marzenia pozostały mu jeszcze do spełnienia. Niestety czas szybko mijał i musiałyśmy kończyć wizytę oraz wracać do Rzeszowa.

 

Mikołaju! Bardzo cieszymy się, że udało nam się Ciebie poznać i spełnić Twoje marzenie J Życzymy Ci dużo zdrowia na przyszłość, abyś mógł realizować kolejne marzenia

 

 

Dziękujemy firmie COCCODRILLO która została sponsorem tego marzenia

 

Relacja : Magdalena Biały