Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Mam Marzenie organizuje w serwisie charytatywni.allegro.pl – drugą edycję ogólnopolskiej aukcji internetowej „Kolacja Marzeń”. Dochód z aukcji zostanie przekazany na realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

W tym roku w akcję zaangażowały się 35 gwiazd, dzięki którym zostanie wystawionych 39 kolacji, gdyż Pan Dawid Kwiatkowski zaoferował ich aż 5.

Licytacja odbędzie się pomiędzy 29 listopada, a 13 grudnia 2015 roku na portalu charytatywni.allegro.pl – pod poniższym linkiem:

http://charytatywni.allegro.pl/o-nas/157

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o wszystkich nowinkach związanych z akcją:

https://www.facebook.com/events/733883303333916/

Regulamin aukcji internetowej „Kolacja Marzeń II” dostępny jest tutaj.

Zwycięzca danej licytacji będzie miał zaszczyt zjeść kolację w towarzystwie osoby, której aukcję wygrał. Licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję – sama kolacja jest gościnnością restauracji, które zgodziły się wesprzeć projekt. Wszystkie kolacje odbędą się od stycznia do marca 2016 roku (wyjątek Małgorzata Kożuchowska czerwiec – sierpień 2016 r).

Lista gwiazd & restauracji biorących udział w projekcie:

Ada Fijał — Warszawa – restauracja Folk Gospoda

Ada Fijał

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu.

 • Ada Fijał

  aktorka, absolwentka krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Aktorsko znana szerszej publiczności z małego ekranu między innymi z produkcji: „Barwy szczęścia” , „Hotel 52”, „Apetyt na życie”, „Czas honoru”, „Klan”, a także serialu „To nie koniec świata”.
  Aktorka ma również bogaty dorobek artystyczno-wokalny. Znana jest z zamiłowania do stylu retro-pop a także przebojów z lat 20-tych i 30-tych w klubowych aranżacjach. W tym roku wraz z kompozytorem Maxem Skibą nagrała kasetę z alternatywnym popem: Planetarna moc.

  Interesuje się modą i jest trendsetterką. Wraz z Joanna Horodyńską prowadziła w Polsat Cafe program „Gwiazdy na dywaniku” i w tym samym duecie ocenia stylizacje gwiazd w jednym z popularnych dwutygodników.

  Aktualnie furorę w sieci robią filmiki na jej kanale na YouTube z cyklu „Peszyn for Feszyn”, w których z przymrużeniem oka przedstawia stylizacje gwiazd.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Adą, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Agnieszka Jastrzębska — Warszawa – restauracja Flambeeria

Agnieszka Jastrzębska

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Flambeeria”, która jako pierwsza w Polsce specjalizuje się w tarte flambée.

 • Agnieszka Jastrzębska

  dziennikarka specjalizująca się w tematyce show biznesu. Twórczyni portalu JastrząbPost.pl. Od 2010 roku związana z telewizją TVN, gdzie ma swoje stałe pasmo „Showbiz info” w „DDTVN”, w którym wprowadza widzów w kulisy świata gwiazd. Jest również prowadzącą programu „Kto poślubi mojego syna” oraz ekspertem w programie „Na językach”.Darzona zaufaniem przez widzów i gwiazdy od lat z sukcesem tworzy polskie media. Od września 2012 roku do lutego 2014 roku była redaktor naczelną magazynu Gala. Wcześniej związana z dwutygodnikiem „Viva!” – dziennikarka działu zagranicznego oraz miesięcznika „Twój Styl”, gdzie była szefem działu zagranicznego i prowadziła rubrykę „Styl bywania”. Jastrzębska jest też jedyną wśród dziennikarek autorką muzycznych hitów. Napisała między innymi „Nie kłam, że kochasz mnie” dla Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego (film „Nie kłam kochanie”), „To nie tak jak myślisz” dla Edyty Górniak (film „To nie tak jak myślisz, kotku”) czy „Wierność jest nudna” dla Natalii Kukulskiej (film „Och Karol 2”).

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Agnieszką, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Flambeeria”, która jako pierwsza w Polsce specjalizuje się w tarte flambée. TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Anna Dymna — Kraków – restauracja Plac Nowy 1

Anna Dymna

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1.

 • Anna Dymna

  (fot. M. Kowalski – Archiwum Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”) – wybitna aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z ról w filmach: „Kochaj albo rzuć”, „Królowa Bona” czy „Znachor”. Bardzo aktywna działaczka społeczna, gospodyni telewizyjnego programu „Spotkajmy się”, założycielka i prezes zaprzyjaźnionej Fundacji „Mimo Wszystko”. Pierwotnym celem fundacji było utrzymywanie Warsztatów Terapii Artystycznej i opieka nad ich podopiecznymi, niepełnosprawnymi intelektualnie mieszkańcami schroniska w podkrakowskich Radwanowicach. Stopniowo fundacja przekształcała się w dużą instytucję charytatywną, pomagającą osobom chorym i niepełnosprawnym w całej Polsce, organizującą m.in. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty i Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Anią, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1.
  Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Anna Karczmarczyk — Warszawa – restauracja Superiore

Anna Karczmarczyk

 • GDZIE:

  W restauracji Superiore w Warszawie.

 • Anna Karczmarczyk

  (fot. Dominika Pisarek) – polska aktorka, studiująca na Akademii Teatralnej w Warszawie. Swoją współpracę z branżą filmową rozpoczęła w 2003 roku od roli w serialu „Na Wspólnej”. Znana również z „M jak miłość”, „Hotel 52” czy „To nie koniec świata!”. Obecnie kojarzona przede wszystkim z serialu „Na dobre i na złe”, gdzie gra młodą panią doktor Olę Pietrzak. Ważnym osiągnięciem w jej karierze była główna rola w filmie „Galerianki”. Za tę rolę została nagrodzona przez Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” oraz dostała Nagrodę aktorską na Cottbus – Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego. Nominowana do „Złotej Kaczki” za Najlepszą rolę kobiecą sezonu 2008/2009.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Anią, która odbędzie się w restauracji Superiore w Warszawie. Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino, włoski ser czy wędlinę. Gościom proponowana jest współczesna kuchnia europejska, wykorzystująca zarówno tradycyjne smaki polskie jak i kuchnię włoską. Wszystkie potrawy są najwyższej jakości, sprowadzone z Półwyspu Apenińskiego. W 2013 r. restauracja Superiore była nominowana w konkursie “Knajpa Roku”, a rok później znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau 2015.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Anna Wyszkoni — Wrocław – restauracja Akropol na Solnym

Anna Wyszkoni

 • GDZIE:

  Restauracja „Akropol na Solnym” we Wrocławiu.

 • Anna Wyszkoni

  to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie solowe płyty Ani, “Pan i Pani” i “ Życie jest w porządku” uzyskały status podwójnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Anną, która odbędzie się w Restauracja „Akropol na Solnym” we Wrocławiu. Jest to uznana marka, której nie można ominąć podczas kulinarnej podróży po tym pięknym mieście. Specjalnością restauracji są dania inspirowane tradycją grecką. Jako jedyni w mieście proponują też kuchnię całych Bałkanów. Atutem restauracji jest nie tylko wyśmienity smak potraw, ale i serwis kelnerski na najwyższym poziomie.

  Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Dawid Kwiatkowski — Warszawa

Dawid Kwiatkowski

 • GDZIE:

  W Warszawie

  1. W Restauracji Akademia Smaku w Warszawie.
  2. W restauracji Dom Polski w Warszawie.
  3. W restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.
  4. W restauracji „Flambeeria”
  5. W Bistro Warszawa.

 • Dawid Kwiatkowski

  19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich – „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa #9893tour trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Debiutancki album Dawida pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. „9893” zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OLiS- był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Sukces tej płyty pokazuje też 2. miejsce najlepiej sprzedających się płyt Empik.com w 2013 roku, mimo że „9893″ wydane zostało na miesiąc przed końcem danego roku. Jest posiadaczem wielu nagród muzycznych, a jedną z nich jest nagroda MTV EMA 2014 dla NAJLEPSZEGO WYKONAWCY EUROPY WSCHODNIEJ i nominacja w kategorii NAJLEPSZY ARTYSTA ŚWIATOWY. Każdy z teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych. 19 listopada 2014 ukazała się nowa płyta Dawida pt. „Pop&Roll”, która osiągnęła status platyny przed premierą. Na przełomie 2014/2015 wokalista ruszył z nową trasą: POP&ROLL TOUR.
  Aktualnie Dawid przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, którego premiera już 2 grudnia 2015. Jesienią Dawida można oglądać na antenie Polsatu gdzie jest jurorem nowego talent show- Super Dzieciak.

 • O kolacji:

  Mamy dla Państwa aż 5 kolacji z Panem Dawidem. Oto ich opis:

  1. Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Dawidem, która odbędzie się w Restauracji Akademia Smaku. Działa ona na warszawskim rynku kulinarnym już 6 lat. Znajduje się w centralnej części miasta, nieopodal Traktu Królewskiego, jednak niewielkie oddalenie od Krakowskiego Przedmieścia pozwala na spokojną, elegancką atmosferę i wyciszenie potrzebne do celebracji dobrego jedzenia. Serwujemy w nowoczesny sposób głównie polską kuchnię. Korzystamy z nowinek technologicznych, ale bez przesady. Dobry rosół i świetny befsztyk wołowy wymaga przede wszystkim dobrych składników i pasji kucharza. I o to głównie dbamy. W sposób dyskretny i staranny dbamy też o naszych gości. Dobre wina i rozsądne ceny to dziś już warunek oczywisty, prawda ? Zapraszamy do sprawdzania naszych obietnic.
  Kolacja składać się będzie z kilku dań w Menu Degustacyjnym włącznie z deserem i winem.

  2. Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Dawidem, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.
  Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

  3. Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Dawidem, która odbędzie się w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

  4. Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Dawidem, która odbędzie się w restauracji „Flambeeria”, która jako pierwsza w Polsce specjalizuje się w tarte flambée.
  TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

  5. Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Dawidem, która odbędzie się w Warszawie w Bistro Warszawa. To miejsce w którym można poczuć klimat prawdziwego bistro w scenerii starej Warszawy. Odchodząc od nudy i monotonii stworzono miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać! Jasne wnętrze, doskonałe jedzenie, wyśmienite wina i muzyka na żywo. Kucharze inspiracje czerpią ze specjałów przedwojennej polskiej kuchni, dodając im lekkiej europejskiej nuty. Prosto, elegancko, bez zbędnej przesady, z nowym świeżym spojrzeniem na tradycyjne polskie smaki. W Bistro Warszawa wiedzą co dobre!
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Daria Widawska — Warszawa – restauracja Flambeeria

Daria Widawska

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Flambeeria”, która jako pierwsza w Polsce specjalizuje się w tarte flambée.

 • Daria Widawska

  (fot. Agnieszka K. Jurek) – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek.. W roku 2000 ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Zadebiutowała gościnnymi występami w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Tygrysy Europy”. Największą popularność przyniosła jej rola Agaty w serialu “Magda M”, Anny Jankowskiej w „39 i pół” oraz Doroty w serialu „Prawo Agaty. Panią Darię można także podziwiać na deskach teatru Capitol w Warszawie.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Darią, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Flambeeria”, która jako pierwsza w Polsce specjalizuje się w tarte flambée. TARTE FLAMBÉE, to ręcznie wyrabiane i wałkowane ciasto, które smarujemy gęstym sosem śmietanowym, następnie wzbogacamy dodatkami w postaci KREWETEK, CHORIZO, CUKINII, SERA KOZIEGO, GORGONZOLI, KWIATÓW LAWENDY (to tylko część z nich) i wypiekamy w piecu opalanym aromatycznym drewnem. Polecamy z butelką wina, piwa, w towarzystwie cocktailu lub ze szklaneczką czegoś mocniejszego.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Emilia Komarnicka — Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz

Emilia Komarnicka

 • GDZIE:

  W Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”.

 • Emilia Komarnicka

  (fot. Zuza Krajewska dla Vivy) – aktorka, absolwentka PWSFTviT w Łodzi (2008 r.) oraz Państwowego Studium Choreograficznego (taniec współczesny), związana z warszawskim Teatrem Ateneum. Na scenie zadebiutowała już na IV roku studiów rolą Haevenly Finley w spektaklu pt. „Słodki ptak młodości” w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego w Teatrze Wybrzeże. Na dużym ekranie można było ją po raz pierwszy zobaczyć w filmie „Teraz i zawsze” Artura Pilarczyka, potem m.in. w „80 milionach” Waldemara Krzystka. Od kilku lat widzowie mogą glądać aktorkę w serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra Agatę Woźnicką, rezydentkę szpitala w Leśnej Górze. Komarnicka znana również z serialu „Ranczo” gdzie wciela się w postać Moniki. Poza Teatrem Ateneum można oglądać ją również w warszawskiej Syrenie w „Karierze Nikodema Dyzmy” a także Teatrze Mazowieckim w „Małych zbrodniach małżeńskich”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Emilią, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.
  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Ewa Drzyzga — Kraków – restauracja Plac Nowy 1

Ewa Drzyzga

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1.

 • Ewa Drzyzga

  (fot. Cezary Piwowarski – TVN) – jedna z najpopularniejszych osobowości Krakowa. Swoją karierę i przygodę z mediami zaczynała w Polskim Radio, gdzie odbyła trzymiesięczny staż. Wkrótce potem rozpoczęła pracę w radiu RMF FM, gdzie prowadziła serwisy informacyjne. Była również reporterem, przekazywała relacje na żywo, a następnie pełniła funkcję Dyrektora Informacji RMF-u. Przez krótki czas współpracowała z TVP 1, a następnie z Polsatem, gdzie współprowadziła program z Andrzejem Sołtysikiem i Brianem Scotem. Od 15 lat związana z telewizją TVN, gdzie nieprzerwanie prowadzi najpopularniejszy talk show w Polsce – Rozmowy w Toku. W swoim studio gości osoby, których historie wzruszają, bawią, czasem smucą, ale nikogo nie pozostawiają obojętnym. Kilkukrotnie wraz z ekipą Rozmów w toku wyruszała w odległe regiony, by przybliżyć widzom kulturę i obyczaje egzotycznych części świata.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Ewą, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1.
  Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Ewa Wachowicz — Kraków – restauracja Plac Nowy 1

Ewa Wachowicz

 • GDZIE:

  W Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu – Plac Nowy 1.

 • Ewa Wachowicz

  najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni. Producentka i dziennikarka telewizyjna, prowadząca z sukcesem kilka firm. III Wicemiss Świata, Miss Polski, Miss Świata Studentek. Była rzecznikiem w rządzie premiera Waldemara Pawlaka. Miłośniczka gotowania, autorka wielu książek kulinarnych. Od kilku lat prowadzi własny program „Ewa Gotuje”, emitowany na antenie Polsatu. W programie zdradza swoje kulinarne tajemnice. Gotuje smacznie, szybko i przede wszystkim zdrowo. Dzieli się sprawdzonymi przepisami, inspiruje jak udekorować stół i serwować danie. Jest ekspertem od kuchni polskiej, deserów i słodkości. Pokazuje jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym poszanowaniu rodzimej tradycji. Ceni smak życia w każdej postaci. Jako charyzmatyczna jurorka polskie edycji Top Chef, kształtuje młode pokolenia szefów kuchni i kulinarny gust Polaków. Zdobywczyni wielu prestiżowych tytułów i wyróżnień, w tym nominacji jako Jurorka do Telekamery 2014 oraz jako „Osobowość Telewizyjna” do Telekamery 2015.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Ewą, która odbędzie się w Krakowie w uroczej i wyśmienitej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Będziemy mieć zaszczyt gościć zwycięzcę na wspaniałej kolacji, w najnowocześniejszych wnętrzach restauracji Plac Nowy 1.
  Wykwintna kuchnia, eleganckie smaki, niepowtarzalna atmosfera, oraz niepasteryzowane piwa z najlepszych mini browarów to tylko część atrakcji jakie Państwu oferujemy.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 500 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Grzegorz Daukszewicz — Warszawa – restauracja Restro

Grzegorz Daukszewicz

 • GDZIE:

  W restauracji Restro w Warszawie.

 • Grzegorz Daukszewicz

  (fot. Karina Szymczuk / Impact) – aktor, który warszawską Akademię Teatralną ukończył w 2010 roku. Jeszcze na studiach zadebiutował rolą Sergiusza na scenie stołecznego Współczesnego w „Sztuce bez tytułu” w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Na deskach tej samej sceny zagrał w „Hamlecie”, zaś w Teatrze Polonia można oglądac go do dziś w „Panu Jowialskim” w reżyserii Anny Polony. Znany z roli młodego powstańca „Twardego” w ostatniej części „Czasu Honoru. Powstanie” oraz filmu fabularnego Jana Komasy „Miasto 44”, w którym wcielił się w postać „Mikiego”. Największą popularność aktor zdobył dzięki roli Adama Krajewskiego, zdolnego chirurga w serialu „Na dobre i na złe”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Grzegorzem, która odbędzie się w restauracji Restro w Warszawie. Miejsce to charakteryzuje się kuchnią autorską opartą na koncepcjach kulinarnych z różnych regionów świata. Przewodnim założeniem jest osiąganie oryginalnych i niepowtarzalnych smaków przy zachowaniu zasady bezwzględnej świeżości produktów i unikania artykułów przetworzonych. Ich kuchnia w zaskakujący sposób łączy smaki i zawsze pachnie świeżymi ziołami.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Joanna Brodzik — Warszawa – restauracja L’ENFANT TERRIBLE

Joanna Brodzik

 • GDZIE:

  W Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej.

 • Joanna Brodzik

  jedna z najbardziej znanych i kochanych polskich aktorek, której zawdzięczamy takie hity telewizyjne jak: Kasia i Tomek, Dom nad rozlewiskiem czy Magda M. W 2003 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście, a w 2004 dostała „nagrodę Wiktora” dla najlepszej aktorki za rolę w serialu Kasia i Tomek. W 2007 została nagrodzona Telekamerą w kategorii Najlepsza aktorka. W tym samym roku otrzymała tytuł „Najpiękniejsza 2006” przyznany przez dwutygodnik „Viva!” oraz „Kobieta Roku Glamour 2006” w pierwszej polskiej edycji konkursu na „Kobietę Glamour” organizowanym przez miesięcznik „Glamour”. Została uznana za „Najlepszą aktorkę w serialu obyczajowym” (rola Magdy Miłowicz w serialu Magda M.) i Najlepsza aktorkę w filmie fabularnym (rola Sygity w filmie Jasne błękitne okna) na Cieszyńskim Festiwalu Filmowym w 2007 roku.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Joanną, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina.

  Oferta kolacji na tej licytacji składa się z 6 daniowego Menu Degustacyjnego wraz z zestawem win degustacyjnych , napoje soft ( woda, soki, kawa , herbata itp.) – do woli.

Jankes czyli Krzysztof Jankowski — Warszawa – restauracja Dom Polski

Jankes czyli Krzysztof Jankowski

 • GDZIE:

  W restauracji Dom Polski w Warszawie.

 • Jankes czyli Krzysztof Jankowski

  dziennikarz radiowy i telewizyjny. Prawie od dwudziestu lat związany jest z Radiem ESKA. Jego autorskie programy to obecnie poranny program Ranne Ptaki czyli Jankes i Spółka. Wcześniej, gospodarz radiowej ImprESKI. Jego głos i poczucie humoru zna wielu Polaków. Jankes to urodzony showman. Od lat współpracuje z telewizją. Eska Music Awards w TVP, Vipeout Wymiatacze w TVN czy polsatowski Celebrity Splash to produkcje, w których był współprowadzącym. W tej chwili do zobaczenia w Eska Tv w Najlepszym Programie. Krzysztof Jankowski od lat jest przyjacielem Fundacji Mam Marzenie. Pomaga nam – kiedy jest taka potrzeba – poprowadził między innymi jedną z edycji naszego autorskiego koncertu „Magia Marzeń – edycja warszawska”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Jankesem, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

  Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Julia Pogrebińska — Warszawa – restauracja Restro

Julia Pogrebińska

 • GDZIE:

  W restauracji Restro w Warszawie.

 • Julia Pogrebińska

  aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Urodziła się 16 lipca 1984 roku w Ałma-Acie w Kazachstanie. w wieku 17 lat przeprowadziła się do Polski, do Krakowa, gdzie studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe. W 2007 roku rozpoczęła naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego, w klasie mistrzowskiej Krzysztofa Globisza. W ramach studiów współpracowała także z reżyserami i dramaturgami: Magdaleną Miklarz, Krzysztofem Garbaczewskim, Pawłem Świątkiem, Magdaleną Kupryjanowicz, Joanną Grabowiecką, Karoliną Sokołowską, Tomkiem Cymermanem. w telewizji zadebiutowała w 2009 roku udziałem w serialu Waldemara Krzystka „Sprawiedliwi”. W 2014 roku zagrała w głośnym i bardzo dobrze przyjętym serialu HBO „Wataha”. W kinie zadebiutowała udziałem w filmie „Uwikłanie” Jacka Bromskiego, zagrał również „Lęku wysokości” Bartka Konopki. Szerokiej publiczności dała się poznać znakomitą rolą Ester w filmie „W ukryciu” Jana Kidawy-Błońskiego. Dostrzegł to prestiżowy Screen Daily wymieniając Julię Pogrebińską jako jedno z trzech, obok Dawida Ogrodnika i Jakuba Gierszała, gorących nazwisk polskiej kinematografi

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Julią, która odbędzie się w restauracji Restro w Warszawie. Miejsce to charakteryzuje się kuchnią autorską opartą na koncepcjach kulinarnych z różnych regionów świata. Przewodnim założeniem jest osiąganie oryginalnych i niepowtarzalnych smaków przy zachowaniu zasady bezwzględnej świeżości produktów i unikania artykułów przetworzonych. Ich kuchnia w zaskakujący sposób łączy smaki i zawsze pachnie świeżymi ziołami.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Kamil Pawelski „Ekskluzywny Menel” — Warszawa – restauracja Halka

Kamil Pawelski „Ekskluzywny Menel”

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • Kamil Pawelski „Ekskluzywny Menel”

  bloger modowy. W czerwcu 2013 roku założył bloga, na którym prezentuje swoje modowe stylizacje. Wychodzi z założenia, że człowiek powinien być ubrany, a nie przebrany. Pracował ponad 10 lat w sektorze retail w branży odzieżowej. W 2015 r. wydał książkę pt. „Ekskluzywny Menel”, w której otwiera przed czytelnikami swoją szafę i zdradza patenty na stylizacje w wersji street, casual i smart casual.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Kamilem, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Karolina Gorczyca — Warszawa – restauracja Concept 13

Karolina Gorczyca

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.

 • Karolina Gorczyca

  polska aktorka filmowa i telewizyjna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Na wielkim ekranie debiutowała w filmie Jerzego Stuhra „ Korowód” .Widzowie pokochali ją głównie za rolę Rudej w serialu „Czas honoru” emitowanym w Telewizji Polskiej, ale również mogliśmy ją oglądać w serialu „Usta Usta”, „To nie koniec świata” a ostatnio w serialu „Singielka” czy „Bodo”. Wystąpiła w takich filmach jak „Miłość na wybiegu”, „Skrzydlate świnie”, czy „Huśtawka”. Karolina także odniosła sukces w dubbingu – użyczyła głosu Larze Croft w kultowej grze Tomb Raider. Obecnie na ekranach kin można oglądać ją w głównej roli w polsko- niemieckiej produkcji „Agnieszka”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Karoliną, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.

Kasia Sokołowska — Warszawa – restauracja Halka

Kasia Sokołowska

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • Kasia Sokołowska

  najbardziej znany reżyser i choreograf mody w Polsce. Szerokiej publiczności znana jako niezwykle sympatyczna jurorka w programie TVN – Top Model. Ma nieoficjalny monopol na organizację większości polskich pokazów mody. Zdyscyplinowana, świetnie zorganizowana, projektanci bezgranicznie jej ufają i powierzają realizację najbardziej odlotowych pomysłów. Jak sama przyznaje, jest wielką fanką swojej pracy. Jest całkowicie oddana swojej pasji. Dowodem na to jest nakład jej obowiązków. Rocznie reżyseruje kilkadziesiąt pokazów. Kasia Sokołowska reżyseruje nie tylko pokazy mody, ale także skomplikowane technicznie i logistycznie wielkie wydarzenia. Pełni też funkcję dyrektora artystycznego. Nadzoruje całą stronę artystyczną – muzykę, modelki, scenografię, ale często też organizacyjną. Uwielbiają ją wszyscy projektanci jak i widzowie.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Kasią, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Kasia Wilk — Poznań – restauracja Piano Bar

Kasia Wilk

 • GDZIE:

  W jednej z najpopularniejszych restauracji w Poznaniu „Piano Bar Restaurant & Cafe”.

 • Kasia Wilk

  piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Według czasopisma „Machina” jedna z 50. najlepszych polskich wokalistek. Właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu i charyzmatycznej osobowości. Zadebiutowała w 2005 roku w Opolu wraz z zespołem Kto To, gdzie zajęli II miejsce. Rok później wzięli udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji zajmując 7 miejsce. Wspólnie wydali album pt. „Jedenaście”. Największą popularność przyniosła jej współpraca z raperem Mezo. Ich wspólne hity „Ważne” i „Sacrum” doczekały się wielu nagród m.in. II miejsce w konkursie opolskich premier, Eska Music Awards, Superjedynka, a wspólna płyta „Eudaimonia” pokryła się złotem uzyskując sprzedaż powyżej 15 000 egzemplarzy. Śpiewała w chórkach u Kayah, a w Orkiestrze Adama Sztaby stanowiła wokalny alt. Solową przygodę Kasia rozpoczęła w 2008 roku wraz z premierą singla „Pierwszy raz”. W tym samym roku ukazał się jej solowy album „Unisono”, z którego pochodzi utwór „Do kiedy jestem”, który zwyciężył w polskim finale Międzynarodowego Sopot Festival 2009. Kolejny album pt. „Drugi raz” Artystka wydała w 2011. Pochodzący z niej singiel „Escape” został nagrodzony „Brązową Premierą” na festiwalu w Opolu, a następny – „Po prostu” walczył o nagrodę na Festiwalu Sopot Top Trendy. Obecnie Kasia pracuje nad trzecią płytą.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Kasią, która odbędzie się w jednej z najpopularniejszych restauracji w Poznaniu „Piano Bar Restaurant & Cafe”. Miejsce to jest połączeniem wysublimowanego smaku potraw kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz niebanalnej estetyki wnętrz, które przyciągają wielu Gości. Potrawy serwowane przez Roop Lal Balu – Szefa Kuchni Restauracji Piano Bar, to uczta dla smakoszy i koneserów dobrego smaku.

  Oferta kolacji obejmuje voucher podarunkowy o wartości 300zł dla dwóch osób. Vouchera nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny. Przy zamówieniu przekraczającym wartość vouchera istnieje możliwość dopłaty. Przy zamówieniu niższym niż wartość vouchera nie ma możliwości otrzymania reszty.

Konrad Pondo — Kraków – restauracja Miodova

Konrad Pondo

 • GDZIE:

  W Krakowie w Miodova Restaurant.

 • Konrad Pondo

  założyciel Kabaretu A-bzik. Tekściarz, choreograf i reżyser spektakli kabaretowych. Występował również w krakowskim kabarecie Cabre Foczęta. W 2008 zdobył tytuł Superstudenta Krakowa. Aktualnie model, fotomodel, aktor reklamowy i serialowy. Pozował podczas sesji zdjęciowych w Turcji, Chinach, Chorwacji i Tajlandii. Publikacje z jego udziałem można znaleźć na łamach EksMagazin, Plyboya czy Men’s Health. Jako aktor grywał w serialach W11 i Detektywi. Od 2014 roku wciela się w rolę nauczyciela WFu w serialu „Szkoła” TVN. W 2015 prowadził telewizyjny program społeczno-edukacyjny pt. „10 zagadek Sherlocka”. Wystąpił również w kampanii społecznej „Stop zwolnieniom z WFu” razem z kadrą polskich skoczków narciarskich. Członek Teatru Anterpryza. Współpracuje również z aktorami sceny Polskiej Teatru Tesinskeho Divadla w Czeskim Cieszynie. Na co dzień konferansjer, DJ, Wodzirej, zapalony sportowiec.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Konradem, która odbędzie się w Krakowie w Miodova Restaurant. To miejsce w samym sercu krakowskiego Kazimierza, gdzie odważnie łączy się tradycja i nowoczesność. W murach zabytkowej kamienicy powstało miejsce wyjątkowe, nadążające za światowymi trendami, ale pozostające jednocześnie w zgodzie z polską, zwłaszcza krakowską tradycją. Specjalności krakowskiej kuchni przyrządzane z lokalnych produktów Szef Kuchni wzbogacił o nowoczesne smaki i sposoby podania. W połączeniu z intrygującymi wnętrzami i przyjemną, idealną na wszelkiego rodzaju spotkania atmosferą, czyni to miejscem wyjątkowym, które mogłoby znaleźć się na mapie każdej światowej metropolii.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Krystyna Czubówna — Warszawa – restauracja Bistro

Krystyna Czubówna

 • GDZIE:

  W Warszawie w Bistro Warszawa.

 • Krystyna Czubówna

  (fot. Przemysław Gorlas) – dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych i lektorka. Przez wiele lat współpracowała z nadawaną w TVP 2 „Panoramą”. Była wówczas jedną z najbardziej popularnych polskich prezenterek. Laureatka wielu nagród, w tym czterech Telekamer i trzech Wiktorów w kategorii „Informacje”. Jest lektorem filmów dokumentalnych i przyrodniczych. Współpracuje z Polskim Radiem i teatrami, nagrywa audiobooki. Odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Krystyną, która odbędzie się w Warszawie w Bistro Warszawa. To miejsce w którym można poczuć klimat prawdziwego bistro w scenerii starej Warszawy. Odchodząc od nudy i monotonii stworzono miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać! Jasne wnętrze, doskonałe jedzenie, wyśmienite wina i muzyka na żywo. Kucharze inspiracje czerpią ze specjałów przedwojennej polskiej kuchni, dodając im lekkiej europejskiej nuty. Prosto, elegancko, bez zbędnej przesady, z nowym świeżym spojrzeniem na tradycyjne polskie smaki. W Bistro Warszawa wiedzą co dobre!

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

dr n. med. Krzysztof Gojdź — Warszawa – restauracja Folk Gospoda

dr n. med. Krzysztof Gojdź

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu.

 • dr n. med. Krzysztof Gojdź

  jedyny w Polsce certyfikowany lekarz, a zarazem wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine. Ukończył także American Academy of Anti-Aging Medicine.Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Doktor Krzysztof Gojdź prezentując na świecie swoją wiedzę, dokonania, profesjonalizm i kreatywność pełni także funkcję Ambasadora polskiej medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Z ramienia American Academy of Aesthetic Medicine co miesiąc wykłada oraz szkoli lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej na całym świecie (m.in. Azja, Australia, USA), mając tym samym wpływ na rozwój naturalnej medycyny estetycznej oraz trendy w zakresie kształtowania wizerunku. W ramach medycyny estetycznej specjalizuje się w zaawansowanej technologicznie laseroterapii. Aktualnie dr Krzysztof Gojdź rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu do pacjenta sieć HOLISTIC CLINIC, w której pacjenci znajdą się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia oraz innych dziedzin. Dr Gojdź znany jest również z programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy” emitowanego w TVN.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Doktorem Krzysztofem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji „Folk Gospoda”, serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.

  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Magda Gessler — Warszawa – restauracja L’ENFANT TERRIBLE

Magda Gessler

 • GDZIE:

  W Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej.

 • Magda Gessler

  najbardziej znana i lubiana polska restauratorka, prowadząca program Kuchenne rewolucje oraz jurorka polskiej edycji MasterChef. Redaktor naczelna serwisu SmakiZycia.pl. Stała felietonistka tygodników „Wprost” i „Newsweek”. Autorka wielu prestiżowych książek m.in. „Smaczna Polska”, czy też „Autobiografia Apetyczna. Jest też właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji. W 2011 otrzymała statuetkę Wiktora w kategorii „Największe odkrycie telewizyjne”, w 2012 została nagrodzona w plebiscycie Telekamery 2012 w kategorii „Osobowość telewizyjna”, a w 2013 otrzymała statuetkę Plejada Top Ten 2013 w kategorii „Zawsze na szczycie”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Magdą, która odbędzie się w Warszawie w niezwykłej restauracji „L’enfant terrible” przy ulicy Sandomierskiej. „L’enfant terrible” to kuchnia autorska Michała Brysia, który jest szefem kuchni, współwłaścicielem restauracji i jej genius loci. Doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych restauracjach świata, nagradzanych 2 i 3 gwiazdkami Michelina.

  Oferta kolacji na tej licytacji składa się z 6 daniowego Menu Degustacyjnego wraz z zestawem win degustacyjnych , napoje soft ( woda, soki, kawa , herbata itp.) – do woli.

Magda Steczkowska — Kraków – restauracja Miodova

Magda Steczkowska

 • GDZIE:

  W Krakowie w Miodova Restaurant.

 • Magda Steczkowska

  (fot. Łukasz Urbański)- wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 3 solowe płyty, a na przełomie 2015/2016 r. ukaże się jej czwarty album zatytułowany „…nie na zawsze”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W 2014 r. wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” a obecnie możemy ją oglądać w emitowanym właśnie przez stację TVN programie „Aplauz, Aplauz!”. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty grupy Indigo, Brathanki ) oraz mama trzech córek : Zosi, Michalinki i Antoninki . Uwielbia podróże , muzykę filmową i poważną oraz włoską kuchnię.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Magdą, która odbędzie się w Krakowie w Miodova Restaurant. To miejsce w samym sercu krakowskiego Kazimierza, gdzie odważnie łączy się tradycja i nowoczesność. W murach zabytkowej kamienicy powstało miejsce wyjątkowe, nadążające za światowymi trendami, ale pozostające jednocześnie w zgodzie z polską, zwłaszcza krakowską tradycją. Specjalności krakowskiej kuchni przyrządzane z lokalnych produktów Szef Kuchni wzbogacił o nowoczesne smaki i sposoby podania. W połączeniu z intrygującymi wnętrzami i przyjemną, idealną na wszelkiego rodzaju spotkania atmosferą, czyni to miejscem wyjątkowym, które mogłoby znaleźć się na mapie każdej światowej metropolii.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Magdalena Różczka — Warszawa – restauracja Halka

Magdalena Różczka

 • GDZIE:

  W Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43.

 • Magdalena Różczka

  polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa. W 2004 ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Znana między innymi z seriali „Oficerowie”, „Usta usta”, „Czas honoru” czy „Lekarze”. Jeżeli chodzi o role filmowe mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach jak „Ryś”, „Lejdis”, „Rozmowy nocą” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. W lutym 2013 otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Aktor telewizyjny. Magdalena Różczka znana jest także ze swojej działalności charytatywnej. Od stycznia 2010 jest ambasadorem dobrej woli UNICEF. Ambasador Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Magdaleną, która odbędzie się w Warszawie w Restauracji Halka, ul. Puławska 43. Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem staropolskich potrwa ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem. W pięknych wnętrzach Halki starannie spełniane są potrzeby klientów, tak aby poczuli oni atmosferę domowej gościnności.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 250 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Małgorzata Kożuchowska — Warszawa – restauracja Dom Polski

Małgorzata Kożuchowska

 • GDZIE:

  W restauracji Dom Polski w Warszawie.

 • Małgorzata Kożuchowska

  (fot. Piotr Porębski) – Ambasador i członkini Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie. Ceniona aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Od lat związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Ogromny sukces przyniosły jej role filmowe i telewizyjne, m.in. „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Komornik”, „Senność” serial „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty. Zagrała w kilkudziesięciu spektaklach w Teatrze Dramatycznym i w Teatrze Narodowym. W tym roku będzie można zobaczyć ją w kinach w „Listy do M.2” oraz w filmie „Kochaj”.

 • O kolacji:

  Kolacja ta może odbyć się w okresie czerwiec – sierpień 2016 roku.

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Małgorzatą, która odbędzie się w restauracji Dom Polski w Warszawie. Restauracja Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a została otwarta wiosną 2015 roku. Restauracja mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. W naszej nowoczesnej autorskiej kuchni -tradycyjne smaki serwujemy z nowoczesnym zacięciem. Bazujemy na unikalnych produktach od lokalnych producentów dzięki czemu proponujemy Państwu zaskakujące połączenia smakowe. Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu i na długo pozostaną w pamięci.

  Restauracja udostępnia wszystkie dania z karty i napoje bezalkoholowe bez limitu.

Marcin Prokop — Warszawa – restauracja Superiore

Marcin Prokop

 • GDZIE:

  W restauracji Superiore w Warszawie.

 • Marcin Prokop

  (fot. A. Belina – Brzozowski) – Dziennikarz, prezenter, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu (autorski cykl „Duży wywiad“ w Radiu Zet) jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze (od dużych rozrywkowych formatów takich jak „Mam Talent“ w TVN, poprzez autorski talk show „Prokop i Panny“ w TVP, po codzienną telewizję na żywo u boku Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN“). Jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączny nakład to ponad 250 tys. egz. (m.in. „Bóg, kasa i rock’n’roll“ oraz „Jego wysokość Longin“). W ramach zdobywania różnych zawodowych kompetencji, zdarzało mu się także występować hobbystycznie w filmach i serialach, m.in. „M jak miłość“ oraz dubbingować animowane postacie np. w filmie „Renifer Niko ratuje święta“.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Marcinem, która odbędzie się w restauracji Superiore w Warszawie. Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino, włoski ser czy wędlinę. Gościom proponowana jest współczesna kuchnia europejska, wykorzystująca zarówno tradycyjne smaki polskie jak i kuchnię włoską. Wszystkie potrawy są najwyższej jakości, sprowadzone z Półwyspu Apenińskiego. W 2013 r. restauracja Superiore była nominowana w konkursie “Knajpa Roku”, a rok później znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault@Millau 2015.
  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Michał Rusinek — Kraków – restauracja Miodova

Michał Rusinek

 • GDZIE:

  W Krakowie w Miodova Restaurant.

 • Michał Rusinek

  (fot. Jakub Ociepa) – jedna z najbardziej znanych postaci Krakowa: literaturoznawca, tłumacz, pisarz. Doktor habilitowany nauk humanistycznych. Przez 15 lat był sekretarzem Wisławy Szymborskiej, teraz prowadzi Jej fundację. Pracuje na Wydziale Polonistyki UJ, gdzie prowadzi zajęcia z teorii literatury i retoryki. Jest także tłumaczem z języka angielskiego, pisze książki dla dzieci i dorosłych oraz układa wierszyki i teksty piosenek. Felietonista telewizyjnej Xięgarni i „Gazety Wyborczej w Krakowie”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Michałem, która odbędzie się w Krakowie w Miodova Restaurant. To miejsce w samym sercu krakowskiego Kazimierza, gdzie odważnie łączy się tradycja i nowoczesność. W murach zabytkowej kamienicy powstało miejsce wyjątkowe, nadążające za światowymi trendami, ale pozostające jednocześnie w zgodzie z polską, zwłaszcza krakowską, tradycją. Specjalności krakowskiej kuchni przyrządzane z lokalnych produktów Szef Kuchni wzbogacił o nowoczesne smaki i sposoby podania. W połączeniu z intrygującymi wnętrzami i przyjemną, idealną na wszelkiego rodzaju spotkania atmosferą, czyni to miejscem wyjątkowym, które mogłoby znaleźć się na mapie każdej światowej metropolii.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 200 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Michał Wawrzyniak — Kalisz – restauracja Komoda Club Residence

Michał Wawrzyniak

 • GDZIE:

  W Kaliszu w Komoda Club Residence.

 • Michał Wawrzyniak

  założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay, łączącego charytatywność i rozwój. Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie – uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Michałem, która odbędzie się w Kaliszu w Komoda Club Residence. Jest miejscem, w którym można nie tylko miło spędzić czas z przyjaciółmi, znajomymi, czy bliskimi, ale również spotkać z partnerami biznesowymi. Menu bogate w wykwintne potrawy regionalne (m.in. potrawy z wykorzystaniem Andrutów Kaliskich oraz potrawy regionu znajdujące się na liście Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski) jak również lokalizacja w historycznym budynku u wejścia do najstarszego parku miejskiego w Polsce, sprawiają, że jest to miejsce cenione przez wielu Kaliszan, oraz czynią je doskonałym wyborem gdy zachodzi potrzeba przyjęcia gości spoza Kalisza.

  Kolacja składać się będzie z dowolnie wybranego dania głównego z deserem z Andrutów Kaliskich oraz napojami bezalkoholowymi.

Mikołaj Roznerski — Warszawa – restauracja Akademia Smaku

Mikołaj Roznerski

 • GDZIE:

  W Restauracji Akademia Smaku.

 • Mikołaj Roznerski

  jeden z najbardziej lubianych aktorów młodego pokolenia. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu (Polska) w 2008 roku oraz Wydział Teatralny DAMU w Pradze (Czechy). Znany z takich filmów jak „Karuzela”, „Chce się żyć” czy „Supermarket”.W chwili obecnej uwielbiany za rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Mikołajem, która odbędzie się w Restauracji Akademia Smaku. Działa ona na warszawskim rynku kulinarnym już 6 lat. Znajduje się w centralnej części miasta, nieopodal Traktu Królewskiego, jednak niewielkie oddalenie od Krakowskiego Przedmieścia pozwala na spokojną, elegancką atmosferę i wyciszenie potrzebne do celebracji dobrego jedzenia.

  Serwujemy w nowoczesny sposób głównie polską kuchnię. Korzystamy z nowinek technologicznych, ale bez przesady. Dobry rosół i świetny befsztyk wołowy wymaga przede wszystkim dobrych składników i pasji kucharza. I o to głównie dbamy. W sposób dyskretny i staranny dbamy też o naszych gości. Dobre wina i rozsądne ceny to dziś już warunek oczywisty, prawda ? Zapraszamy do sprawdzania naszych obietnic.

  Kolacja składać się będzie z kilku dań w Menu Degustacyjnym włącznie z deserem i winem.

Monika Kuszyńska — Łódź – restauracja w hotelu Qubus

Monika Kuszyńska

 • GDZIE:

  W Łodzi w restauracji „Ogień” znajdującej się w hotelu Qubus.

 • Monika Kuszyńska

  piosenkarka i autorka tekstów, u progu działalności artystycznej, w 2001 r. została – trzecią z kolei – wokalistką powstałej w 1990 r. grupy Varius Manx. Jej debiutancki album, zatytułowany „Eta”, był siódmym w dorobku zespołu, uhonorowanego w tym czasie brylantową płytą. W roku 2002 zostali laureatami Grand Prix Festiwalu Krajów Nadbałtyckich, wkrótce ukazały się dalsze albumy z udziałem wokalistki / m.in. „Eno” 2002, „Emi” na 15-lecie grupy czy „Varius Manx symfonicznie” w 2006 r./ oraz kilkanaście singli. Do największych przebojów, wylansowanych przez Monikę Kuszyńską należą : „Moje Eldorado”, „Maj”, „Bezimienna”.
  Świetnie rozwijającą się karierę artystyczną wokalistki przerwał w maju 2006 r. tragiczny wypadek samochodowy, w wyniku którego pozostaje częściowo sparaliżowana i do dziś porusza się na wózku. Nie poddała się jednak zwątpieniu i bezsilnej bierności. Po kilku latach skupionych jedynie na intensywnej rehabilitacji, wraca do aktywnego życia, ale przede wszystkim powraca do swojej pasji, jaką jest śpiewanie. Pierwszym krokiem jest nagranie w 2009 r.piosenki z Beatą Bednarz pt.”Nowa rodzę się”. Kolejne lata obfitują w nowe przedsięwzięcia takie jak udział w programie „Bitwa na głosy” czy występ na festiwalu w Opolu z piosenką „Ocaleni”, będącą pierwszym singlem z jej debiutanckiej solowej płyty. Album „Ocalona” ukazał się 12 czerwca 2012 r.

  W lutym 2013 Monika została odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego, Złotym Krzyżem Zasługi.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Moniką, która odbędzie się w Łodzi w restauracji „Ogień” znajdującej się w hotelu Qubus. Podczas kolacji będzie także mąż Pani Moniki – Kuba Raczyński. Podczas kolacji, skosztować można zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i tradycyjnej kuchni polskiej. Szefowie Kuchni wybierają najciekawsze smaki i potrawy z różnych stron świata, doprawiając je szczyptą indywidualności. W karcie znajdą Państwo także propozycje aromatycznych kaw, wyselekcjonowanych win i niepowtarzalnych drinków.

  Oferta kolacji obejmuje wybór dań oraz napoi z karty menu do kwoty 300zł.

Olga Frycz — Warszawa – restauracja Akademia Smaku

Olga Frycz

 • GDZIE:

  W Restauracji Akademia Smaku.

 • Olga Frycz

  polska aktorka młodego pokolenia. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wieku 5 lat. Już jako 16-latka, została nominowana do najważniejszego filmowego wyróżnienia Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł za drugoplanową rolę kobiecą w filmie „Weiser” oraz – w tej samej kategorii – w filmie „Boże skrawki”, zaś w 2011 roku została nominowana do nagrody Orła w kategorii główna rola kobieca w filmie „Wszystko, co kocham”. Widzowie pokochali ją za rolę Marysi w serialu Telewizji Polskiej „Dom nad rozlewiskiem” i jego kontynuacji oraz za rolę Ali w serialu „M jak miłość”. Prywatnie córka aktora Jana Frycza, miłośniczka nurkowania oraz psów.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Olgą, która odbędzie się w Restauracji Akademia Smaku. Działa ona na warszawskim rynku kulinarnym już 6 lat. Znajduje się w centralnej części miasta, nieopodal Traktu Królewskiego, jednak niewielkie oddalenie od Krakowskiego Przedmieścia pozwala na spokojną, elegancką atmosferę i wyciszenie potrzebne do celebracji dobrego jedzenia.

  Serwujemy w nowoczesny sposób głównie polską kuchnię. Korzystamy z nowinek technologicznych, ale bez przesady. Dobry rosół i świetny befsztyk wołowy wymaga przede wszystkim dobrych składników i pasji kucharza. I o to głównie dbamy. W sposób dyskretny i staranny dbamy też o naszych gości. Dobre wina i rozsądne ceny to dziś już warunek oczywisty, prawda ? Zapraszamy do sprawdzania naszych obietnic.

  Kolacja składać się będzie z kilku dań w Menu Degustacyjnym włącznie z deserem i winem.

Rafał Maserak — Warszawa – restauracja Bistro

Rafał Maserak

 • GDZIE:

  W Warszawie w Bistro Warszawa.

 • Rafał Maserak

  polski tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, choreograf, instruktor tańca. Jest trzykrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Dwukrotny wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Zwycięzca i finalista turniejów zagranicznych Gold Master we Włoszech, Paris Open we Francji, Austrian Open w Austrii, Russian Open w Rosji. Wystąpił w programie „Taniec z gwiazdami” emitowanym przez TVN oraz w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” emitowanym przez telewizję Polsat.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Rafałem, która odbędzie się w Warszawie w Bistro Warszawa. To miejsce w którym można poczuć klimat prawdziwego bistro w scenerii starej Warszawy. Odchodząc od nudy i monotonii stworzono miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać! Jasne wnętrze, doskonałe jedzenie, wyśmienite wina i muzyka na żywo. Kucharze inspiracje czerpią ze specjałów przedwojennej polskiej kuchni, dodając im lekkiej europejskiej nuty. Prosto, elegancko, bez zbędnej przesady, z nowym świeżym spojrzeniem na tradycyjne polskie smaki. W Bistro Warszawa wiedzą co dobre!

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 300 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty.

Renata Przemyk — Kraków – Wieliczka – restauracja Grand Sal

Renata Przemyk

 • GDZIE:

  W Wieliczce w restauracji hotelu Grand Sal.

 • Renata Przemyk

  (fot. A. Powierza) – polska wokalistka i kompozytorka. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Z wykształcenia – bohemistka. Sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy wszystkich płyt. Karierę muzyczną rozpoczęła w 1988, na XXIV Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, a rok później zdobyła tam Grand Prix i nagrodę dziennikarzy. Przez rok śpiewała w zespole Ya Hozna. Po rozstaniu z zespołem w listopadzie 1990 r. rozpoczęła karierę solową. Zapraszana była na wiele festiwali piosenki, m.in. do Opola, Jarocina, Wrocławia i Sopotu. Nagrała dwanaście płyt, w tym jedną z muzyką do spektaklu teatralnego „Balladyna” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Artystka wielokrotnie koncertowała w kraju i za granicą (Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania). W 2008 zadebiutowała jako aktorka teatralna. Skomponowała również muzykę do songów w spektaklu Freda Apke „Odjazd”, muzykę do spektaklu „Szyc” Hanoha Levina oraz 6 piosenek do spektaklu muzycznego pt. „Monsters. Pieśni Morderczyń” dla Teatru Rampa.
  30 września 2014 r. ukazała się najnowsza, premierowa płyta Artystki „RZEŹBA DNIA”. Równocześnie, w 2014 roku przypadło XXV-lecie twórczości artystycznej Artystki.

  W plebiscycie „Polityki” i „Wprost” znalazła się w setce najwybitniejszych artystów minionego stulecia.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panią Renatą, która odbędzie się w Wieliczce w restauracji hotelu Grand Sal. Restauratorzy oferują dania kuchni małopolskiej, która ze smakiem komponuje się ze specjałami z całego świata. O kulinarne doznania troszczą się prawdziwi wirtuozi smaków docenieni przez jury prestiżowego konkursu Primerba Cup jak i wielu innych. Dania o wyjątkowych smakach komponowane na każdą porę roku, wyśmienite desery i specjalnie wyselekcjonowane wina zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia i pozwolą w pełni delektować się momentami z dala od zgiełku codzienności.

  W ramach kolacji do wykorzystania jest kwota 300 zł na dania z karty, napoje i alkohole.

Robert Korzeniowski — Warszawa – restauracja Czerwony Wieprz

Robert Korzeniowski

 • GDZIE:

  W Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”.

 • Robert Korzeniowski

  czterokrotny mistrz olimpijski, lekkoatleta chodziarz na 20 i 50 km.Najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego. Jest pierwszym zawodnikiem w historii chodu światowego i jedynym polskim sportowcem który zdobył złote medale na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszym który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk. Największe sukcesy odnosił startując barwach WKS Wawel Kraków, i francuskiego US Tourcoing. Za wybitne osiągnięcia sportowe został odznaczony przez prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego kolejno Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 1996, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2000, tarnobrzeskim Sigillum Civis Virtuti w 2001 r. i Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski w 2004 oraz złotym medalem francuskiego ministerstwa Jeunesse et Sport. Po zakończeniu kariery sportowej kierował redakcją sportową TVP tworząc kanał tematyczny TVP Sport. W ramach projektu UEFA EURO 2012 pracował dla UEFA Events w zakresie PR i marketingu stadionowych pakietów biznesowych a obecnie w Grupie LUX MED. Kieruje programem Medycyna dla Sportu i Aktywnych. Promuje masową aktywność uczestnicząc w wielu imprezach biegowych, ale i również za pośrednictwem klubu lekkoatletycznego RK Athletics, jest członkiem Komitetu Chodu Sportowego IAAF, członkiem Fundacji Ronalda McDonalda i przewodniczącym Rady Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Robertem, która odbędzie się w Warszawie w jednej z najlepszych i najciekawszych polskich restauracji „Czerwony Wieprz”. Wielokrotnie nagradzane w Polsce i na świecie miejsce kultywujące zapominane już tradycje kulinarne polskiego i międzynarodowego stołu z okresu PRL. Wizyta w Oberży pod Czerwonym Wieprzem stanowi nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję Warszawy.

  Na tej licytacji restauracja oferuje potrawy bez limitu cenowego oraz 200zł do wykorzystania podczas kolacji na napoje (w tym alkohole).

Sławek Uniatowski — Warszawa – restauracja Concept 13

Sławek Uniatowski

 • GDZIE:

  W Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9.

 • Sławek Uniatowski

  wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Uznawany obecnie za najlepszy i najbardziej charyzmatyczny męski głos młodego pokolenia, współpracował z wieloma uznanymi artystami i kompozytorami z Polski i z zagranicy. Znany i lubiany przez wielu chociażby z IV edycji „Idola”, w której zajął drugie miejsce, W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”, który ukazał się na albumie artystki „Kochać”. W 2006 roku na Festiwalu Piosenki w Opolu, utworem „Tango Anawa” otworzył koncert poświęcony Markowi Grechucie. Pod koniec 2008 roku powstał zespół Uniatowski Project. Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę.W 2014 miał okazję uczestniczyć m.in. w nagraniu Płyty i DVD z koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Oprócz wielkiego talentu artystycznego, zdobywa serca żeńskiej części publiczności, określany mianem najprzystojniejszego wokalisty. W 2015 r. wystąpił w programie „Dancing with the Stars”.

 • O kolacji:

  Serdecznie zapraszamy do licytacji kolacji z Panem Sławkiem, która odbędzie się w Warszawie w restauracji Concept 13, na ulicy Brackiej 9. Goście będą mieli okazję spędzić miły wieczór, w wyjątkowej restauracji, urządzonej ze smakiem i dbałością o każdy szczegół. Można tu zasmakować potraw kuchni międzynarodowej, tappanyaki, steki z grilla przygotowane bezpośrednio w otwartej części kuchni. W 2014 r. restauracja otrzymała rekomendacje przewodnika Michelin.

  Do wykorzystania w ramach kolacji jest kwota 400 złotych na wszystkie dania, napoje i alkohole z karty. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z życzeniami Gości.