Moim marzeniem jest:

Dostać keyboard

Alicja, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-09-14

Kto by pomyślał, że technologia może być́ jeszcze bardziej pomocna niż̇ kiedykolwiek była? A jednak to właśnie dzięki niej miałyśmy przyjemność́ spotkać́ się̨ wirtualnie z Alicją!

Alicja wraz ze swoją wspaniałą rodziną przywitała nas z szerokim uśmiechem i radością̨.  Przed ekranem komputera zasiedli w pełnym składzie: nasza marzycielka, jej dwie starsze siostry oraz tata, rodzynek w rodzinie. 

Alicja to dziewczynka o wielu talentach!  Nasza mała bohaterka  wręcz uwielbia rysować́, kolorować́ i malować́. Wolny czas spędza również na zabawie lalkami najlepiej robiąc to ze swoją ukochana siostrą  Julką. Między tymi dwiema dziewczynkami  istnieje  niezwykła więź. Praktycznie spędzają ze sobą każdą  wolną  chwilę . Alicja  ma jeszcze jedną starszą siostrę Olę  , z którą ze względu na dzielącą je różnicę  wieku, spędza troszkę mniej czasu. Oczywiście  obie bardzo się kochają. Z każdą z sióstr łączy ją jakaś pasja. Z Julką tańczy w zespole ludowym. Natomiast Ale i jej starszą siostrę  łączy miłość do muzyki. Obie grają na instrumentach a w przyszłości marzą o wspólnym występie na scenie. Kto wie,  może uda im się wspólnie założyć zespół muzyczny i zrobić karierę ? Mało tego, może zobaczymy obie na scenie jej ulubionego programu typu Talent Show takiego jak The Voice Of Poland albo The Voice Kids. Ala grała by na wymarzonym keyboardzie lub ukulele a jej starsza siostra Ola na gitarze. Jak dla nas  całkiem niezły duet. I tu przechodzimy do meritum naszego spotkania jakim było poznanie marzenia naszej bohaterki . Alicja,  wymarzyła sobie nowiutki keyboard . Chociaż początkowo wahała się pomiędzy keyboardem a ukulele, to ostatecznie wybór padł na ten pierwszy. Wierzymy, że dzięki spełnieniu tego marzenia, siedmioletnia Alicja będzie mogła spełnić kolejne marzenia  o wspólnym graniu i występach na scenie z siostra Olą

Czas spędzony z Alicją i jej rodziną, mimo iż̇ w wymiarze wirtualnym, był tak wspaniały, że aż̇ ciężko było się̨ rozstawać.  Bardzo Ci dziękujemy, Alu, za to wspaniałe marzenie i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby je spełnić́!