Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Anastazja, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-06-05

Anastazja, cudowna mała 3 letnia istotka, która już 2 lata i 4 miesiące walczy dzielnie ze swoja chorobą. Jedyne życie jakie zna, to życie szpitalne, dlatego tak ważne jest, aby pokazać Jej trochę innego, magicznego świata.

Podczas wizyty w Jej domu, poznaliśmy cudownych rodziców naszej Marzycielki. Pozytywnie zakręcona mama oraz równie pełen pozytywizmu tata nie widzą świata poza swoją perełką. Nasza mała Nastka bardzo pozytywnie Nas zaskoczyła. Pełna radości dziewczynka, chętnie poznająca nowych ludzi, wprowadziła Nas w swój świat marzeń. Rozmowy, z jakże komunikatywną 3-latką krążyły wokół Elsy i Anny z bajki "Kraina Lodu", Myszki Mikki, Misiów, karuzel i świetnej zabawy.

Największym marzeniem naszej małej Marzycielki jest Wyjazd do Disneylandu, który umożliwi Jej poznanie wszystkich ulubionych postaci z bajek oraz, co najważniejsze, pokazanie Jej, że istnieje inny świat, niż ten w szpitalu. Świat niezwykle magiczny.

Zbierzmy, więc swoje siły i otwórzmy nasze wielkie serca, aby pomóc spełnić marzenie Anastazji! 

spełnienie marzenia

2022-07-03

Anastazja to pogodna, pełna radości, chętnie poznająca nowych ludzi i otaczający świat dziewczynka.

Marzeniem Anastazji był wyjazd do Disneylandu we Francji i znalezienie się w świecie bajek. Ulubionymi postaciami dziewczynki są Elza i Anna z bajki „Kraina lodu”. W dniach 1-3 lipca 2022 udało się to marzenie zrealizować. Wraz z grupą 7 innych Marzycieli oraz ich rodzin, Anastazja z rodzicami znalazła się w cudownym miejscu - Disneyland Paris. Swoją odwagą nasza Marzycielka mogłaby zadziwić niejednego, dzielnie towarzysząc rodzicom na HyperSpace Mountain, czy Thunder Mountain. Nie mniej emocji było w spadającej windzie, łodziach–żółwiach czy grocie piratów. Na każdym kroku wszyscy czuli się jak w krainie baśni, spotykając rożne postacie z filmów Disneya – Księżniczki, Myszkę Miki czy Króla Lwa. Ogromne wrażenie robiły też niezwykłe widowiska, barwne parady oraz zapierający dech w piersiach wieczorny pokaz z iluminacjami. To wrażenia, które Anastazja na pewno zapamięta na długi czas. Przy okazji dziewczynka zaprzyjaźniła się z innymi Marzycielami. Szczególnie z towarzyszącą jej Julką z Trójmiasta.

Anastazja – nigdy nie przestawajcie marzyć. To była ogromna przyjemność towarzyszyć Tobie podczas tej cudownej podroży.