Moim marzeniem jest:

spotkanie z Palionem

Alicja, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2021-07-01

Alicja – według księgi imion – „to zaradna i twórcza kobieta. Alicja umie zachować się w każdym towarzystwie i szybko dostosować do każdej sytuacji.”

Powyższy opis w pełni charakteryzuje naszą Marzycielkę – Alę. Dodałybyśmy jeszcze, że Alicja ma bogatą wyobraźnię, sporo pomysłów i pełno marzeń tych większych, mniejszych, bardziej i mniej zwariowanych: poczynając o marzeniu o posiadaniu prawdziwego węża, poprzez zostanie w przyszłości stylistką psich fryzur, skończywszy na skoku ze spadochronem i jeszcze paru innych.

Dziewczynka opowiadała o każdym marzeniu z taką pasją, że obie w pewnym momencie poczułyśmy, że chyba marzymy o tym samym, o czym Ala. Przez całe spotkanie towarzyszyło nam mnóstwo pozytywnych emocji.

Nie ukrywajmy – wybrać jedno marzenie spośród wielu, w szczególności, że przy każdym oczy zaczynają się świecić a na policzkach pojawiają się wypieki z emocji, jest bardzo trudne. Alicja też o tym wie, dlatego wspólnie postanowiłyśmy dać sobie chwilę przerwy i wrócić do rozmowy już niedługo.

Nie możemy się doczekać, żeby usłyszeć o czym marzy Alicja!

spotkanie - poznanie marzenia

2021-09-15

Nasze kolejne spotkanie z Alicją, miało przynieść nam odpowiedź na najważniejsze pytanie: Jakie jest największe marzenie naszej nowej podopiecznej?

Alicja właściwie krótko po naszej pierwszej rozmowie, była już pewna tego, co chce nam powiedzieć i nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła się podzielić z nami tą informacją. Kiedy kolejny raz się połączyłyśmy, nie przeciągałyśmy tego momentu. Poprosiłyśmy Alicję, żeby zdradziła nam, jakie jest jej największe marzenie, które będziemy starać się spełnić.

Okazało się, że Alicja marzy o spotkaniu i spędzeniu czasu z Miss Agą – największą w Polsce kolekcjonerką lalek i figurek. Nasza marzycielka jest jej fanką od dłuższego czasu, na bieżąco śledzi nowe filmik, jakie ukazują się na YouTube. Jednym z jej ulubionych są filmy, na których Miss Aga korzysta z piasku kinetycznego. Przy opisywaniu swojego wymarzonego spotkania, stwierdziła, że mogłaby podzielić się paroma pomysłami ze swoją idolką, związanymi ze sposobami użycia takiego piasku.

Alicja opowiadała o swoim marzeniu z taką pasją i zaangażowaniem, że nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że jego spełnienie będzie dla niej największą radością.

Alicjo, mamy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się spełnić Twoje marzenie!

spotkanie - zmiana marzenia

2022-09-07

Bywa czasem tak, że nasz Marzyciel zmienia swoje marzenie. Wpływ na to mają różne czynniki, w tej sytuacji przyczyny były od nas i od Alicji niezależne.

Podczas naszego kolejnego spotkania online było nam niezmiernie miło ponownie zobaczyć się z naszą Marzycielką i posłuchać o jej nowych przygodach. Alicja jest niesamowita, szczera, żywiołowa i ma głowę pełną pomysłów. Nie miałyśmy wątpliwości, że na pewno za chwilę dowiemy się, o czym marzy.

Okazało się, że kolejnym ogromnym marzeniem Alicji jest spotkanie z Palionem – popularnym youtuberem, który swoją popularność zdobył dzięki kanałom rozrywkowym i poświęconym grom. Dla Alicji spotkanie z nim może być jedyną szansą na bliskie poznanie osoby, której treści regularnie ogląda i której osobowość i styl prezentacji podziwia. Spotkanie z tak znaną osobą może być także inspirujące, dając jej motywację do realizacji swoich pasji i marzeń.

Ponadto, spotkanie z Palionem będzie okazją do zadania mu pytań, które pomogłyby Alicji lepiej zrozumieć proces tworzenia jego treści.

Alicja opowiadała o swoim marzeniu z taką pasją i zaangażowaniem, że nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że jego spełnienie będzie dla niej największą radością.

Alicjo, mamy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się spełnić Twoje marzenie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Górska

email: karolina.gorska@mammarzenie.org

tel: +48 607 182 738

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alicja - o. Szczecin - spotkanie z Palionem

Alicja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia spotkanie z Palionem marzyciela Alicja.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN