Moim marzeniem jest:

PlayStation 4 PRO 1TB Fifa 2X PAD

Adam, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-12-16

Nasza wizyta u Adasia była bardzo spontaniczna. Z mamą zdzwoniliśmy się rano, a już po południu odwiedziłam razem z Przemkiem Adasia w szpitalu.

Podczas rozmowy mama zdradziła mi, że nasz marzyciel bardzo interesuje się komputerami i wszelkimi grami komputerowymi. Wspólnie uznałyśmy, że najlepszym pomysłem na "lodołamacz", czyli prezent na przełamanie lodów od naszej Fundacji, będzie podkładka chłodząca pod laptop, ponieważ obecny laptop Adasia nie funkcjonuje tak jak powinien. Myślałam również o tym by kupić Adasowi grę, ale przyznam szczerze, że bałam się kupować jakąkolwiek takiemu fanowi gier!

Adasia miałam przyjemność poznać już podczas Dnia Pluszowego Misia, kiedy to zawitaliśmy na szczeciński oddział z prezentami dla wszystkich dzieciaków. Wiedziałam, że Adaś to chłopiec, który zawsze myśli o innych, wie z czego ucieszyłby się poszczególny członek jego rodziny. Tym razem powiedzieliśmy żeby Adaś pomyślał o sobie i o tym o czym marzy najbardziej.

Byliśmy w szoku, bo Adaś był juz pewien swojego marzenia. Jak przystało na prawdziwego fana gier, który chciałby w pełni docenić możliwości płynnej rozgrywki, realistycznej grafiki oraz przestronności dźwięku marzeniem chłopca jest laptop. Jednak nie taki zwykły, lecz przeznaczony typowo do gier Acer Nitro 7.

Najbardziej kuszące jest to, że ten laptop byłby tylko jego i nie musiałby go dzielić z pozostałym rodzeństwem. Jestem pewna, że spotykając na naszej drodze niesamowitych ludzi uda nam się spełnić to marzenie.

Adasiu nie możemy się doczekać dnia, gdy spełnimy Twoje marzenie. Będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby to marzenie spełniło się jak najszybciej.

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:  

Magdalena Ostojska

e-mail: magdalena.ostojska@mammarzenie.org

spotkanie - zmiana marzenia

2020-07-06

Przedwczoraj zorganizowaliśmy spotkanie on-line z kolejnym Marzycielem. Mieliśmy przyjemność poznać Adama - to rezolutny, wesoły i żartobliwy chłopak. Po wakacjach będzie uczęszczał już do ósmej klasy! Poważna sprawa! A co później? Nastolatek jeszcze nie zdecydował, jaką szkołę wybierze. Ma jeszcze sporo czasu/ Podczas rozmowy - spotkania wideo śmiało opowiadał o sobie i swoich zainteresowaniach. Kiedy został zapytany o ulubiony przedmiot, odpowiedział, że jest to… wychowanie fizyczne! Kiedyś nawet był członkiem klubu piłki nożnej w swoim rodzinnym mieście.

A który z przedmiotów jest najmniej lubiany? Według naszego Marzyciela jest to biologia. Aktualnie, z racji otaczającej nas pandemii, Adam najwięcej czasu spędza w domu z najbliższymi. Marzyciel ma 2 starszych braci oraz dwie starsze siostry. Jedną z jego ulubionych rozrywek jest jazda na wycieczki rowerowe z tatą. Lubi też grać w gry komputerowe, dostał specjalny komputer przeznaczony dla graczy, ale marzy mu się… PlayStation 4!

Na konsoli mógłby grać z kolegami w ulubione gry o przeróżnej tematyce. O kilku grach trochę nam opowiedział, niektóre nazwy nawet kojarzyliśmy ;-). Adam obiecał, że na pewno jako posiadacz laptopa gamingowego oraz konsoli do gier nie zapomni o aktywności na świeżym powietrzu!  

Adam - trzymaj kciuki, abyśmy szybko spełnili Twoje marzenie! I pamiętaj - trzymamy Cię za słowo w związku z Twoją obietnicą!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Aleksandrą Lepsik  

e-mail: aleksandra.lepsik@mammarzenie.org

tel.: 726-080-668

 

spełnienie marzenia

2020-07-21

Bardzo szybko, bo niecałe dwa tygodnie po rozpoznaniu marzenia Adama dowiedzieliśmy się, że mamy możliwość, aby je spełnić. Było to marzenie z kategorii ,,dostać”, a dokładniej chodziło o PlayStation 4 z padami i grą, więc od razu po otrzymaniu informacji wybraliśmy się na zakupy.

Kilka dni później, we wtorkowe popołudnie wyruszyliśmy w małą podróż - na wycieczkę do miasteczka położonego kilkadziesiąt kilometrów od Szczecina, czyli do Maszewa. Nasz 14-letni Marzyciel czekał na nas z rodziną. Mieliśmy przyjemność poznać mamę, brata, siostrę oraz babcię. Okazało się, że Adaś ma przekochanego pieska, który ciągle chciał się do nas przytulać i z nami bawić. Chłopak zaprosił nas do swojego pokoju, całego urządzonego w jego ulubionym kolorze - niebieskim. Zobaczyliśmy tam przeróżne konstrukcje z klocków Lego i dowiedzieliśmy się, że oprócz pasji, jaką są gry wideo, Adam uwielbia też układać klocki. Zachwyciliśmy się pięknym, podświetlanym obrazem nad łóżkiem Adama. Wow, ale „bajer”! Naprawdę piękny! Po otrzymaniu swojego wymarzonego PlayStation 4 Pro chłopiec od razu zabrał się do podłączenia sprzętu. Przetestował konsolę oraz pady do gry. Mama Marzyciela przygotowała dla nas pełno pysznych przekąsek i słodkości. Dziękujemy bardzo! :) Miło spędziliśmy czas na pogawędkach, a Adam w międzyczasie uruchomił wymarzoną grę - Fifę 2020 i z uśmiechem na twarzy rozpoczął swoje pierwsze rozgrywki.

Mamy nadzieję, że uśmiech z Twojej twarzy nie znika! Życzymy Ci miłego grania i wszystkiego dobrego! 

Bardzo dziękujemy firmie AMAZON FULFILLMENT POLAND Sp. z o.o. za spełnienie marzenia Adama - dziękujemy, że razem z nami wierzycie w marzenia :)