Moim marzeniem jest:

komputer stacjonarny

Lena, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-03-19

Lena jest bardzo pogodną i grzeczną dziewczynką. Kocha koty i kolor różowy pudrowy. Z tego co mówiła mama Leny, kotek w ich domu wkrótce się pojawi. Oby przed siódmymi urodzinami Lenki, które już za dwa miesiące! Rozmawiałyśmy z Leną dwukrotnie, także po chemii żeby dodać jej sił do walki z chorobą i skierować myśli na marzenia. Lena pokazała poprzez wideo połączenie swój piękny miętowo różowy pokoik, piękne mebelki, dodatki i rezolutnie stwierdziła, że brakuje jej tylko komputera, bo brat rzadko pozwala jej „siedzieć na swoim”. Nasza urocza Marzycielka gra w gry np. Slime rancher pe Roblox i marzy o komputerze stacjonarnym, na którym mogłaby teraz grać, a kiedyś się uczyć oraz wykorzystać do kontaktów z rówieśnikami i szkołą online. Lenka pokazała nam, że ma miejsce na biurku i duży monitor na pewno się zmieści. Nasza Marzycielka ma poczucie humoru i często się śmieje ale obecnie dzielnie zmaga się z chorobą i potrzebuje naszego wsparcia.  

 

spełnienie marzenia

2021-08-02

Na spełnienie tego marzenia wybraliśmy się poniedziałkowym popołudniem do domu Leny. Cierpliwie czekałyśmy na umówienie tego wyjątkowego spotkania, aż nasza marzycielka wróci ze Szpitala i będzie mogła nacieszyć się komputerem stacjonarnym, o którym marzyła. Do tej pory widzieliśmy się jedynie przez połączenia video w telefonie więc radość była podwójna. Nasza „Pastelowa księżniczka” czekała na nas od rana wystrojona w piękną sukienkę w swoim ulubionym różowym kolorze.

Mama Lenki wspominała nam wcześniej że planuje kupić kotka, który był drugim marzeniem Leny, a który teraz pięknie pozował nam do zdjęć. Marzycielka pokazała nam również huśtawkę bocianie gniazdo, którą rodzice zainstalowali jej w pokoju na czas leczenia. Ale najwięcej radości wzbudziło nasze wspólne rysowanie pastelowymi kredkami, które przyniosłyśmy i oglądanie opcji nowego komputera.

Lena marzyła o komputerze, na którym będzie mogła grać i który wykorzysta do nauki, w tym nauczania zdalnego. Była niezwykle wdzięczna za spełnienie tego marzenia i prosiła pozdrowić wszystkich, którzy przyczynili się do jego spełnienia. Nagrała nawet filmik dla Sponsora.

Lenka była również zachwycona różowym plecakiem, który już niedługo przyda się do szkoły, jak tylko lekarz pozwoli wrócić jej na lekcje stacjonarne.

Bardzo ciepło pozdrawiamy i dziękujemy Sponsorowi za spełnienie tego marzenia, a Lence – naszej „Pastelowej księżniczce” oprócz zdrowia i dobrej zabawy z gier, życzymy szybkiego powrotu do nauki, koleżanek i kolegów w szkole. Lenka nigdy nie przestawaj marzyć!

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia komputer stacjonarny marzyciela Lena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN