Moim marzeniem jest:

Disneyland

Milena, 9 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2019-07-19

Wolontariusze wrocławskiego Oddziału Fundacji udali się z wizytą do naszej kolejnej Marzycielki. Już od pierwszych chwil mieliśmy okazję przekonać się, że Milenka jest bardzo energiczną i wesołą dziewczynką. Dzięki rodzicom i starszej siostrze szybko zapomnieliśmy o tym, że to nasze pierwsze spotkanie. Poczuliśmy się jak bliscy znajomi Marzycielki. Podczas rozmowy okazało się jednak, że spełnienie marzenia nie będzie takie proste. Milenka ma głowę pełną pomysłów i na razie nie mogła się zdecydować, który z nich wybrać jako ten jedyny. Rozważa otrzymanie małego pieska, ale też zostanie w przyszłości policjantką i zakucie taty w kajdanki :)

 

Czekamy zatem aż dziewczynka wybierze, co jest jej największym marzeniem, a wtedy dołożymy wszelkich starań żeby pomóc Milence zrealizować ten wspaniały pomysł. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, bo już wkrótce wrócimy do historii Marzycielki!

spotkanie - poznanie marzenia

2019-09-09

Po dłuższym namyśle nasza Marzycielka podjęła decyzję, które marzenie jest dla niej najważniejsze. Milenka bardzo chciałaby otrzymać małego pieska. Miałaby to być suczka o biało-brązowym kolorze. Ze względu na jej alergię, dobrze byłoby gdyby pies miał włosy zamiast sierści. W marzenie wpasowuje się rasa Shih Tzu. Milenka ma już przygotowane nawet dla niej imię – Bella.

Spełnienie tego marzenia na pewno wniosłoby dużo pozytywnej i napędzającej do życia energii dla naszej Marzycielki, dlatego zrobimy wszystko żeby jak najszybciej została właścicielką futrzastego przyjaciela. Zapraszamy serdecznie Państwa do kontaktu, jeżeli ktoś mógłby nam pomóc w spełnieniu tego marzenia!

spotkanie - zmiana marzenia

2019-10-15

Ze względu na obecną sytuację Marzycielki oraz dużą liczbę wyjazdów i rehabilitacji, mama z bólem serca musiała zdecydować o zmianie marzenia (biało-brązowa suczka rasy Shih Tzu – o imieniu Bella). Taka decyzja została podjęta ze względu na dobro zwierzaka, aby nie zostawało w domu samo. Wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie, które pozwoli nam zbadać, co jeszcze mogłoby Milence sprawić radość. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji, być może znajdzie się ktoś z Państwa, kto podzieli zainteresowania naszej żywiołowej i radosnej Marzycielki.

spotkanie - zmiana marzenia

2019-11-23

Za nami kolejne spotkanie z naszą Marzycielką Milenką! W słoneczną sobotę spotkaliśmy się w bardzo miłych okolicznościach w towarzystwie alpak na farmie Alpasiowo – Alpakoterapia Wrocław, Wilczyce. Spotkanie rozpoczęło się przygotowaniem smakołyków dla alpak. Pani Paulina przygotowała dla Milenki i jej siostry marchewki i pietruszki na sałatkę dla zwierzaków. Po zrobieniu sałatki, nierozłączny, siostrzany zespół wyruszył na zjednoczenie się z alpakami. Dziewczynki miło spędziły czas, wykonały prace plastyczne stworzone z alpakowej wełny.

Po przygodach ze zwierzakami, wróciliśmy do rozmowy o marzeniu Milenki. Marzeniem zastępczym okazał się… wyjazd do Disneylandu i spotkanie z ulubionymi bohaterami z bajek! Milenka jest bardzo żywiołową, uśmiechniętą i otwartą dziewczynką. Wyjazd, na którym nie ma lekarzy, rehabilitacji i ćwiczeń oraz nie kojarzy się ze szpitalem, byłby świetnym wydarzeniem i wspomnieniem Milenki na całe życie! Rozpoczynamy zatem poszukiwanie osób, które pomogą nam w zrealizowaniu tego marzenia!

 

Pani Paulinie z Alpasiowa dziękujemy bardzo za „oderwanie się od rzeczywistości” i możliwość spędzenia czasu z alpakami, a osoby które mogą nam pomóc w realizacji marzenia Milenki – zapraszamy serdecznie do kontaktu!

spełnienie marzenia

2022-07-01

Disneyland to miejsce, w którym marzenia się spełniają… 

Od początku wyjazdu mieliśmy mnóstwo „przygód”. Jednak żadna z nich nie przeszkodziła naszym wolontariuszkom w realizacji marzeń. W samym wyjeździe wzięło udział, aż 8 rodzin z 4 różnych oddziałów: wrocławski, Trójmiasto, krakowski i poznański. 

Z lotniska do Disneylandu dostaliśmy się Magical Shuttle, który przywiózł nas prosto pod hotel. Sam budynek, był niesamowity. Wszystko było zrobione w stylu „portowym”, w pokoju było słychać mewy!!! Malo tego, nawet jedzenie bylo „nadmorskie”, a także w stylu myszki mikey! 

Na miejscu przywitali nas wolontariusze z Disney Wish Program, którzy wręczyli naszym Marzycielom upominki. Nie czekając chwili dłużej, zostawiliśmy bagaże w hotelu i ruszyliśmy na podbój Disneylandu.

Podczas pierwszego dnia mieliśmy okazję zobaczyć magiczne przedstawienie pt. Mickey and the Magician, zaś zakończyliśmy go nocnym pokazem iluminacji… Pomimo bardzo późnej pory i zmęczenia wszyscy byli zachwyceni. Mało tego chcieli więcej! Nasza marzycielka Patrycja pięknie podsumowała swoje emocje po pokazie: „Mamo i co by było jakbym poszła spać? Przegapiłabym coś takiego?!”.

Pełni sił w drugim dniu naszego magicznego wyjazdu, od razu po śniadaniu udaliśmy się do parku, aby skorzystać z jak największej ilości atrakcji, których nie było końca. Jako jedni z nielicznych zaliczyliśmy WSZYSTKIE atrakcje z obu parków rozrywki! Mało tego, niektóre nawet po kilka razy! Spotkaliśmy także pełno postaci z bajek, z którymi mogliśmy porozmawiać, zrobić zdjęcia, a także zebrać autografy. Dziewczynki najbardziej były zachwycone spotkaniem z księżniczkami. Nasza marzycielka Milenka mogła zobaczyć swoją ulubioną - Roszpunkę! Zaś rodzice nie mogli usnąć po spotkaniu z Jack’iem Sparow’em oraz Buzz’em Astralem… 

Oh co to był za wyjazd! Jedno wielkie wzruszenie i niezapomniana przygoda. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego marzenia i sprawili, że nasi Marzyciele uwierzyli w siłę marzeń. 

 

I pamiętajcie „jeśli potraficie o czymś marzyć, to potraficie także tego dokonać ...” ~ Walt Disney