Moim marzeniem jest:

Dobrej jakości laptop, dostosowany do gier, w kolorze szarym, z szarą myszką w zestawie

Konrad, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-03-04

W środowy wieczór odwiedziłyśmy naszego marzyciela Konrada i jego rodzinę. Uśmiechnięta mama przywitała nas z otwartymi ramionami, a na powitanie wyszły jego dwie wesołe siostry.Udaliśmy się do pokoju Konrada gdzie czekał on na nas z dużym uśmiechem na twarzy.

Konrad jest bardzo inteligentnym i bystrym chłopcem. Zaskakiwał nas swoją ogromną wiedzą na temat świata i wymieniał z pamięci różne daty historyczny, czym bardzo nam zaimponował. Marzyciel jest pogodną i otwartą osobą, o dużym poczuciu humoru.

Konrad ma wszechstronne zainteresowania. Jego pasjami są między innymi historia i gra w minecrafta, do czego potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Niestety ten, który posiada w domu ,, nie jest wystarczająco silny” jak to nazwał Konrad. Marzyciel interesuje się także geografią, w szczególności Stanami Zjednoczonymi i Azją dlatego na powitanie podarowałyśmy mu puzzle 3D ze Statułą Wolności oraz grę geograficzną. Konrad bardzo ucieszył się z prezentów i od razu wziął się za ich rozpakowywanie, co sprawiło mu ogromną radość.

W końcu przyszedł czas na poznanie marzenia Konrada. Chłopiec był doskonale przygotowany na to pytanie i od razu udzielił nam tej informacji. Marzenie chłopca jest z kategorii ,,chcę dostać”. Jest  to dobrej jakości laptop, dostosowany do gier (w szczególności minecrafta) o szarym kolorze oraz szara myszka do kompletu . Jesteśmy pewne, że urządzenie to bardzo mu się przyda, ponieważ widać, ze pasjonuje go ta gra i nie nudzi mu się od wielu lat.

Bardzo miło rozmawiało nam się z tą wspaniałą rodziną, lecz niestety nadszedł czas na pożegnanie 

Mamy nadzieje ze niedługo spotkamy się na spełnienie marzenia tego cudownego chłopca!

spełnienie marzenia

2020-04-29

Spełnienie marzenia Konrada przypadło w nietypowych okolicznościach. Pomimo tego, że nie mogliśmy spotkać się osobiście, postanowiliśmy jak najszybciej spełnić marzenie chłopca.

Z pomocą kuriera i mamy Konrada udało nam się w bezpieczny sposób dostarczyć paczkę prosto pod drzwi jego domu. Chłopiec jednak niczego się nie spodziewał i nawet jak  udało nam się połączyć z nim online przez kamerkę nadal nie był do końca świadomy co się dzieje. Bardzo miło nam było zobaczyć Konrada, chodź w tak nietypowych warunkach. Po przywitaniu się Konrad przywitał nas szerokim uśmiechem. Zapytałyśmy się go czy wie w jakim celu możemy dzwonić. Chłopiec wydawał się zdezorientowany, jednak w tym momencie do akcji wkroczyła niezawodna mama i wręczyła mu wyczekiwany prezent. Konrad od razu zrozumiał co się dzieje i ogarnęło go niesamowite szczęście! Chłopiec był tak podekscytowany, że z wielkim uśmiechem na twarzy zaczął rozrywać papier, w którym zapakowany był prezent. W końcu nastał ten moment. Chłopiec wyjął z opakowania swój wymarzony szary laptop oraz myszkę. Od razu otworzył laptopa i zachwycił się podświetlaną klawiaturą! Ze zniecierpliwieniem czekał on na moment, w którym będzie mógł w pełni korzystać ze sprzętu. Jednak najpierw musiał przejść przez ustawienia wstępne, co wymaga trochę czasu. Widać było, że zna się on na rzeczy i lepiej niż my wiedział jak wszystko uruchomić. Jak się okazało, laptop ten posłuży mu nie tylko do grania w gry, ale też do odrabiania lekcji .

Konrad całe spotkanie bardzo się cieszył i uśmiech nie znikał z jego twarzy. Niesamowitą  pomocą wykazały się także jego siostry, które pomogły nam udokumentować tę ważną chwilę zdjęciami. Mamy nadzieję, że Konradowi i jego rodzinie uda się jak najszybciej rozszyfrować wszystkie funkcje jego wymarzonego laptopa i że będzie on mu długo służył.

Szczególne podziękowania chciałybyśmy przekazać sponsorom marzenia czyli Szkole Podstawowej nr 38 oraz Przedszkolu nr 64! Dzięki Państwu największe marzenia Konrada mogło zostać spełnione!

Konradzie! Dzięki spotkaniu z Tobą uśmiech nie schodził nam z twarzy do końca dnia! Dziękujemy Ci za to! Jesteś wspaniałym chłopcem i pamiętaj, że nigdy nie można przestawać marzyć!

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Dobrej jakości laptop, dostosowany do gier, w kolorze szarym, z szarą myszką w zestawie marzyciela Konrad.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN