Moim marzeniem jest:

Laptop

Maciej, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2021-02-04

Ten czwartek był dniem, w którym mieliśmy szansę poznać naszego kolejnego Marzyciela.

 Maciej to siedemnastoletni  pełen optymizmu chłopak, na którego twarzy ciągle gości uśmiech.

To pierwsze spotkanie odbyliśmy on-line. Maciek połączył się z nami ze szpitala gdzie aktualnie przebywał na leczeniu. W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się, że jego pasją jest astronomia. Lubi tematy związane z kosmosem i gwiazdami. W szkole zdecydowanie preferuje kierunki ścisłe takie jak matematyka i fizyka. Interesuje się także informatyką i komputerami. Przed nim stoi poważny wybór kierunku na studiach, z którym zwiąże swoją przyszłość. Ma dylemat pomiędzy informatyką,  a kierunkami związanymi z astronomią.

 Następnie przeszliśmy do tematu, który nas nurtował najbardziej. Po krótce przybliżyliśmy kategorie, w których pomagamy spełniać marzenia i zapytaliśmy go to jego największe. Przez dłuższą chwilę Maciej się wahał. Zadawał wiele pytań po czym doszedł do wniosku, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby być stuprocentowo pewnym tego czego pragnie najbardziej.

Postanowiliśmy, że wrócimy do tej rozmowy za kilka dni. Przez ten czas na spokonie przemyśli swoję największe marzenie i podejmie decyzję.

Nieco nieusatysfakcjonowani, ale pełni nadziei, że nastepnym razem już uda nam sie odkryć jego marzenie czekamy na nastepne spotkanie z Maćkiem.

 Poki co życzymy Ci szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-02-19

Po około dwóch tygodniach od naszego ostatniego z Maćkiem ponownie połączyliśmy się aby dokończyć naszą rozmowę o marzeniach.

Tym razem mieliśmy nieco problemów z video chatem, ale udało się opanować sytuację. W końcu Maciej interesuje sie informatyką wiec nie sprawiło mu większych trudności rozwiązanie problemu.

Maciej przebywał w domu i zdązył przemyśleć temat swojego marzenia. Teraz był już absolutnie pewny czego pragnie najbardziej.

Jego największym marzeniem okazał się być laptop, którego bedzie mógł używać do nauki na przyszłych studiach i do grania w gry komputerowe.

Maćku dziękujemy Ci za to marzenie. Mamy nadzieję, że niebawem znów bedziemy mogli się spotkać, ale tym razem w celu spełnienia Twojego marzenia.

Relacja : Szymon Michna

spełnienie marzenia

2022-01-30

W sobotę wybraliśmy się do naszego Marzyciela Maćka, aby spełnić Jego marzenie. Gdy przyjechaliśmy na miejsce zostaliśmy mile przywitani przez Marzyciela i jego Mamę. Marzeniem Maćka było dostanie laptopa. Maciek widząc nas już wiedział co go czeka. Bardzo ucieszył się na nasz widok. Gdy dostał swojego wymarzonego laptopa z zaciekawieniem i radością go rozpakował. Sponsorem marzenia jest firma ProData Consult. Maciek bardzo dziękuje sponsorowi. Cieszymy się że razem z ProData Consult mogliśmy spełnić to marzenie. Dziękujemy Maćkowi za mile spędzony czas i życzymy Ci dużo zdrowia.