Moim marzeniem jest:

Komputer do gier i nauki.

Przemysław, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-12-11

Grudzień 11.12.2021 godz 17.00 to data ważna dla nas wszystkich. Nasz nowy wolontariusz wziął udział po raz pierwszy w poznaniu marzenia naszego podopiecznego.  W spotkaniu online połączyliśmy się z 15- letnim Przemkiem i jego mamą. Przemek bardzo interesuje się transportem. Dostał się do technikum spedycyjnego. Trzeba przyznać, że słuchaliśmy z zaciekawieniem o jego zainteresowaniach. Przyznał, że miłością do transportu zaraził go brat. Rozmowa przebiegła w radosnej atmosferze. Dowiedzieliśmy się, że Przemek jak bardzo marzy o komputerze. Sprzęt ten jest mu niezbędny do nauki zdalnej, komunikacji ze znajomymi oraz rozwijania swoich pasji. Komputer będzie też idealnym narzędziem do spędzania wolnego czasu. Bowiem nasz marzyciel bardzo lubi grać w różne gry koputerowe. Po krótkiej lecz treściwej i życzliwej rozmowie z Przemkiem oraz jego mamą życzyliśmy sobie spełnienia marzeń (a te powinny się szybko spełnić bo to magiczny czas) i zdrowych oraz wesołych nadchodzących świąt. Pomóżmy spełnić marzenie Przemka.  Czy magia świąt i tym razem pomoże nam spełnić marzenie kolejnego dziecka?


Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z naszym wolontariuszem:  e-mail: roksanakowalska1994@gmail.com, tel: 726 989 099

spełnienie marzenia

2022-01-13

Styczeń 13.01.20222 godz 18.30 połączyliśmy się z Przemkiem, którego marzenie się już spełniło. Bardzo chcieliśmy zobaczyć uśmiech na twarzy naszego podopiecznego. W spotkaniu online towarzyszyła mu mama. Przemek bardzo interesuje się transportem. Dostał się do technikum spedycyjnego.
Dzięki komputerowi, który dostał, może małymi kroczkami rozwijać swoje zainteresowania. Przemek przyznał, że nowy komputer ułatwia mu znacznie naukę zdalną. Poprzedni komputer był stary i się zacinał.
Rozmowa przebiegła w radosnej atmosferze. Sprzęt ten jest mu niezbędny do nauki zdalnej, komunikacji ze znajomymi oraz rozwijania swoich pasji. Komputer będzie też idealnym narzędziem do spędzania wolnego czasu. Nasz marzyciel już gra ze znajomymi w ulubione gry komputerowe.
 Mamy nadzieję, że komputer będzie przez wiele lat przypominał mu o dniu, w którym go otrzymał.
 Niech spełnienie tego marzenia będzie dla Ciebie Przemku motywacją do walki o realizowanie kolejnych pragnień. Życzymy Ci wielkich sukcesów w transporcie i wiele lat korzystania z wymarzonego komputera.