Moim marzeniem jest:

gokart na pedały

Cyprian, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2020-05-13

Za oknem słonko… czasy są jakie są …, a my prężnie działamy by spełniać marzenia naszych podopiecznych. W środowe popołudnie umówiliśmy się z tatą naszego Marzyciela na spotkanie - oczywiście nie takie jakie mamy w zwyczaju, lecz za pośrednictwem komunikatora internetowego jakim jest każdemu znany Messenger.

Mimo małych problemów technicznych udało się porozmawiać. Naszym Marzycielem okazał się błyskotliwy chłopiec o imieniu Cyprian, który na początku obdarzył nas nieśmiałym uśmiechem, lecz z każdą minutą rozmowy stawał się odważniejszy. Chłopiec o niezwykle bujnej wyobraźni opowiedział nam troszkę o sobie. Okazało się, że bardzo lubi krzyżówki, ale nie te w gazetach lecz na drogach. Tak dobrze widzicie Cyprian uwielbia, krzyżówki drogowe.

Zawsze gdy jeździ z tatą samochodem i zatrzymują się na niej jest tak szczęśliwy, że chciałby tam zamieszkać. Bardzo szybko padły inne, również ciekawe pomysł, takie jak posiadanie gokarta na pedały, czy obejrzenie rajdu samochodowego. Chłopiec powiedział również, że chciałby zwiedzić Warszawę i polecieć samolotem dokoła świata.

Sami widzicie jakie wspaniałe marzenia ma nasz Marzyciel. Przed nim ciężki orzech do zgryzienia bo musi poważnie zastanowić się jakie jest jego marzenie płynące prosto z serca. Nasz Marzyciel na razie się nad tym zastanawia, ale liczymy, że już wkrótce będziemy mogli poznać jego marzenie i je spełnić!

spotkanie - poznanie marzenia

2020-05-21

Po tygodniu udało rozpoznać się marzenie naszego Marzyciela. Cyprian wraz z tatą czekali na nas z niecierpliwością. Chłopiec przywitał nas ciepłym uśmiechem i od razu przeszedł do rzeczy.

Z ust Cypriana z przekonaniem padło marzenie płynące prosto z serca, a mianowicie zwiedzanie Warszawy wraz z obowiązkowym spacerem po krzyżówkach, odwiedzenie muzeum nauki i samochodów, jazda na symulatorze tirów i zwiedzanie pałacu na wodzie.

Trzymajcie za nas mocno kciuki, abyśmy jak najszybciej mogli spełnić to wspaniałe marzenie!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:

Anna Matczak

e-mail: szczecin@mammarzenie.org

tel.: 725-406-152 

spotkanie - zmiana marzenia

2021-01-16

Za oknem śnieg…. a my z naszym Marzycielem Cyprianem spotkaliśmy się już po raz trzeci.

Gdy ostatnio się widzieliśmy, dzięki pomocy komunikatora internetowego, na niebie świeciło jeszcze słoneczko, a teraz za oknem towarzyszył nam Pan Mróz. Jednak warunki pogodowe nie przeszkadzały Cyprianowi, aby przywitać nas szczerym i bardzo wielkim uśmiechem na twarzy. Kiedy ostatni raz się widzieliśmy padło marzenie, że chłopczyk chcę zobaczyć Warszawę i różne atrakcje znajdujące się w naszej stolicy. Jednak jak się okazało Cyprian już miał okazję spełnić swoje marzenie, więc przez kilka miesięcy intensywnie myślał nad nowym marzeniem, a my cierpliwie czekaliśmy.

Tak oto nasz bohater sobotniego wieczoru postanowił nam zdradzić nowe marzenie. Chłopiec pragnie posiadać własnego gokarta, dzięki któremu będzie mógł aktywniej spędzać czas na świeżym powietrzu, jak i jeździć na swoją ulubioną krzyżówkę. Nasz Cyprian uwielbia krzyżówki drogowe, więc właśnie dzięki gokartowi będzie mógł spędzać tam jeszcze więcej czasu, jak i również posłuży on jako dodatkowa forma rehabilitacji dla chłopca.

Aby spełnić to marzenie, potrzebujemy Waszej pomocy. 

Zachęcamy do wpłat na konto Fundacji:

Fundacja Mam Marzenie
ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Tytuł przelewu: "Cyprian, oddział Szczecin - gokart"

lub wpłać bezpośrednio na zbiórce na Facebooku: www.facebook.com/donate/322009469141533/

Trzymajcie za nas mocno kciuki, abyśmy jak najszybciej mogli spełnić to wspaniałe marzenie!

spełnienie marzenia

2021-03-07

Mimo pochmurnej niedzieli dzisiejszy dzień okazał się bardzo radosny. Przed południem pojawiło się słonko, ale nie takie na niebie... Tym słonkiem okazał się szeroki uśmiech na twarzy 12- letniego Cypriana - chłopca o bardzo bujnej wyobraźni, jak i posiadającego wspaniałe marzenia.

A takie marzenia kto spełnia? Oczywiście wolontariusze Fundacji Mam Marzenie dokładają wszelkich starań, aby choć na chwilę oderwać dzieci od choroby. W przypadku naszego Cypriana było to marzenie o posiadaniu gokarta na pedały.

O godz 11 podjechaliśmy na parking strzeleckiej policji, aby tam zacząć realizacje marzenia chłopca. Z kolorowego busa na policyjny parking wyjechał pięknie ustrojony gokart, a panowie policjanci dokonali wszelkich starań, aby na placu znajdowały się wszystkie samochody i motory, których na co dzień używają podczas swojej służby. Gdy wszystko było już dopięte na ostatni guzik pozostało nam tylko czekać na naszego Marzyciela. Kiedy chłopiec przyjechał wraz z rodzicami na miejsce nie mógł uwierzyć własnym oczom, że właśnie spełnia się jego największe marzenie. Mimo początkowej nieśmiałości szybko się otworzył i ochoczo zaczął oglądać wszystkie samochody. Było wiele atrakcji. Zaczęto od pokazu motorów na których Cyprian mógł włączyć syreny. Później wsiadł do policyjnego tajniaka i z prędkością wiatru znikł nam z oczu. Policjanci pokazali mu akcesoria i umundurowanie. Dla chłopca było to wielkie przeżycie, ale no przecież to nie wszystko - a gdzie najważniejsza rzecz, którą chciał posiadać? Wtedy właśnie naszym oczom ukazał się pięknie ustrojony gokart. Radość chłopca była ogromna od razu w asyście policji pojechał na przejażdżkę po policyjnym placu. Na sam koniec naszej przygody z rąk komendanta odebrał drobne upominki.

Nie udałoby się spełnić tego marzenia oczywiście, gdyby nie nasz kochany kierowca ze strzeleckiego Ośrodka Kultury, który jadąc dumnie za rodzicami Cyprianka bezpiecznie transportował jego wymarzony gokart pod same drzwi mieszkania.

Dziękujemy Komendzie Powiatowej w Strzelcach Krajeńskich za gościnę i przepiękną oprawę marzenia Cypriana!

Marzenie spełniło się dzięki Młodej Parze, która przekazała środki z akcji "Zamień kwiaty na marzenia" oraz darczyńcom zbiórki na Facebooku. Mamy nadzieję, że Marzyciel na długo zapamięta ten dzień i nigdy nie przestanie marzyć!

Cyprianku życzymy Tobie dużo zdrówka i cieszymy się, że mogliśmy przeżyć ten wspaniały dzień razem z Tobą.