Moim marzeniem jest:

playstation 5

Bartłomiej, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-07-30

Bartek, nasz przesympatyczny Marzyciel, ma 16 lat i jest interesującym młodym człowiekiem. Mimo że nasze pierwsze spotkanie odbyło się w formie rozmowy online przez komunikator, a jakość połączenia utrudniała swobodną komunikację, niemal od razu udało się nam namówić Bartka do opowiedzenia nam kilku słów o sobie.

W trakcie spotkania okazało się, że mamy przyjemność rozmawiać z pasjonatem królowej nauk i umysłem ścisłym – ulubionym przedmiotem Bartka w szkole jest bowiem matematyka.  Natomiast gdy chodzi o ulubioną formę spędzania wolnego czasu to serce naszego Marzyciela skradły gry komputerowe, które Bartek uwielbia. Nic zatem dziwnego, że to z nimi jest związane największe marzenie chłopaka – jest to konsola PlayStation 5, niezbędne wyposażenie każdego gracza. Konsola, a właściwie gry, w które dzięki niej Bartek mógłby grać, są bowiem świetną odskocznią od szpitalnej rzeczywistości, pozwalają przemierzać alternatywne światy i dać naprawdę sporo niesamowitej frajdy oraz radości, tak potrzebnej w codziennych zmaganiach.

Zabieramy się zatem do pracy w nadziei, że jak najszybciej uda się nam wspólnymi siłami spełnić marzenie Bartka! Wierzymy, że z Państwa pomocą sprawimy, że już wkrótce nasz Marzyciel  będzie mógł stać się szczęśliwym posiadaczem wydajnego i profesjonalnego sprzętu do grania w ulubione gry, który dostarczy mu niesamowitych wrażeń i ogrom radości.