Moim marzeniem jest:

Wyjazd na Teneryfę

Beniamin, 11 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-08-12

Nikt z nas nie lubi czekać na coś, na czym mu bardzo zależy. Czas wówczas się dłuży w nieskończoność. Nam wolontariuszom tak właśnie dłużył się czas, w oczekiwaniu na spotkanie z naszym kolejnym marzycielem Beniem. Kiedy tylko stan zdrowia chłopca poprawił się, z wielką radością przeprowadziłyśmy pierwsze spotkanie online.

Benio jest uroczym, miłym chłopcem o wielu zainteresowaniach i ma głowę pełną pomysłów.

Na początku naszego spotkania  nieśmiałość jednak wzięła górę i w rozmowie chętnie pomagała Mama.

Nasz Bohater jest jednym z trójki rodzeństwa, ma starszą siostrę i młodszego brata, więc zawsze jest ktoś do pomocy i wspólnej zabawy. Od niedawna, w domu naszego Podopiecznego jest nowy lokator, śliczny mały szczeniaczek, czarny jak noc, który jest obiecanym prezentem dla 

chłopca, który dostarcza mnóstwa radości i nieoczekiwanych sytuacji wszystkim domownikom.  Benio razem z rodzeństwem sprawuje nad nim opiekę i doglądają by niczego mu nie brakowało.

W czasie rozmowy okazało się, że wielką pasją chłopca jest lepienie z plasteliny i dowiedziałyśmy się, że podczas pobytu w szpitalu Benio wylepił kilka kilogramów !!!!! tej masy, tworząc z niej  różne cuda.  Na naszą prośbę nasz Bohater pochwalił się swoją pracą i pokazał ulepionego stworka, który był dopracowany pod względem szczegółów i miał ruchomą szczękę, zamocowaną na druciku. Beniu, jesteśmy pełne podziwu dla Twoich zdolności.

Na koniec spotkania przeszłyśmy do najważniejszego pytania o marzenie. Jako, że Benio lubi Piratów z Karaibów, okazało się, że chciałby pojechać i zobaczyć egzotyczną wyspę. Wybór padł na Teneryfę, ponieważ są tam atrakcje  dla dzieci śladami Piratów. Taki wyjazd to na pewno masa niezapomnianych wrażeń i przygód,  dlatego z niecierpliwością czekamy na wspólny wyjazd.

Drogi Beniu, dziękujemy Ci za fantastyczne marzenie i liczymy, że czas oczekiwania na wyjazd będzie jak najkrótszy. 

Relacja: Edyta S.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Witkowska

email: katarzyna.witkowska@mammarzenie.org

tel: +48 664 556 891

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Beniamin - o. Lublin - Wyjazd na Teneryfę

Beniamin wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na Teneryfę marzyciela Beniamin.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN