Moim marzeniem jest:

wyjazd do Disneylandu we Francji i znalezienie się w świecie bajek

Julia, 8 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-10-12

Oddział Trójmiasto FMM od niedawna ma nową Marzycielkę. 

Julka to pogodna dziewczynka, która lubi pływać, uczyć się angielskiego i podróżować. Chętnie spędza czas ze swoją siostrzyczką Natalką, z którą wymyślają bardzo różne, ciekawe zabawy. Bardzo kocha zwierzęta. W przyszłości chciałaby być weterynarzem. Na żywo widziała mnóstwo zwierząt: foki, pawie, papugi oraz wiewiórki, które miała okazję sama nakarmić orzechami. A także trzymała na ramionach prawdziwego węża. Lubi czytać książki o zwierzętach. Jak będzie dorosła chciałaby mieć też prawdziwego psa, najlepiej gdyby był to Husky. Od niedawna ma też chomiczkę Elsę, którą się troskliwie opiekuje.

Marzeniem Julki jest pływanie z delfinami.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc spełnić marzenie Julki i sprawić radość na jej twarzy zapraszamy do kontaktu!

 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2020-03-06

Julka po spotkaniu z nami i gdy pierwsze emocje opadły stwierdziła, że chciałaby zobaczyć delfiny, ale jej większym marzeniem jest wyjazd do Disneylandu we Francji i znalezienie się w świecie bajek.

Trzymamy kciuki za jak najszybsze spełnienie marzenia Julki:)

 

spełnienie marzenia

2022-07-01

Julka to pogodna dziewczynka, która lubi pływać, uczyć się angielskiego i podróżować. Chętnie spędza czas ze swoją siostrzyczką Natalką, z którą wymyślają bardzo różne, ciekawe zabawy. Bardzo kocha zwierzęta. Od niedawna ma chomiczkę Elsę, którą się troskliwie opiekuje.

Marzeniem Julki był wyjazd do Disneylandu we Francji i znalezienie się w świecie bajek. Ulubioną postacią Julki jest Bella z bajki Piękna i Bestia.

W dniach 1-3 lipca 2022 udało się to marzenie zrealizować. Wraz z grupą 7 innych Marzycieli oraz ich rodzin, Julka z siostrzyczką i rodzicami znalazła się w cudownym miejscu - Disneyland Paris. Swoją odwagą nasza Marzycielka mogłaby zadziwić niejednego, dzielnie towarzysząc rodzicom na HyperSpace Mountain, czy Thunder Mountain. Nie mniej emocji było w spadającej windzie, łodziach–żółwiach czy grocie piratów. Na każdym kroku wszyscy czuli się jak w krainie baśni, spotykając rożne postacie z filmów Disneya – Księżniczki, Myszkę Miki czy Króla Lwa. Ogromne wrażenie robiły też niezwykłe widowiska, barwne parady oraz zapierający dech w piersiach wieczorny pokaz z iluminacjami. To wrażenia, które Julia na pewno zapamięta na długi czas. Przy okazji Julka zaprzyjaźniła się z innymi Marzycielami. Szczególnie z towarzyszącą jej Nastką z Białegostoku.

Julko – nigdy nie przestawajcie marzyć. To była ogromna przyjemność towarzyszyć Tobie podczas tej cudownej podroży.