Moim marzeniem jest:

Spotkanie Cleo

Nikodem, 6 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-12-10

W grudniowy wieczór połączyliśmy się online z Nikodemem i Jego Mamą. Nikodem za kilka dni kończy 6 latek, obecnie chodzi do zerówki. 
Nasz Marzyciel podczas spotkania był bardzo żywiołowy i uśmiechnięty. Ciągle bawił się swoimi ulubionymi zabawkami. Pokazywał nam swój samochodzik z Psiego Patrolu i inne zabawki związane z tą bajką. Gdy Nikodem przez chwilę nie był pochłonięty zabawą, udało nam się zadać to najważniejsze dla Niego pytanie: "Jakie jest Twoje największe marzenie?". Nikodem bez wahania odpowiedział - "Spotkać Ciocię Cleo", jak słodko nazwał piosenkarkę Joannę Krystynę Klepko. Co za wspaniałe marzenie!
 
Wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc nam w realizacji tego marzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem Szymonem Sokołowskim, pod numerem telefonu: 506 978 072.

spełnienie marzenia

2022-07-29

Spełnienie marzenia Nikosia o spotkaniu ze swoją Idolką – Cleo do ostatniej chwili było wielką niewiadomą. I dla chłopczyka, i dla nas – emocje nas nie opuszczały! Zaprosiliśmy naszego Marzyciela, jego rodziców i rodzeństwo na koncert piosenkarki w Dzierzgoniu. W oczekiwaniu na występ, Nikoś z zachwytem opowiadał, jaki jest szczęśliwy, że prawdopodobnie zaraz po koncercie, spełni się jego największe marzenie. Kiedy Cleo wyszła na scenę, na twarzy Nikodema pojawił się szeroki uśmiech, a chłopczyk przez cały koncert śpiewał i tańczył w pierwszym rzędzie pod sceną. Uwierzcie nam, że patrząc na Nikosia widziało się tryskającą z chłopca radość! Po koncercie zostaliśmy zaproszeni za kulisy, do namiotu, gdzie Cleo czekała na spotkanie z naszym Marzycielem. Kiedy tylko Nikoś zobaczył swoją Idolkę, od razy się do niej przytulił. Troszkę nieśmiałość wzięła górę, ale gdy mama Nikodema wręczyła mu jego zdjęcie w pięknej ramce, bez wahania podarował je piosenkarce. Nadszedł czas na rozmowę, autografy i pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie zakończyło się ogromnym uściskiem Cleo z Nikosiem i odczytaniem dyplomu spełnionego marzenia. To były piękne chwile.

Nikosiu! Zaszczytem było dla nas pomóc Ci spełnić Twoje największe marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy się nie poddawaj! I spełniaj swoje kolejne, piękne marzenia!

Serdecznie, z całego serca, dziękujemy Cleo za poświęcony czas i za pomoc w realizacji marzenia Nikosia. Dziękujemy także Managerowi piosenkarki za zorganizowanie spotkania.