Moim marzeniem jest:

zobaczyć Teneryfę

Piotr, 20 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie

2020-10-23

W piątkowe popołudnie połączyliśmy się online z naszym 16-letnim Marzycielem, który jest ułożonym, spokojnym Młodzieńcem - Piotrem. Piotr w swoim wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, pokonywać góry, pagórki oraz cieszyć się otaczającymi krajobrazami. Jego pasją jest nie tylko rower ale również oglądanie ciekawych filmów oraz seriali.

Niestety na dzień dzisiejszy nie wybrał swojego marzenia. Z niecierpliwością czekamy, co ciekawego wymyśli Piotr i jak wysoko postawi nam poprzeczkę przy spełnieniu jego najskrytszego marzenia.

spotkanie - poznanie marzenia

2020-11-11

W środę ponownie udało się połączyć z Piotrkiem. Dzisiejsza technologia pozwala poznać bliżej Marzyciela, porozmawiać z nim. Cieszymy się, że w tak ciężkim czasie jakim jest pandemia mamy możliwości aby nadal spełniać marzenia!

Naszym głównym tematem było podróżowanie. Każdy z nas opowiadał, gdzie był w swoim życiu, co go zaskoczyło w podróżowaniu oraz czy i gdzie leciał samolotem. Rozmowa nawiązywała do marzenia Piotrka jakim jest zobaczenie pięknej wyspy Teneryfy. Nastolatek bardzo chce zobaczyć i wyjechać na wulkan, pozwiedzać wyspę oczywiście nie zapominając o dniach gdzie będzie mógł po prostu leżeć na plaży i cieszyć się hiszpańskim klimatem. Można powiedzieć, że szykuje się piekielnie dobra zabawa! A to dopiero początek. Nie możemy się doczekać, aż spełnimy to niesamowite marzenie!