Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Żabsonem

Paulina, 20 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-08-19

W środowe popołudnie spotkaliśmy się pierwszy raz z naszą nową marzycielką – osiemnastoletnią Pauliną. Spotkanie, przez względy bezpieczeństwa, odbyło się w wersji online. Szkoda, gdyż bardzo chcieliśmy podziwiać piękny uśmiech Pauliny na żywo, ale wierzymy w to, że niedługo będziemy mieli ku temu okazję. Nasza Bohaterka przekazała nam bardzo dużo pozytywnej energii.

Paulina opowiedziała nam o swocih zainteresowaniach i pasjach. Nastolatka jest miłośniczką sportów ekstremalnych, która z niecierpliwością czeka na koniec leczenia i oficjalną zgodę od lekarza na swój pierwszy skok na bungee. Paulina uwielbia wszelkiego rodzaju sporty: pływanie, grę w siatkówkę, piłkę nożną, bieganie. Jej zainteresowania nie zamykają się jednak tylko w tematyce sportowej. W jej życiu króluje zamiłowanie do muzyki elektronicznej i rapu. Paulina jeździ na koncerty i festiwale muzyki hip-hop. Byliśmy niezmiernie ciekawi jakie będzie marzenie Bohaterki naszej rozmowy. Dlatego w tym momencie zaczęliśmy przedstawianie możliwości marzeń, które możemy spełnić.. Jakie jest największe marzenie Pauliny? Jest wyjątkowe i jak się już pewnie domyślacie, związane z tematyką muzyczną. Paulina bardzo chciałaby mieć możliwość spotkania z raperem - Żabsonem. Jak sama mówi, fajnie, gdyby udało się spotkać na koncercie, a po nim porozmawiać z artystą, Paulina ma bowiem do niego parę pytań :).

Mamy nadzieję, że czas spędzony na kocercie będzie pięknym wspomnieniem dla Pauliny. Dołożymy wszlkich starań, aby marzenie spełniło się najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marta Jędro

email: marta.jedro@mammarzenie.org

tel: +48

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Paulina - o. Bydgoszcz - Spotkanie z Żabsonem

Paulina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.