Moim marzeniem jest:

Laptop w kolorze pudrowego różu ze słuchawkami oraz akcesoriami

Milena, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-02-15

Pierwsze spotkanie z Milenką- naszą kochaną marzycielką było zaplanowane już od dwóch tygodni. Ze względu na czas obfity w dużą ilość  zachorowań, musieliśmy być pewni, że i my i nasza Milenka jesteśmy w zupełności zdrowi. Razem z Karolem mamy niesamowite szczęście, ponieważ dosyć często nasze spotkania oscylują zawsze z fajnymi datami. Spotkanie z dziewczynką odbyło się dzień po Dniu ŚW. Walentego, tj. 15.02.2020.

Milenka tego dnia wstała bardzo wcześnie. Z opowiadań mamy, wiemy iż ogromna ekscytacja nie pozwalała dziewczynce zasnąć. Tak bardzo pragnęła się z Nami zobaczyć. Nasza marzycielka wiedziała z jaką misją przybywamy. Byliśmy przygotowani na ewentualne przełamywanie pierwszych lodów.  Przygotowaliśmy lodołamacz, aby pomógł Nam w pierwszym kontakcie. Ale żadnych lodów nie było. Milenka wraz z siostrą i rodzicami przywitała Nas bardzo serdecznie i ciepło. A nawet bardzo, bardzo ciepło. Wraz ze swoją młodszą siostrzyczką obejrzała podarowane od Nas upominki ( puzzle oraz figurki z krainy lodu) i wręcz niecierpliwiła się , aby poruszyć temat naszej wizyty. Milenka jest bardzo radosną, dziewczynką. Takie kochane słoneczko, które powoduje ,że wszyscy od razu się cieszą. W oczach ma wypisaną radość i ciepło. Jest niezwykle otwarta i przekochana. Nie mogliśmy  w takiej wspaniałej atmosferze przedłużać zadania najważniejszego pytania o największe marzenie dziewczynki. Marzycielka od razu z iskierkami w oczach rozpoczęła opowiadać o tym jak bardzo marzy o laptopie w kolorze pudrowego różu z podświetlaną klawiaturą( jest to niezwykle ważny szczegół, jak się okazało, ponieważ jest to ulubiony kolor dziewczynki), pragnie aby wszystkie niezbędne dodatki do laptopa jak przede wszystkim słuchawki, podkładka, podstawka, myszka i torba , również były w kolorze delikatnego różu. Snuła piękne plany o tym jak razem siostrą będą mogły oglądać ulubione piosenki i hity, ale również o tym , że jej własny laptop pomógłby  w obsługiwaniu różnych programów z którymi pomalutku zaczyna oswajać się podczas nauczania objętego w programie szkolnym. Na pytanie czy dziewczynka jest pewna marzenia, otrzymałam odpowiedź: tak, tak tak, tak, tak!!!!

Na sugestię, że może jeszcze zastanowić się  na spokojnie-usłyszałam: nie, nie , nie , jestem pewna swojego marzenia!!!

Milenko jesteś wspaniałą marzycielką. To było niesamowite uczucie poznać Cię i twoje największe marzenie. Mamy nadzieję , że spełni się jak najszybciej. Ściskamy.

 

Relacja:

 

Lidia Ch.

 

 

spełnienie marzenia

2020-04-27

          Hura! Ogromna radość Nas ogarnia właśnie w takich momentach, kiedy kolejne marzenie Naszych Marzycieli spełnia się. Mimo nowej sytuacji  w jakiej obecnie trwamy wszyscy, Nam i Naszym  kochanym podopiecznym udaję się spełniać marzenia. Milenka marzyła o różowym laptopie z podświetlaną klawiaturą. 

          Gdy poznawaliśmy marzenie dziewczynki , nikt z Nas nie pomyślał , że w obecnym czasie laptop ułatwi Marzycielce odrabianie lekcji oraz wypełnianie wszelkich prac szkolnych. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że marzenie udało się spełnić tak prędko.

         Wiem, jak bardzo Milenka uwielbia kolor pudrowego różu. Musieliśmy zadbać o największe detale .Laptop, torbę i podstawkę zapakowaliśmy w brokatową  torbę w tym odcieniu. Natomiast oprawę marzenia tj. słuchawki i myszkę do laptopa w kolorze delikatnego różu zapakowaliśmy w zielone torebeczki aby nawiązywały do barw naszej fundacji. Gdy wszystkie paczki były gotowe , wszystko szczelnie umieściliśmy  w pudełku wysyłkowym.

          Cóż to były za emocje! O sposób  wręczenia paczki zadbali rodzice dziewczynki. Milenka po cichutku liczyła na to, że paczka która dotarła jest dla niej. I tak było! Rozpakowywania nie było końca. Wielka radość marzycielki i zachwyt nad nowym laptopem! 

          Te uśmiechy , to szczęście nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc darczyńcy, dzięki któremu udało się spełnić marzenie dziewczynki! W relacji dołączamy zdjęcia ze spełnienia marzenia, które przesłali rodzice Milenki. Zobaczcie sami jak marzenia się spełniają☺!

           Milenko dziękujemy Ci za tak piękne marzenie i za to , że mogliśmy Cię poznać. Pamiętaj nie przestawaj marzyć! 

            W imieniu Fundacji Mam Marzenie oraz Milenki  i rodziców serdecznie dziękujemy darczyńcy - agencji SOLD OUT za pomoc w spełnieniu tak pięknego marzenia.

 

Relacja:

 Lidia Ch.