Moim marzeniem jest:

Zobaczyć mecz reprezentacji PL w piłce nożnej z trybun oraz z nią się spotkać.

Dawid, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-11-07

Podczas środowego popołudnia, wybraliśmy się z grupą wolontariuszy oddziału katowickiego naszej fundacji poznać nowego marzyciela. Okazał się nim obdarzony niezwykłą wyobraźnią 8-letni Dawid.

Nie musieliśmy się długo domyślać jakie zajęcia należą do ulubionych naszego podopiecznego, ponieważ szybko nam wyjawił, że uwielbia piłkę nożną. Przyznał również, że jego ulubiona pozycja na boisku to ta między słupkami i to na niej najczęściej grał w swojej rodzinnej miejscowości.

Po nitce do kłębka udało nam się wspólnie z Dawidem dojść do jego marzenia, którym okazało się spotkanie z reprezentacją Polski w piłce nożnej, po uprzednim zobaczeniu z trybun rozgrywanego przez nich meczu.

Warto wspomnieć o jeszcze jednym ciekawym pomyśle, otóż okazało się, iż zostanie ordynatorem na swoim oddziale jest równie kuszącą wizją. Po kilku głębokich namysłach to właśnie miłość do sportu wygrała i Dawid stwierdził z pełnym przekonaniem, że jego marzeniem jest obejrzenie meczu i spotkanie się z reprezentacją Polski.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za tak wiele uśmiechów którymi zostaliśmy obdarzeni i obiecać, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby to marzenie się spełniło.