Moim marzeniem jest:

spotkanie z Otylią Jędrzejczak

Magdalena, 8 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-03-26

W czwartkowy wieczór poznaliśmy 7- letnią Magdę. Jest to radosna oraz pełna energii dziewczynka, która uwielbia robić szpagat. Właśnie z tej pozycji wywodzi się jej hobby - gimnastyka artystyczna, ale nic nie przebije jej miłości do klocków w każdej postaci. Kiedyś drewniane, kolorowe, teraz LEGO. To zajęcie często dzieli ze swoim młodszym bratem, co przynosi szybsze efekty. Madzia jest w stanie składać różne elementy cały dzień, ale najważniejsze jest uzyskać satysfakcjonujący efekt, lecz kiedy stwierdzi, że to nie to co chciała uzyskać, szuka inspiracji w specjalnych książeczkach w tej tematyce.

Nie dziwne jest, że bardzo chciałaby poznać świat klocków od tej drugiej strony. Znaleźć się w miejscu gdzie mogłaby nie tylko je składać, ale również bawić się na nich, gdyż ich rozmiary są ogromne! Mowa tutaj o miejscu jakim jest LEGOLAND, miejsce magiczne, gdzie czas przestaje istnieć, a śmiech i radości dzieci nie ma końca.

Pomóżmy Magdzie przenieść się w ten magiczny świat, aby mogła zobaczyć go na własne oczy oraz spełnić swoje największe marzenie.

Jeżeli ktoś chce pomóc spełnić to marzenie proszę o kontakt:

krakow@mammarzenie.org

lub przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Magda - Legoland - o. Kraków

W imieniu Magdy i całej Fundacji serdecznie dziękujemy.

spotkanie - zmiana marzenia

2020-06-08

W poniedziałkowy wieczór miałyśmy możliwość porozmawiać z naszą Marzycielką Madzią. Jest to pełna pozytywnej energii siedmioletnia dziewczynka, której uśmiech nawet na chwilę nie schodzi z twarzy. Tak jak większość młodych dam jej hobby to gimnastyka artystyczna a największą przyjemność sprawia robienie szpagatu. W wolnym czasie uwielbia również układać klocki LEGO z młodszym bratem, jednak to nie z tymi rzeczami związanie jest marzenie dziewczynki… Magda powiedziała nam, że w wieku 3 miesięcy mama po raz pierwszy zabrała ją na basen i od tej chwili pływanie stało się jej ogromną pasją. Najbardziej lubi pływać kraulem i stylem grzbietowym oraz nurkować na głębokich basenach. Dowiedziałyśmy się, że kilka lat temu wygrała wyścig płynąc kraulem. W momencie gdy padło kluczowe pytanie - „ Czy mogłabyś nam zdradzić jakie jest Twoje marzenie?” nie było chwili zawahania co do odpowiedzi. Madzia chce się spotkać z Otylią Jędrzejczak, słynną polską pływaczką. Wiedziała, że to właśnie to jest jej największe marzenie od chwili kiedy mama przeczytała jej fragment biografii pływaczki. Bardzo zależy jej na tym spotkaniu, ponieważ Pani Otylia mogłaby udzielić Madzi wskazówek jak udoskonalić styl pływacki oraz możliwe, że nawet nauczyć czegoś nowego, niezapomnianego. Jak zdążyliśmy się wszyscy przekonać Magda to dziewczynka z ogromną pasją do pływania, dlatego mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się spełnić jej marzenie i tym samym wywołać ogromny uśmiech na twarzy Marzycielki!

 

spełnienie marzenia

2021-06-26

W sobotni poranek wybraliśmy się do Katowic na Otylia Swim Tour. Gdy tam dojechaliśmy nasza Marzycielka Madzia z niecierpliwością czekała na rozpoczęcie zajęć z pływania. Po wskoczeniu do basenu pełna energii zaczęła bez trudu pokonywać kolejne i kolejne długości basenu. Kiedy trening dobiegł końca przyszedł czas na najważniejszy punkt harmonogramu, czyli osobiste spotkanie z Panią Otylią Jędrzejczak. Pływaczka zaskoczyła wszystkich gdy niespodziewanie wskoczyła do basenu i przepłynęła kilka długości w głośnym dopingowaniu publiczności. W końcu nastał moment, na który czekaliśmy od rana… Magda zaczęła pływać razem z Otylią! Zrobiły kilka wspólnych przerzutów, następnie dziewczynka zaprezentowała wszystkie swoje umiejętności a w zamian dostała kilka wskazówek od swojej idolki. Na samym końcu Marzycielka opowiedziała o swojej książce, którą napisała! Otylia również dostała egzemplarz z dedykacją, jedyny w swoim rodzaju.

Dziękujemy z całego serca w imieniu Madzi Pani Otylii za chęć spotkania się z Marzycielką a całemu zespołowi Fundacji Otylii Jędrzejczak za pomoc w organizacji tego wydarzenia! Dzięki Państwu na twarzy Magdy zagościł szeroki uśmiech a niezapomniane wspomnienia zostaną z Nią na zawsze.

Dziękujemy Madziu za możliwość poznania Ciebie i spełnienia tak pięknego marzenia. Nigdy nie przestawaj marzyć!