Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy z grą Farma Symulator

Ksawery, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-22

W styczniowe, sobotnie popołudnie, ze względów zdrowotnych Marzyciela i panującej nieustannie pandemii, połączyłyśmy się z Ksawerym online. Chłopak to uśmiechnięty, inteligentny i niebywale sympatyczny 11-latek. Na wstępnie wysłuchał opowieści Basi o naszej fundacji, o tym czym się zajmujemy i jakie dziecięce marzenia do tej pory spełniliśmy. Chłopiec troszeczkę nieśmiało włączył się do naszej rozmowy i zaczął opowiadać nam o sobie, co lubi robić w wolnym czasie i czym się interesuje. Okazało się, że Ksawery to starszy brat dwóch, uroczych siostrzyczek. Bardzo lubi zabawy na dworze, a szczególnie grać w piłkę nożną z kolegami. Obecnie choroba pokrzyżowała mu wszystkie plany, sprawiając, że Ksawery zamiast na zabawie spędza czas albo w drodze do szpitala, albo przebywając w szarych szpitalnych salach. Swój wolny czas poświęca na naukę zdalną. Lubi grać w gry takie jak Minecraft i Roblox, które jak stwierdził są jego ulubionymi. Chłopiec ma mocno ograniczony kontakt z kolegami, a to właśnie zabawy z przyjaciółmi najbardziej mu brakuje. Ksawery zdradził nam, że najbardziej na świecie marzy o otrzymaniu nowego laptopa gamingowego wraz z myszką do gier, słuchawkami, torbą oraz grą Symulator Farmy 2022. Obecnie, laptop który służy Ksaweremu w nauce zdalnej, jest pożyczony ze szkoły. Zatem nowy sprzęt zapewni mu nie tylko rozrywkę, ale także umożliwi naukę i co najważniejsze kontakt z kolegami i rodziną.

Kochany Ksawery – trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie, tym razem spełniając Twoje marzenie. Walcz o swoje zdrowie i nigdy się nie poddawaj!

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam wyczarować uśmiech na twarzy Ksawerego, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Razem możemy więcej!

spełnienie marzenia

2022-03-05

Spełnienie marzenia Ksawerego było dla niego prawdziwą niespodzianką uknutą przez dorosłych. Kiedy weszłyśmy do mieszkania naszego Marzyciela, chłopiec otworzył szeroko oczy, uśmiechnął się i w mgnieniu oka odgadł cel naszej wizyty. Być może zdradziły nas kolorowe prezenty, które postawiłyśmy przed nim? „Ksawery, może zacząć odpakowywać od tego największego” – zagadnęłam i za chwilę oczom chłopca ukazał się jego wymarzony laptop! Włączyliśmy go, a na ekranie pojawiło się jego imię, co z pewnością oznacza, że od teraz ten laptop jest tylko i wyłącznie Ksawerego. A to przecież dopiero początek otwierania prezentów. Wśród kolejnych nasz Marzyciel znalazł wszystkie niezbędne komputerowe akcesoria i ze wszystkich (razem z nami) bardzo się cieszył. Ostatni prezent mocno zaciekawił chłopca, a po jego otwarciu jeszcze mocniej zaświeciły mu się oczy – zawierał on bowiem gry komputerowe, w tym najnowszą wersję Farming Symulator. Ksawcio stwierdził, że zaraz po naszym wyjściu, razem z tatą wszystko zainstalują i odda się błogiej chwili odpoczynku, czyli przebywaniu w wirtualnym świecie. Monika przeczytała dyplom spełnionego marzenia i słowa, które stanowią naszą fundacyjną dumę: „Nigdy nie przestawaj marzyć”. Właśnie. W marzeniach tkwi wielka siła, a dzięki nim wszystko jest możliwe!

Kochany Ksawery, spełnienie Twojego marzenia było nas prawdziwym zaszczytem i radością. Cieszymy się, że mogliśmy poznać Ciebie i Twoją cudowną rodzinę. Jak sam widzisz, marzenia naprawdę się spełniają – trzymamy kciuki i aby Twoje marzenie o byciu zdrowym spełniło się jak najszybciej. To także i nasze marzenie. Nieustannie będziemy o Tobie myśleć i kierować w Twoją stronę pozytywną energię! Nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy się nie poddawaj!

Marzenie Ksawerego zostało spełnione dzięki Wszystkim, którzy podzieli się z naszą fundacją swoim 1% podatku. Dziękuje za Wasze zaufanie i dobre serca. Niby tylko 1%, a jak wielkich rzeczy dokonuje! Dziękujemy!