Moim marzeniem jest:

iPad graficzny z rysikiem

Eryk, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-02-18

Wtorkowe popołudnie, zaskakująca jak na luty pogoda za oknem, czy to nie idealny czas na spotkanie z naszym Marzycielem? Wybrałyśmy się więc w trasę żeby odwiedzić Eryka i poznać jego największe marzenie. Chłopak czekał na nas razem ze swoją mamą i młodszym bratem. Zaczęliśmy rozmawiać na temat szkoły, zainteresowań, przyszłości. Okazało się, że jest bardzo ambitną, młodą osobą. Bardzo lubi zwierzęta, pasjonuje się sportem, a jego głównym zainteresowaniem jest grafika. Próbował wytłumaczyć nam zasady działania różnych programów graficznych, byłyśmy pod wrażeniem pasji z jaką opowiadał o wektorach i pikselach, z których zdolny grafik potrafi wyczarować cuda. ☺ Później Marzyciel opowiadał nam na temat ćwiczeń fizycznych – kalisteniki, czyli jak się dowiedziałyśmy treningach siłowych opartych na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała. 

   Jak to zwykle bywa, od pasji płynnie przeszliśmy do rozmowy o marzeniach. Eryk bardzo chce założyć w przyszłości swoją własną firmę informatyczną, oczywiście jeden z działów będzie graficzny. W związku z tym obecnym marzeniem Eryka jest, jak sam pięknie to ujął, środek do realizacji dalszych celów – iPad graficzny z odpowiednim rysikiem. Dzięki temu będzie mógł rozwijać jeszcze pełniej swoją pasję, próbować różne programy graficzne, kto wie, zapewne kiedyś spod jego ręki wyjdą prawdziwe dzieła sztuki. Właśnie tego Ci życzymy i mamy wielką nadzieję, że już niedługo spotkamy się na spełnieniu Twojego marzenia Eryku. ☺

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:

Katarzyna Witkowska

katarzyna.witkowska@mammarzenie.org

tel. 664 556 891

 

lub przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Eryk – iPad graficzny - o. Lublin

W imieniu Eryka i całej Fundacji serdecznie dziękujemy ☺.

 

 

 

spełnienie marzenia

2020-04-20

Na ten moment czekaliśmy! Spełniło się kolejne piękne marzenie, pomimo niesprzyjającego czasu udowodniliśmy, że nic nas nie zatrzyma przed dawaniem radości. ☺ Eryk wymarzył sobie iPada graficznego z rysikiem.

  Po pierwszym spotkaniu nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że to wprost idealny prezent dla naszego Marzyciela. Chłopak tłumaczył nam wtedy zasady tworzenia grafiki w różnych programach, opowiadał o tym, że w przyszłości zbuduje na tej podstawie swoją firmę. W zasadzie od razu po powrocie do domu szukaliśmy w internecie idealnego modelu, w końcu iPad dla Eryka musiał być zarówno funkcjonalny, jak i ładny, mieć odpowiednio dużo pamięci i mieć optymalne wymiary. Gdy udało się znaleźć iPada, trzeba było dobrać do niego rysik – konieczny element dla młodego Artysty grafika. Jeszcze tylko odpowiednie etui  i całe marzenie skompletowane. Kolejny etap – nadanie paczki i oczekiwanie, aż w końcu znajdzie się w odpowiednich rękach. 

  I w końcu udało się! Paczka dotarła do Eryka – moment rozpakowywania sfotografowała i nagrała dla nas mama chłopaka. Uśmiech na jego twarzy to dla nas czysta satysfakcja. ☺ Podczas rozmowy Eryk zdradził, że ten tydzień był w ogóle wyjątkowy dla naszego Bohatera – nie dość, że spełniło się jedno z jego wielkich marzeń, to po raz pierwszy od początku kwarantanny miał zobaczyć się ze swoją dziewczyną. Pierwszy rysunek, który wykonał na nowym iPadzie był dedykowany właśnie dla Niej -przedstawia jednorożca.

  Drogi Eryku – dziękujemy Ci za tak piękne marzenie. Mamy nadzieję, że będziesz spełniał również wszystkie kolejne  - tego z całego serca Ci życzymy! ☺

  Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację Mam Marzenie i przy okazji corocznego rozliczania PIT ofiarują nam swój 1% podatku – to dzięki Wam marzenie Eryka się spełniło!

 

Relacja:

 

Kasia W.