Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Agata, 8 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-06-09

9 czerwca połączyliśmy się z naszą nową marzycielką Agatką za pomocą aplikacji, aby poznać jej największe marzenie. Miałyśmy okazje poznać marzycielkę, jej mamę oraz jej młodszego braciszka.

4-letnia Agata jest rozgadana, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Na poznanie jej marzenia nie musiałyśmy długo czekać. Gdy odebrała od nas połączenie od razu zaczęła temat tego, co jest spełnieniem jej snów. Powiedziała, że jej największym powodem do szczęścia jest zobaczyć jej ulubione postacie Disneya - Myszkę Miki, każdą z księżniczek oraz zobaczyć wielki, piękny, bajeczny zamek. Jej największym marzeniem jest podróż do Disneylndu. Na pytanie o jej ulubioną księżniczkę powiedziała, że chciałaby spotkać Elzę i Annę, które są jej ulubionymi. Po poznaniu marzenia rozmawialiśmy o tym, co lubi robić, jaka jest jej ulubiona bajka czy ulubiony kolor. Dziewczynka uwielbia spędzać czas kolorując i rysując, co wychodzi jej przepięknie, lubi lepić z ciastoliny i plastoliny. Dziewczynka narysowała specjalnie dla nas rysunek, za który bardzo dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za możliwość poznania Agatki i jej wyjątkowego marzenia. Dochowamy największych starań, by wkrótce marzenie się spełniło.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Agata - o. Bydgoszcz - Wyjazd do Disneylandu

Agata wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Agata.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN