Moim marzeniem jest:

Niebieski laptop z żółtymi słuchawkami i myszką.

Piotr, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-06-03

W czasie gdy staramy się ograniczać spotkania, doceniamy technologię, bo dzięki niej mogliśmy poznać marzenie Piotrka! Nasze pierwsze spotkanie odbyło się wirtualnie. Marzyciel od początku powitał nas szerokim uśmiechem i chętnie odpowiadał o swoich zainteresowaniach. Najbardziej lubi układać wszelkiego rodzaju klocki, grać w gry, a jego ulubioną jest Brawl Stars. W pewnym momencie Marzyciel zaproponował wirtualną grę – zabawa polegała na tym, że wszyscy musieli zachować powagę, jeśli mu się nie udało – odpadał. Było to bardzo trudne, bo Piotruś jest tak pozytywnym chłopcem, że co chwilkę zaczynaliśmy się śmiać! Po zabawnej grze Marzyciel zabrał nas na wirtualny spacer i pokazał swoją pokaźną kolekcję figurek złożonych z klocków Lego! Poznaliśmy również jego psa, którego drugie imię to... Budyń  W czasie e-spotkania dowiedziałyśmy się, że największym marzeniem Piotrka jest niebieski laptop z żółtymi słuchawkami i myszką! Okazało się, że Piotrek gra teraz na „papierowych laptopach”, które sam tworzy. Dla nas również stworzył wizualizację wymarzonego niebieskiego laptopa! Jeśli uda nam się spełnić to marzenie, Piotrek będzie mógł łączyć się i grać w ulubione gry ze swoimi przyjaciółmi, a także bez przeszkód uczyć się na wirtualnych lekcjach.

Piotrusiu! Jesteś wspaniałych chłopcem i mamy nadzieję, że niedługo otrzymasz swój wymarzony laptop. Zabieramy się do pracy i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Tobą!

spełnienie marzenia

2020-08-07

Marzyciela przed szpitalem, w którym obecnie przebywa Piotruś, aby przekazać jej zielone paczki, które mają niesamowitą moc - moc spełniania marzeń! Następnie szybko popędziliśmy do domów, aby połączyć się wirtualnie z Piotrkiem. Chłopiec powitał nas swoim cudownym uśmiechem i pokazał jak zaaranżował swój szpitalny pokój. Ma w nim niesamowicie dużo kolorów i zabawek! Przeważają dwa kolory - żółty i niebieski. Nic więc dziwnego, że chłopiec wymarzył laptop z słuchawkami i myszką właśnie w takich kolorach. Porozmawialiśmy o jego ulubionych zainteresowaniach, poznaliśmy jego ulubionego artystę i zagraliśmy z Piotrkiem w wirtualną grę - Marzyciel musiał odnaleźć czekającą na niego niespodziankę :) Mama Piotrka dobrze ukryła
zielone pakunki, ale Piotrek odnalazł je i z radością zaczął rozdzierać papier. Euforia była niesamowita! Chłopiec ucieszył się, gdy zobaczył laptop do gier z niebieskimi elementami i świecącą myszkę i słuchawki dla prawdziwych graczy! Bardzo trudno było znaleźć żółte słuchawki i myszkę, dlatego konsultowaliśmy się z Marzycielem i zgodził się na kolor niebieski. Faktycznie świecące niebieskie słuchawki, jak i myszka przypadły Piotrusiowi do gustu - chłopiec tańczył w nowych słuchawkach do muzyki, którą sam nucił :) Nie mógł się doczekać, aż będzie mógł wypróbować nowy sprzęt, więc wspólnie z mamą próbowaliśmy wirtualnie skonfigurować laptopa - pomogli również koledzy ze szpitala i udało się szybko uruchomić nowy sprzęt. Piotruś powiedział, że będzie teraz miał super rozrywkę i duży ekran do komunikowania się z przyjaciółmi i grania w ulubione gry. Tego samego wieczoru dostaliśmy zdjęcia od mamy Piotrka, który do późnych godzin wieczornych korzystał ze swojego wymarzonego laptopa oglądając bajki i łącząc się z kolegami :) Dziękujemy Piotrusiu za Twoją pozytywną energię i cudowny uśmiech :)