Moim marzeniem jest:

Laptop do nauki i gier

Tomasz, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-11-17

Poznajcie Tomka, naszego kolejnego Marzyciela, z którym spotkaliśmy się w jego rodzinnym domu w niedzielny poranek. Chłopiec przywitał nas z mamą, tatą, psem i malutkim kotkiem.

Na początku był trochę nieśmiały i chował się za mamą, ale już po chwili zaczął chętnie odpowiadać na nasze pytania. Okazało się, że jest spokojnym i uroczym chłopcem, który kocha zwierzęta, bawi się i troszczy o psa Figę i kota Cukierka. Tomek ma w genach po mamie ducha walki i rywalizacji, dlatego pokazał nam swoje medale, ponieważ uczestniczył w wielu biegach. To mądry i silny chłopiec, z którym można porozmawiać na wiele tematów. Opowiedział nam, że oprócz wspólnych zabaw na podwórku z przyjaciółmi, bardzo lubi grać na komputerze z bratem w różne gry. Granie jest dla niego odskocznią, kiedy musi zostać w domu czy w szpitalu. Przez nieobecność w szkole musi również nadrabiać zaległości indywidualnie i zdalnie. To dlatego nie zdziwiło nas, kiedy wypowiedział swoje marzenie, a mianowicie - chciałby dostać laptopa do nauki i gier, swojego osobistego i tak bardzo potrzebnego.

Pomóżmy spełnić marzenie Tomka i niech uśmiech zagości na jego twarzy.

spełnienie marzenia

2019-11-29

Na odwiedziny Tomka i jego rodziców umówiliśmy się ponownie w jego rodzinnym domu w piątkowy wieczór. Na naszą prośbę zachowania tajemnicy rodzice przekazali Tomkowi, że wolontariusze Fundacji Mam Marzenie przyjadą tylko porozmawiać. Chcieliśmy żeby chłopiec miał niespodziankę, a marzył o szarym laptopie do gier i nauki.

Na początku nasz Marzyciel siedział w pokoju i oglądał swoje ulubione bajki, zaprosił nas do siebie, a wtedy powiedzieliśmy, że coś jeszcze dla niego mamy.

Kiedy tylko zobaczył, że mamy dla niego ogromną torbę, a w środku laptop, bardzo się ucieszył i od razu  rozpakował karton w którym był jego wymarzony prezent. Na jego twarzy pojawił się uśmiech i towarzyszył mu już cały czas przy włączaniu i instalowaniu sprzętu.

Tomku, bardzo nam miło, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Bądz szczęśliwy, ciesz się, korzystaj z nowego sprzętu i nigdy nie przestawaj marzyć.