Moim marzeniem jest:

Lego Star Wars Sokół Millenium

Aleksander, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2020-12-30

Ku Jasnej Stronie Mocy!

 

Razem z Michasią szykujemy się na godzinę 12! Przygotowujemy sprzęt, odpalamy kamerki i... łączymy się z Olkiem, który już dziś powie nam swoje Marzenie!
Na ekranie widzimy uśmiechającego się chłopca, który widząc nas nieśmiałym wzrokiem lekko zerka na mamę. Przedstawiamy kategorie marzeń, choć czujemy, że Marzenie Olka jest już postanowione. Po chwili słyszymy, że chłopiec jest zapalonym budowniczym klocków LEGO, a do tego wiernym fanem Gwiezdnych Wojen, zatem Marzenie może być tylko jedno:

"LEGO Techic Sokół Millenium!"

Ulubiona postać Star Warsów? Oczywiscie, Luke Skywalker. Nasz Marzyciel zdecydowanie wybiera Jasną Stronę Mocy :) Swoje zamiłowanie do Gwiezdnej Serii pieczętuje wielkim plakatem na ścianie :)

W czasie rozmowy witamy też ciekawą postać! Nad łóżkiem Olka znajduje się plakat z "Pokemonów", a tuż pod nim uśmiecha się do nas Pikachu, który już za chwilę ląduje w objęciach chłopca. Jak się okazuje to wierny towarzysz Olka w każdej podróży, który nie odstępuje go nawet na krok!

Choć nadszedł czas pożegnania, przyjemnie było na chwilę się spotkać, nawet przez szybę ekranu. Mamy nadzieję, że następnym razem zobaczymy się z Olkiem na żywo! Mamy nawet mały układ ;) Olek myśli gdzie będzie budować, a my przywozimy w to miejsce Marzenie!

Jeśli chcesz pomóc Olkowi i podarować mu kosmiczny pojazd skontaktuj się z:

Izabela Borkowska, e-mail.: izabela.borkowska@mammarzenie.org, tel: 720 894 455

spełnienie marzenia

2021-07-31

Sokołem po gwieździstym niebie

Po pół roku znów przyjdzie mi się spotkać z marzycielem Olkiem. Tym razem w zupełnie innych okolicznościach. Dzisiejsze spotkanie to nie poznanie, a już realizacja Gwiezdnego Marzenia!
Odpalamy kamerki z Madzią, a po krótkiej chwili naszym oczom ukazuje się Olek! Jak zwykle lekko onieśmielony, ale widać, że szczęśliwy – tak, już dostał swoje Marzenie!
Na pytanie czy udała się niespodzianka odpowiada znacząco ;) Nic dziwnego, w końcu myślał, że odpakowuje pampersy dla swojego malutkiego braciszka! Jakie musiało być Jego zdumienie, gdy przed oczami ukazał się mu najprawdziwszy Lego Sokół Millenium! Olek nie próżnował i od razu rozpoczął budowę. Jak wspomniała mama prace trwały do późnej pory! ;)
Przy okazji Olek pokazuje nam pierwsze efekty swojej budowli. Nie ukrywam, że robi na mnie wrażenie ile pracy wykonał nasz Marzyciel. Fakt, że wykonał ją bez żadnej pomocy świadczy o prawdziwym zacięciu chłopca do zajęć technicznych. Po ujrzeniu objętość instrukcji, nie mam wątpliwości, że Olek spędzi jeszcze wiele dni na budowaniu. A ile dokładnie, mam nadzieję, że przekonam się już w przyszłości. Razem z Olkiem „zawarłam” pewną umowę ;) Za to, że dotrzymałam słowa z Marzeniem, Olek przesyła mi zdjęcie gotowego kosmicznego pojazdu. Mam nadzieję, że przyjdzie mi zobaczyć Sokoła Millenium już niedługo – nie mogę się tego doczekać! :D

Dziękujemy za miłą wizytę i machamy sobie na pożegnanie. Olku, pamiętaj, nigdy się nie poddawaj i śmiało krocz po ścieżce swoich Wielkich Marzeń!