Moim marzeniem jest:

Laptop z kierownicą oraz grą o samochodach i motorach

Jaś, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-10-31

W czwartkowe popołudnie wybraliśmy się do Jasia, aby poznać Jego marzenie. Rozmowy telefoniczne z rodzicami chłopca wskazywały na to, iż nie ma On jeszcze sprecyzowanego marzenia, dlatego nasza ciekawość była ogromna.

Na miejscu przywitał nas uśmiechnięty i pełen energii Jasiu wraz z rodzeństwem. Chłopiec bardzo szybko przełamywał wszelkie bariery i już po chwili otwarcie i bez wstydu opowiadał o swoich zainteresowaniach. Bardzo ucieszył się z lodołamacza, którym była planszowa gra. Oczywiście Jasiu musiał „przetestować” nową grę. Jasiu pokazywał nam swoje zabawki, pokój, był bardzo podekscytowany naszś obecnością i chyba już podświadome wiedział w jakim celu tego dnia zjawiliśmy się u Niego.

Sprytnie podpytaliśmy Jasia o Jego marzenie, którym okazał się laptop wraz z zestawem kierowniczym i gry samochodowe. Jasiu obiecał nie spędzać dużo czasu na grach. Zaznaczył, że laptop umili mu czas podczas długich pobytów w szpitalu.

Zabieramy się do działania, by móc jak najszybciej spełnić marzenie naszego uroczego marzyciela.

spełnienie marzenia

2019-12-18

W przedświąteczne popołudnie wybrałyśmy się do Świebodzina, by spełnić marzenie Jasia. Chłopiec marzył o laptopie z kierownicą i grami. Już w progu przywitał nas uradowany naszą wizytą marzyciel wraz z mamą.

Chłopiec od razu przeszedł do konkretów i zabrał się do otwierania prezentu. Jaś był zdezorientowany! Nie wiedział za co ma się zabrać, już od pierwszego wejrzenia przywiązał się do kierownicy.

Niestety sam proces pobierania gier i uruchamiania laptopa trwał bardzo długo. Jednak marzyciel był bardzo cierpliwy! Oczarował go samochodzik na pilota, który był szybszy od prędkości światła!

Niestety wieczorem musieliśmy wracać do Gorzowa.

Jesteśmy szczęśliwi, że mieliśmy przyjemność poznać Jasia i jego rodzinę. Mamy nadzieję, że jego marzenie sprawiło mu radość na wiele lat.

Marzenie Janka - laptop z kierownicą

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy pomogli nam spełnić marzenie Jasia: Apexim AB oraz Auto Partner!